Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 17:36:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 70271 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 16, 2009, 15:20:06 »

Влизам да благодаря на Вяра за страхотната картичка, с още по-страхотните пожелания  give_rose Вер много ти благодаря мило, гушкам те, нямаш представа колко ме зарадва  Flower
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 16, 2009, 19:08:36 »

И аз , и аз ... Мила, Вяра благодаря ти за чудесната картичка - стана ми много мило, целувки от нас с Веско, прекрасна коледна изненада ни направи give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 16, 2009, 20:35:10 »

И аз се присъединявам към вас момичета с благодарностите към Вярка за прекрасната картичка,която получих от нея и страхотните пожелания!Блгодаря ти много Верче! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: декември 16, 2009, 22:17:48 »

Айде и аз съм в кюпа smilesmilesmile
Вер, благодаря много за изненадата - много ме трогна. Определено успя да ме изненадаш мноооггоооо приятно smile

Също така искам да ви кажа  yahoo yahoo yahoo, че вече си имам подаръче - мноооггооо красиво. Днес бях толкова изненадана, когато първо майка ми се обади (15 мин. след като бях писала предния пост, за жалост бях навън и не успях да го променя навреме) и ми каза, че за мен е пристигнал голям колет  yahoo yahoo yahoo. След това и моята Снежанка, разтревожена от поста, ми звънна за да разбере какво става....
И сега искам да изкажа моята голяма благодарност към Гери (beb4eto_na_me4o) за прекрасния подарък. Така се радвам, че успях да си го видя и пипна. Много е хубаво. Да сме живи и здрави догодина по това време ще ми влезе в употреба (на коледната маса, пък и не само). Голямо благодаря!  yahoo
Сложила съм снимки в галерията, а тук ще сложа само една с целия подарък smile

Гооллляямммо Благодаря!!! give_rose


* New_DSC00011.jpg (20.1 KB, 480x360 - видяно 205 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 16, 2009, 22:17:58 »

Също така искам да благодаря и на Рени, която също много ме изненада днес, за голяма жалост подаръчето ще ми го вземат от пощата утре. Но ще разбера какво е и даже се надявам да го видя (на снимки) smilesmilesmile. Благодаря Рени  give_rose

Да не забравям и Криси (Kiksi), чието подаръче също ще видя наживо като се върна, но емоцията не е по-малка като знам, че някой е помислил за мен.

Благодаря ви сладурки!!! give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 16, 2009, 23:31:12 »

Брей, StAsSi направо те заринаха с подаръци... срам, наесрам, ама да си кажа... благородно ти завиждам... толкова хора да те изненадат с подаръци... santz ако трябва помощ аз съм насреща blush
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 17, 2009, 08:42:38 »

Стаси, аз малко късничко се включвам, ама как така ще ти вземат от пощата колет за теб?

Аз съвсем скоро станах свидетел на страшен скандал точно по такъв повод, майка искаше да вземе колет (пуйка) вместо сина си и не й го дадоха без пълномощно.
Честито за подаръчетата!!!

Вяра, тук също да ти благодаря за страхотната картичка и прекрасните пожелания!!!
« Последна редакция: декември 17, 2009, 11:41:43 от gostenka_82 » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: декември 17, 2009, 10:58:30 »

Полу4их полу4ииииииииииииииииииииихххх. goody goody goody goody :goody:Имам си и аз подарък yahoo yahoo yahoo
Лелеее колко се радваааам.Много благодаря на Даниии dаni 81
Имам си подаръ4ен комплект на Нивеа-hаppy tyme.Душ гел4е и лосион за тяло.Много ги харесвам и тя сякаш е знаела :PЩе си ползвам с голям кеф.И за Симонка има подаръ4е,нали е на мама глезаната.Едно сладурско бебе с комплект рокли и торта  :PНооо малкия ми дзвер се зарадва много на плика.На нея това и дай-пликове да разнася.
Много ти благодаря Дани @}->--Много ме зарадва yahoo
п.с. и снимки ще сложа,но първо да си намеря кабела за апарата
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 17, 2009, 11:33:20 »

И аз имам, и аз имам  goody goody DANCE DANCE bouncinggirl bouncinggirl и още повече се радвам че ние сме втората двойка които се нацелват  danceg danceg и за да уточня сме се нацелили с Надето (Miss tm) няма така радост  yahoo
Сега да започна с разказа: идвам сутринта да си отварям магазина и седя пред вратата, че немога да си намеря ключовете да отключа и ровя си аз из чантата и зад мене се чува един мъжки глас "извинявайте вие ли сте Диляна Торозова викам да аз съм, ми имате една коледна пратка от София ето заповядайте" и вади пакета, както бях сънена така бързо си отворих очите и веднага погледа ми се забива на подател Надя К. викам а ама аз и бях Снежанка на нея  funnytooth и взех да се хиля и човека седи и ме гледа ей така  angry. Наде , миличка благодаря ти много за подаръка, веднага ми влиза в употреба, незнам как си уцелила десятката, но точно тия комплекти на планет спа използвам  girl_wink(даже последно реших да сменя със саке и ориз, че само тия ползвам с бял чай),
Снежко веднага отиде на коледната колекция под елхата а книжката май тя ше ми бъде от най-полза, почвам още от днеска да я чета, но в интерес на истината не съм виждала такива по книжарниците, вътре има да се описва всичко за бебето, първите думички, първите стъпки, наистина ще ми бъде много полезна  .. абе всичко ще ми бъде от полза 100 %  good и картичката... тя също е великолепна, червеният фон на снежко е от велур както и червеничкото по шалчето му което я прави още по-красива а и е със чудесно послание вътре. Искам още веднъж да ти благодаря за чудесния подарък който получих сутринта и направи деня ми прекрасен още от сутринта  air_kiss(извинявам се за правописните грешки, но така става от вълнение  yahoo)
Слагам и снимки останалите ще кача в галерията, за което предварително се извинявам за качеството , но са снимани с телефона ми, но незнаех че точно днеска ще бъда зарадвана така, че да си взема фотото




Наде още веднъж Благодаря много за прекрасния подарък
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 17, 2009, 11:39:51 »

Влизам да благодаря на Вяра за  картичка  Flower Flower Flower Flower
Вяра толкова много ме зарадва  danceg danceg yahoo yahoo(милото ей сега донесе плика и му размятва с една ехидна усмивка и вика"я виж какво има за теб" и аз гледам и не мога да разбера кой ми праща писмо  shok и вообще не се сещам да прочета името на подателя и той:"абе Вяра от фурума бе,какво се пулиш  blum" много много ти благодаря миличка give_rose
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 17, 2009, 11:59:30 »

Мира, радвам се, че ти харесва подаръка  yahoo Постарах се да се хареса на двете сладурани girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 17, 2009, 12:07:30 »

Дидка,много се радвам,че подаръка ти е харесал. Аз като разбрах,че ти си моето послушно дете ,много се чудех какво да ти подаря,понеже пишеш от скоро и все в бебешките теми,а там не споделяш какво харесваш  tease  И случайно си спомних,че гледах рекламата за тази книга,която не е от типа 'д-р Спок'(където пише захранване от 4 месец,сок от 2-ри и някакви такива теории,които трябва да следваш) ,а е написана доста интересно и забавно и реших,че ще е това подаръка  blum Обаче после пък ми се видя много малко като подарък и реших и някаква козметика да има(имах опасения,че може и да не ти хареса). Тогава пък ти ми писа,че си моята Снежанка и аз се зачудих да ти кажа ли,че аз съм твоята-ама реших да си замълча  blum Защото мен приятно ме изненада,че сме се улучили,даже в началото не разбрах,че ти си моята,а помислих че си разбрала,че аз съм твоята  Girl_sing Замислих се дали и нещо за бебчо да не взема,но реших да се въздържа-понеже не всяка бъдеща майка иска от толкова 'рано' да купува/получава бебешки неща. Мисля,че четох че ти си купила,ама мъжа ти не е бил съгласен предварително да се пазарува(може и да бъркам и да не съм разбрала правилно) и затова нищо не взех  blush

Всички подаръци са страхотни,тази тема внася едно страхотно Коледно настроение  tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 17, 2009, 12:09:31 »

И aз искaм дa блaгодaря нa Вяркa зa кaрти4кaтa.Днес я полу4их и ния и с товa ве4е нищо не може дa ми рaзвaли деня danceg
Дaни  give_rose
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 17, 2009, 12:13:47 »

 Бързам да се похвала    smile  Имам си подарък вече   smile  tease
 Стоя си аз в офиса и получавам смс ,че ще имам пратка и се обаждам да питам кога ще дойдат
горе-долу и като ми казаха 30-40 мин. и аз като фурия към колата и за  вкъщи /като давах адреса си дадох личния ,а не служебния и аз незнам защо /   
 Тъкмо се прибрах и няма и 5 мин  и подаръка ми дойде   Bravo   Много съм доволна имам много хубав подарък от много мила съфорумка    smile    Благодаря ти мила !!!!!!!!!!!!!!!!!    give_rose give_rose give_rose
Немога да си намаля снимките за това ще ги кача в галерията   

П.С Бързах да се похвала и затова обърках темите - но се поправям веднага  give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 17, 2009, 12:15:01 »

И ааааааз си имам подарък  yahoo
Преди мъничко колежката ме извика, че има пратка за мен.
Съжалявам, че няма да мога да ви покажа на снимките как точно беше опакован, но бързо видях сметката на опаковката. За сметка на това пък, той е сложен в супер сладурска кутийка, така че поне тя си остава цяла   pardon
Довечера ще ви сложа снимки, за да видите съдържанието на кутийката  girl_wink  - чудесно е и много много ми харесва, носи невероятен Коледен дух.
Огромни благодарности на моята мила Снежанка - Савка give_rose

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Ааа, ти ме изпревари и първа се похвали с твоя  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines