Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 15:29:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 70267 пъти)
 
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 19, 2009, 10:45:44 »

Специални благодарности на Вероника и то мен, много ти благодаря за картичката и топлите пожелания в нея мила. Да ти се връщат. Целувки и прегръдки!!! Чакам да се обадиш!!!  yahoo give_rose give_rose give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: декември 19, 2009, 10:53:39 »

Момичета.... и аз си имам подаръъъъъъъъъъък yahoo  yahoo  yahoo
Имам си невероятни чаши за вино в комплект с бутилка, ръчно рисувани, както и ръчно изработена картичка и една коледна зведа за елхата... и съм много  danceg danceg danceg.... yahoo yahoo yahoo
Моята мила Снежанка е Kiksi...Само незнам дали тя лично ги е измайсторила, ще очаквам тя да сподели.Прилагам снимка.... повече в галерията
Благодаря ти миличка.... целувки...
Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.


* PC190139risaze.JPG (61.06 KB, 563x423 - видяно 215 пъти.)
« Последна редакция: декември 19, 2009, 11:00:42 от valka27 » Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #167 -: декември 19, 2009, 11:05:44 »

valka27 страхотен е подаръкът ти. Ето , че чакането си е заслужавало smile
 Bravo Кикси, прекрасен избор.
Аз още се ослушвам, дали днес ще дойде куриер  crazy
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: декември 19, 2009, 11:08:40 »

valka27, страхотен подарък си получила Bravo Да си го ползвате със здраве!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: декември 19, 2009, 11:39:50 »

Момичета страхотни подаръци сте получили!!!

Аз сега съм в очакване моята Послушка да каже когато си получи подаръка, дано й хареса!!! pardon

А моят подарък е от Дяволо, в момвнта е при мъжа ми, не е разопакован, за д а мога да направя снимки и да показвам по-късно!!! good
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: декември 19, 2009, 12:03:12 »

kali_gali надявам се наистина ти е харесал моят подарък smile избирах го с много желание и любов, само хубава опаковка не можах да му спретна,но просто не ми се отдава много много  blush

Ох момичета, много хубави подаръци имате всички и аз с нетърпвние вече чакам моя blum
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: декември 19, 2009, 12:18:11 »

Bulechka™ само да кажа, че подаръка е в две части,защото не се събра на едно място  girl_wink
Наистина се надявам да ти хареса и вече неиздържам да го получиш  blush
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: декември 19, 2009, 12:32:48 »

Ооох, не съм и предполагала, че в момента, в който моят подарък бъде получен и показан тук, ще получа и изненадата от моята Снежанка!  yahoo

Сега ще се чудя за кое по-напред да разказвам  insane, че имам много да пиша.  Girl_hide

Мила Валка, много се радвам, че ти е харесал, с голямо желание го избирах  blush , после ще разкажа повече..
А преди малко пристигна и моя подарък от Танчето /Bulechka™/  yahoo yahoo yahoo - страхотен е просто - страшно красива коледна покривка и свиреща гумена книжка с картинки за бебка.  danceg danceg danceg
Танче, не знам мисли ли можеш да четеш, ама си уцелила право в десятката и с моя подарък, и с този за Малена.  danceg danceg danceg
Направо нямам думи да ти благодаря и да ти опиша колко ме зарадва.  give_rose give_rose give_rose
Малко по-късно ще разкажа защо си уцелила това, което искам и ще пусна снимчкици, както и ще разкажа за избора ми на подарък за Валка.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #173 -: декември 19, 2009, 15:43:15 »

Имам си подарък  yahoo yahoo yahoo , като го взех от куриера нараво ми омекнаха краката. Много се развълнувах.
Искам първо много да благодаря на Melizandra за прекрасния подарък, за усилията които е положила да го избере и за невероятната картичка, чиито текст много ме разчувства. Скъпа нека всички красиви неща които си описала се случат и на теб  smile Силно гуш и от мен give_rose Много , много ти благодаря, а ето и прекрасния подарък:


* Подарък1.JPG (60.05 KB, 448x336 - видяно 206 пъти.)
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: декември 19, 2009, 15:47:24 »

Мила,разбира се че ми е харесал,наистина е много хубав.А как така нямал хубва опаковка-имаше си прекрасна опаковка.
Моя подарък за моето детенце си няма опаковка,а не твоят.Дано като го получи моето послушанче да не снима грозната кутия в която е пътувал,че сраааам,сраааам.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: декември 19, 2009, 16:47:17 »

Bulechka™ само да кажа, че подаръка е в две части,защото не се събра на едно място  girl_wink
Наистина се надявам да ти хареса и вече неиздържам да го получиш  blush

Да, мъжът ми ми каза, че е в 2 части и пише чупливо, но му казах да не го отваря, че трябва снимки да показвам!!! yahoo

Танче, не знам мисли ли можеш да четеш, ама си уцелила право в десятката и с моя подарък, и с този за Малена.  danceg danceg danceg
Направо нямам думи да ти благодаря и да ти опиша колко ме зарадва.  give_rose give_rose give_rose
Малко по-късно ще разкажа защо си уцелила това, което искам и ще пусна снимчкици, както и ще разкажа за избора ми на подарък за Валка.

Миличка, много се радвам, че съм нацелила и подаръка ти харесва!!!! good yahoo yahoo yahoo Наистина много се чудих какво да взема!!![/color]
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: декември 19, 2009, 17:09:47 »

Пу за мен!  danceg
Ех, днес съм голяма късметлийка да знаете! 1-во, че се води работен ден и 2-то, че аз не съм на работа.. хихи:)

Ето едно разказче в картинки  Girl_hide

Да Ви се похваля - мойта мила Снежанка ми се обади проверовъчно дали съм си в къщи, обаче една такава потайна.. аз се постарах да я разпитам коя е, обаче тя хич нищо не ми каза! Каза: "Ми като дойде подаръка, тогава ще разбереш.." И аз какво да правя.. въоръжих се с търпение и завардих входната врата. Викам си ся - той звънеца както ни звъни тихо - ще взема да го изтърва тоз ми ти куриер. smile
Не ми се наложи да чакам дълго Слава Богу, че иначе щях да експлоадирам от нетърпение!  blush

При все моите усилия - за малко съседите да получат голямата ми червена кутия! Ноооо... дали заради нахъсания ми поглед или заради това, че те всъщност са много мили хорица - кутията се оказа незабавно в мое владение. smile



С нетърпение я отворих, а вътреееее.. срещнах още "препятствия", защото всяко едно нещичко беше толкова грижливо опаковано в отделна опаковка. Ех, имам си най-прилежната снежанка аз! Wink
(бележка на авторката: На снимката се вижда и получателката на една част от подаръка. Всъщност предполагам, че Снежанката ми е имала пред вид един друг получател (сиреч в мъжки род), с който всъщност се разделихме преди 2 месеца, но пък се сдобихме с Мъррррличка, която е още бебе и също като нас си умира за подаръци)




Нетърпеливи ли сте вече? Хаха.. със сигурност не толкова нетърпеливи, колкото бях аз! smile
И сегаааа.. На вашето внимание THE PRESENT: От къде ли да започна? Като за начало - прекрасната картичка с изключително милото пожелание:



А ето ги и всички нещица: 2 много красиви чаши за чай, с написани стихчета по тях... Ароматни конусчета с мирис на роза (винаги съм ги заглеждала по магазините, но никога не съм ги пробвала! smile, 2 страхотни празнични тапи (нещо, което ужасно ми харесва и съм искала да имам, но все не е идвал ред сякаш да се сдобия с такива), една чудесна кутийка за бижута  със сърчица (направо е невероятна!), празнични салфетки (ех, моята Снежанка си личи, че много добре си е научила домашното..- хем стават за празничната вечеря, хем стават за декупаж, който е едно от хобитата ми),
много готско червено-златно свещниче ( и с това е уцелила в десятката, защото гамата на украсата на празничната ни трапеза е червено, кафяво и златно и ми се връзва идеално), топлички кожени ръкавички специално за половинката (Ужасно мил жест! Сега се замислям, че аз не подарих нищо конкретно за половинката на моята Послушка, макар подаръка ми да бе по-общ.. blush), ииии накрая, но не на последно място (тук на снимката го няма, защото Мърррличка го грабна и не ме остави да го снимам) едно мекичко топче с октоподи, специално за най-малкия член на нашето семейство. smile

Ох, дано не съм пропуснала някоя част от подаръка в еуфорията.. smile




А ето я и дребната как се забавлява с нейния подарък:



И сега.. след като толкова време Ви държах в напрежение... докато проявявахте завидно търпение да изчетете целия този километричен пост... smile Заслужихте си да Ви кажа, коя ми е Снежанката! (Да видите мене лесно ли ми беше тя като не ми каза коя е..)  tease

 Bravo Bravo Bravo Аплодисменти за....  MenyantheBravo  Bravo  Bravo

Мила, страшно ме трогна с твоя подарък!  give_rose Всяко едно нещо е подбирано с такова старание и желание да зарадваш освен мен и всяко от любимите ми същества!  yahoo Много ама много ти благодаря! heart



Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: декември 19, 2009, 17:20:22 »

Ехооо, преди 20 минути  и аз получих подаръка си и бързам да се похваля cap cap Много съм щастлива  yahoo  yahoo Отдавна не бях се вълнувала така и ръцете ми направо се разтрепериха докато разопаковам. Мъжът ми само ме гледаше и се подсмихваше, че съм била като децата.  sarcastic
Моята снежанка е Мира-kleo_20 и бързам да я успокоя, че много ми харесва подаръка и забавянето се дължи единствено на куриерите. Големи благодарности  give_rose give_rose give_rose
А подаръкът е много крсива дървена кутия за бижута, от която всяка жена има нужда. Веднага ще й намеря приложение.  smile  За малкото ми джудженце има гризалка за зъбките, които вероятно скоро ще ни почнат.  Girl Освен това има и една стъклена топка със снежинки, които валят и картичка с прекрасни пожелания.
Още веднъж благодаря на Мира за коледното настроение и усмивките тази вечер в нашата къща.  santz
Ето снимчица на подаръка  преди да бъде отворен


* IMG_0129.JPG (55.1 KB, 448x336 - видяно 198 пъти.)
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: декември 19, 2009, 17:21:06 »

Ето и съдържанието smile


* IMG_0131.JPG (60.9 KB, 336x448 - видяно 198 пъти.)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: декември 19, 2009, 18:02:31 »

Бях се притеснилж с тези куриери.В4aрa трябвaше дa е при моето моми4е beating
Нaти,милa рaдвaм се,4е ти е хaресaл моят подaрък.И ти сегa ме зaрaдвa много.Кaкто кaзaх избирaх го с много внимaние и любов,нищо 4е не се познaвaме добре @}->--Със здржве дa си ползвaте и двете придобивките heart
Еееееееееех кaк хубaво зaвършвa и моят ден yahoo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines