Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:55:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 69297 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 11, 2009, 11:00:05 »

Лелееее, колко много получени и колко са красиви.  yahoo
Поздравления за Снежанкитееееее, зарадвали сте много послушковците си.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 11, 2009, 11:51:54 »

MMariana, много се радвам, че си харесала подаръка. Избрах го с много любов и се надявах да те изненада tease.
Аз като една бърза Снежанка, да си кажа кое как избрах.
Значи първо - козметика за коса и тяло - заложих на това, което всяка жена използва, естествено съобразено с буйната и красива руса коса. Подаръче за Веско (съкровището на мама  yahoo), малки звездички за коледната елха (нали все пак идва Коледа) и нещо морско (кутийка) (нали съм от Варна...), което да напомня на Мариянка за морето.
Отново да кажа - Мариянка, радвам се, че съм ти създала положителни предколедни емоции smile give_rose

Рени - сладурка -  give_rose kiss2
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 11, 2009, 12:10:21 »

 give_rose give_rose give_rose аз нямам думички просто всичко е прекрасно. Сега Веско гледа бъгито и му се радва защото то издава звуци и свети  Boy Boy Boy
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #33 -: декември 12, 2009, 19:48:33 »

Тъй като по-рано нямах време, искам сега да кажа колко добре се получи изненадата на моята Снежанка smile Да похваля и нейното джудже (шаферът й), който беше много усмихнат и като ми даваше подаръка (аз го помислих за куриер) ми подаде картичката без име и ми каза, че аз трябв да знам от кого е. Аз казах "да", като всъщност знаех, че е някой от форума, но не предполагах, че е милата bergeria give_rose Толкова се зарадвах и се ухилих до ушите, колегите постоянно ме разпитваха какво е и от кого е  blum Наистина тази изненада оправи иначе ужасния ми ден на работа  good Милото също много го хареса. А сега си ползваме опакованите кутии като коледна украса  girl_wink
Активен
Proletina_1983
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


Нищо не се случва....преди първо да е било мечта!!


« Отговор #34 -: декември 12, 2009, 21:08:15 »

Момичета влизам за да ви се похваля аз днес получих мноят подарък *YAHOO*утре ще го снимам и ще кача снимка за да го видите.
Благодаря ти Vanilly за прекрасният подарък и за милите пожелания  give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 12, 2009, 21:10:35 »

До колкото разбрах трябва да разкажа за това как съм избрала подаръка. Та така. Като Танчето ми изпрати на кого трбва да подарявам толкова много се зарадвах, защото познавам Свтлето лично, но ми беше и притвснено, защото не знаех какво точно ще й хареса. Естествено беше да се обърна към наша обща познат, която я познава по- добре от мен и това беше Герито ( gucci).  Гери под прикритие ходила на пазар със Светлето и разучила какво харесва. След, което аз вече знаех какво да купя. Отиваме със Гери и моя шафер в магазина и се оказва, че чашите от комплекта са свършили  tease викам си ужас сега се провалих. Поразходихме се из други магазини, но нищо не харесах за подарък и тодгава се върнахме в магазина и попитахме, кои други магазини са техни клиенти. Собственичката на магазина беше много любезна и веднага се обади до друг магазин, който се оказа, че е близо до нас и така взех захарничката и каничката, а от другия магазин чашите. От там взех и една малка свещ- коледна( дано не се е счупила). Е отложиха ни се плановете да го подарим този ден, но на другия с Миро се замъкнахме до работата на Светли и аз се скрих зад ъгала, а Миро с помощта на охраната намери Светлето и й го е дал явно Bravo yahoo blum
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 12, 2009, 22:23:07 »

Честито на открилите сезона на подаръците-прекрасни са-поздравления и на тези които са ги избирали.
А аз тук искам да се извиня на моето послушанче,което още не си е получило подаръка защото той още пътува,че  като го получи той няма да бъде в такава бляскава кутия.Много ми е неприятно,но не можах да немиря достатъчно надеждна кутия за пътуване и за това подаръкът е в доста грозна кутия,но поне се надявам да пристигне здрав.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 13, 2009, 18:08:25 »

Колко получени подаръци има вече - страхотно е  yahoo
Много ви се радвам  smile Аз тия дни ще изпратя моя подарък  Girl_hide

Гледам изтрит ми е поста по повод забележките  beating beating beating beating beating  lacnl8 lacnl8 lacnl8 Браво браво
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 14, 2009, 16:36:30 »

момичетааааа, безкрайно съм щастлива взех си подаръците, защото те са няколко, толкова са хубави. БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО ПИКОЛИНА !!!!   
 довечера ще снимам подаръците, но за любопитните ще разказвам:
комплект спа нещица за бяна-душгелче, кристали за баня, балсам за тяло и гъба
пактече със сладости
много готина рамчижа-коледна украсяа
и един огромен комплект с декоративна козметика-страхотен, от всичко има в него и то по много.
 много съм щастлива.Много ми харесва, много!!!!!!
 аз моя подарък го пуснах вече, така че утре други ден да чакат
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 14, 2009, 18:20:59 »

Мислех да не коментирам, да не ми се карат, но roumyana подаръка ти е страхотен  good Дай някоя снимчица, да видим  give_rose

И колко много неща, чак вече ме хваща срам да пратя моя  blush
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 15, 2009, 09:01:09 »

Аз искам да благодаря на Росито и Стаси за срахотните картички и прекрасните пожелания!!!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 15, 2009, 10:16:25 »

ехооооооооооооооооо и аз си имам подарък и познайте от кой от Йоаннка /Baby/. Ние сме едната двойка , които сме се нацелили да си подаряваме една на друга !!!!  chee chee chee chee chee TONGUE TONGUE TONGUE TONGUE

Йони много ми харесва подаръка мила !!!!! събуди ни сутринта куриера и милото отвори и се пули насреща хи хи хи !!! и аз ставам и викам 'за мене, за мене и като малките деца се радвам...' ох колко е приятно !!!!!!!! мерси мила  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose  give_rose give_rose give_rose целувки и гушки , ето го подаръка - красива рамка за снимка, коледна чаша - даже в момента си пия кафето в нея, отпечатък за крачетата на Теди - от кога искам такова и картичкка  с пожелание , вичко в краива опаковка! !!!  yahoo



« Последна редакция: декември 15, 2009, 10:20:40 от Ели . » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 15, 2009, 10:28:29 »

И аз си имам и аз си имам подарък сега дойде куриера  chee chee chee ще се пръсна от кеф направо.Подаръка е невероятен  chee ей сега ще сложа снимки, на мен галерията ми не работи и затова ще имам много поредни постове.А да и не обръщайте внимание на разхърляното ми бюро работна е обстановката.
Така изглеждаше подаръка не разопакован.Прекрасен беше обаче зелената опаковка я скъсах нямах търпение.


* podarak_1.jpg (49.55 KB, 425x319 - видяно 2048 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 15, 2009, 10:32:27 »

Това е картичката ръчно направена прекрсна и е в тона с целия подарък.А пожеланията са наистина веднъж  girl_in_love


* podarak_3.jpg (49.35 KB, 425x319 - видяно 2058 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 15, 2009, 10:34:22 »

Като отворих кутията видях нещо такова.Всяко подаръче си беше опаковано отделно много готино smile  chee  Отгоре имаше едно листче със съдържание на колета и пише следното:

Много толота
24 каратова усмивка

Как да не ти стане готино?

Първия подарък е диск с коледни песни за мъжо chee


* podarak_2.jpg (37.57 KB, 425x319 - видяно 2056 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines