Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:20:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 69053 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #270 -: януари 07, 2010, 16:16:16 »

 Bravo на Валя, подаръка е невероятен smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 07, 2010, 19:13:09 »

 yahoo yahoo yahoo
Лелееее, колко се радвам, че вече подаръка ми е пристигнал при моята послушанка  yahoo
Всеки ден от 14.12 чаках да се похвали, че го е получила. Яд ме е, че го пратих по пощата, но важното е, че вече е при нея.
Вече ми е по-спокойно girl_wink Та и аз като Снежанка, ще разказвам. Когато видях коя ми е послушката веднага разбрах, че трябва да избера нещо практично  yahoo колкото повече търсех , обаче, толкова по-труден ставаше избора. Прочетох от първия до последния пост. Разбрах, че си има ново сиво палтенце и реших да го допълня с аксесоари. Сивото шалче изплетох сама. Избрах, най-красивата прежда. (Интересното е , че аз дори нямах шишове, не бях плела от години, та дамите от магазина се видяха в чудо с мен, та ми показваха и разни техники  Yes но исках изцяло да се отдам на този подарък). Реших, че ръкавичките ще са чудесно допълнение към подаръка и много се радвам, че Мими е имала нужда точно от такъв подарък.
А картичката е също моя изработка, която съчетах с опаковката.
Мила Мими, много се извинявам, още веднъж, че подаръка се забави толкова, но изглежда бележката от пощата се е загубила. Повече никога не бих ги използвала за такива цели.

п.п Надявам се да не си обърнала внимание на кашончето, защото служителката от пощата го префасонира така, за да се запази поне малко ''бонбона''

Аз наистина бях решила, ако подаръка се изгуби, да направя нов. Като знам аз как се радвах на моя не исках да разочаровам такова мило и симпатично послушанче. gu6 gu6 gu6
« Последна редакция: януари 07, 2010, 19:18:20 от valia_diva » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 08, 2010, 08:20:38 »

Леле, не знаех, че ти си правила шалчето!  Oh my ...
Много е хубаво! Ако не беше казала, нямаше и да разбера!
А и ръкавичките са много готини - едни такива мекички и нежнички отвътре, да му е кеф на човек да си ги носи!
Много ти благодаря за всичко, Валя! Наистина съм очарована!
А по отношение на пощите - ами то аз на тях по принцип им нямам никакво доверие... Тя моята послушка (Ble6tu4ka) беше помолила да й пратя подаръка по пощата понеже е дала домашен адрес, ама тази идея толкова не ми се нравеше, че накрая реших да рискувам и го пуснах с куриер - е, обадих й се профилактично да проверя дали си е вкъщи, естествено, де!  girl_wink

И искам да ти благодаря още и за милите думи, valia_diva  blush
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 08, 2010, 21:15:36 »

Аз май се миналата година не съм слушала - още си нямам подарък smile?!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 09, 2010, 11:40:32 »

И аз още си нямам подарък,но моята Снежанка да не стревожи,все ще дойде някога Wink тук сега времето е кофти и може би ще закъснее  Girl_hide
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: януари 09, 2010, 11:50:25 »

Аз мисля, че ще си ги получите. На моето послушче се забави, но до последно не исках да й се разкривам, за да е поне малко изненада. Сигурна съм, че не са ви забравили.  give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: януари 11, 2010, 11:27:35 »

Моето момиче ми е пратило подарък,но се е изгубил по пощата заради моята свекървааааааа cray cray cray cray,защото тя реши да го прати при мен в Силистра и го няма никъде  cray cray cray.От миналият четвъртък обикалям като луда по всички клонове в града и сега остава да питам в Несебър къде се е изгубил по трасето и че си искам подаръкааааааааааааааааааа Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: януари 12, 2010, 01:57:09 »

И аз искрено се надявам да си го намериш мила,защото по всичко изглежда,че и на моя му се е случило нещо -никакъв го няма ,а вече трябваше да е тук  cray
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: януари 14, 2010, 22:12:15 »

Аз влизам за да успокоя моята снежанка,че най-после си открих след дълги ходения и търсения така очаквания подарък yahoo.Мила Proletina_83,въпреки,че едната чаша е счупена ,аз ти благодаря за хубавият подарък give_rose.Утре ще го снимам и ще ви го покажа,а най-вече Дени се забавлява с неговото бебе Йори blum
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: януари 18, 2010, 17:31:02 »

Исках само да благодаря на Стаси за милата картичка, която ми е пратила от Франция. Получих я току що и наистина много приятно ме изненада!
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines