Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:10:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 68715 пъти)
 
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: декември 28, 2009, 22:32:25 »

Гери не се притеснявай за картичката  smile Ние от 31-ви сме във Враца чак до 5-ти така, че ако искаш или ти доскучае ние сме там може да се видим на по горещ шоколад в Тракийската  blum
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #256 -: декември 29, 2009, 09:06:51 »

И аз ще съм във Враца тогава, включете ме в излизането. Съжалявам за  Offtopic
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #257 -: декември 29, 2009, 15:43:39 »

Здравейтеее, ето включване от един закъснял Послушко!!! Ама какво да направя, като за празниците не бяхме тук и чак сега стигнах до пощата! И аз си имам подаръъъъък  danceg! Маги, много ти благодаря! Имам прекрасна коледна покривка и свещ, и много - много мила картичка! Толкова много се зарадвах, че и аз си имам вече подарък! Поздрави на моята добра Снежанка и на всички послушви джуджета!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: декември 29, 2009, 16:21:24 »

Хайде и аз да се разпиша със снимки в темата, много съм закъсняла, но по-добре късно!!! Wink

Днес се прибрахме и веднага си отворих подаръка, Коско веднага хвана единия пакет и каза, че бил за него Oh my ... и позна, наистина единият от двата голееееми пакета бил за него!!!
След като махнах пликовете на куриерската фирма видях 2 прекрасно опаковани подаръка!!! heart heart heart

Тони (diavalo), много ти благодаря, че си се сетила и за него - ние от доста време се каним да му купим това, той е толкова щастлив и сега даже не иска да заспива, защото исмал да рисува laugh

А другият подарък вече си има място и ще е неделима част от Коледно-Новогодишната ни украса!!! good good good

Ето и сники:

Единият пакет, подаръка за Коско



И детайл:


Двата подаръка:


Ето какво се криеше в златната кутия:


И от близо:


Коско си показва подаръка:


Тук се вижда и красивата картичнка:


Вече и свещта е на мястото си:


Мила Тони, още веднъж МНОГО ти благодаря за прекрасните емоции, които имаме всички в къщи!!! kiss2 heart kiss2 heart kiss2 heart
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: декември 29, 2009, 16:52:33 »

 yahoo yahoo yahoo
Най-после и аз разбрах, че моят послушко си харесва подаръка и най-вече малкото джудженце на послушкото  yahoo yahoo yahoo
Днес в 15 часа ми звъни телефона с непознат номер.А аз улисана в 1000000 задачи, които имам едвам разбрах кой ми звъни  blush и когато чух името Коско и вече бях 100% сигурна, че говоря с Bulechka™  yahoo
Много се радвам, че подаръка ви харесва и е донесъл толкова емоции.Аз чесно да си кажа съм малко прибързана и когато го изпратих и разбрах, че е пристигнал, а Bulechka™ не го показва реших ,че нещо съм объркала с избора му  crazy blush И така влизах всеки ден на всеки половин час с надеждата да разбера  cray Но ето още един път трябва да си взема поука, че не трябва да бързам толкова.
А сега да кажа за избора му - още щом разбрах на кой ще подарявам подарък реших, че по голямата част ще е за Коско  blum. А после и Bulechka™ писа,че това ще я зарадва повече.И една събота отидохме с мъжът ми в един голям магазин за детски играчки.И като се започна едно чудене за това малко човече каква трябва да е играчката  smile В един момент се чудех аз за кого купувам подарък, защото мъжът ми взе да си избира за него подарък.И така решихме,че е по-добре да вземем нещо по-различно от страшните роботи и герой на децата, а мъжът ми си купи малко летящо хеликоптерче  blush, което изкара точно 2 дни в неговите ръце  funnytooth А за мама избрахме нещо коледно,което да остави спомен за тази Коледа  danceg
И така подаръка беше избран от нашето семейство с много любов за да дари щастие и радост  give_rose
Днес съм много доволна  yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: декември 29, 2009, 16:54:28 от diavalo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: декември 29, 2009, 17:19:44 »

Тони, аз като ти звъннах, ти казах, че съм Bulechka™, но явно от бързане да ти благодаря, не съм го казала ясно или не си ме разбрала улисана в задачките си, но все пак се разбрахме yahoo, макар и с кодова дума "Косьо" funnytooth laugh funnytooth

yahoo yahoo yahoo
... И така подаръка беше избран от нашето семейство с много любов за да дари щастие и радост  give_rose
Днес съм много доволна  yahoo yahoo yahoo

Личи си с колко много любов сте избрали подаръка ни!!! good
Хиляди благодарности за подарените ни прекрасни емоции!!! twohearts

Много се извинявам, че си решила, че подаръкът ти не ми е харесал blush
Но просто бяхме при наще с Коско, а мъж ми решил да ме изненада и го оставил тук, да си го видя като се приберем, даже не ми беше казал, че са тооолкова големи пакети, та като ги видах днес и Oh my ...
« Последна редакция: декември 29, 2009, 17:23:16 от Bulechka™ » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #261 -: декември 30, 2009, 02:35:02 »

Толкова е трогателно да чета за подаръците, които сте получили и начина, по който сте избирали съответно за вашия послушко. Толкова съжалявам, че по-рано не съм чела в този раздел. Нямам търпение пак да има такова събитие във форума, за да се включа. Наистина е много красиво и емоционално!  Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: декември 30, 2009, 22:11:03 »

Здравейтеее, ето включване от един закъснял Послушко!!! Ама какво да направя, като за празниците не бяхме тук и чак сега стигнах до пощата! И аз си имам подаръъъъък  danceg! Маги, много ти благодаря! Имам прекрасна коледна покривка и свещ, и много - много мила картичка! Толкова много се зарадвах, че и аз си имам вече подарък! Поздрави на моята добра Снежанка и на всички послушви джуджета!


Много се радвам, че ти харесва подаръка smile Наистина много се притеснявах дали ще ти хареса и затова помолих едно джудже (Гери) да те поразпита.Искренно се надявам и се радвам да съм те зарадвала.За покривката да кажа, че я избирах сигурно 10 мин ама така исках хубава Коледна покривка че не е истина, а свеща има мирис на бор и предположих, че ще е идеалния завършек на една Коледна вечеря smile
И да кажа, че днес розовка(Мая ) ми звънна много се зарадвах да я чуя лично страшно мила ми звучеше и да се извиня, че не бях много адекватна ама с колежката бяхме тръгнали на път и тъкмо слизахме от колата и така.Важното е че я чух на живо Wink

Емоцията е невероятна  yahoo yahoo yahoo
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #263 -: декември 30, 2009, 22:49:39 »

nadelina88`и`аз`тази`година`пропуснах End
да`се`запиша`нямах`нет`и`много`съжелявам
като`виждам`каква`радости`си`доставят
момичетата`една`на`друга!
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: декември 31, 2009, 11:14:46 »

И аз вече си имам подаръъъъъъъъъъъъъъъък!! danceg danceg danceg danceg yahoo yahoo yahoo yahoo
Много благодаря на Мими Рашкова за прекрасния подарък. Много настроение ми даде. Така та да разказвам. Чакам си аз подаръка и един ден /беше преди Коледа/ си отварям форума и имам съобщение от Снежанка.  Oh my ... А то какво се оказа. Мими ми пуснала смс, че закъснява с изпращането на подаръка и дали мога да й дам домашния ми адрес за да го изпрати в къщи /аз бях дала адреса в работата, тъй като обикновено куриерските служби идват в работно време/. Само, че тогава ме атакуваха с смси за Големия Кеш и аз бях престанала въобще да ги чета. И тъй като не съм отговорила Мими направила нов профил във форума /хитруша - за да не разбера коя е diablo/ и ми пуснала съобщение. Та дадох й адреса, обаче вече куриерите не работеха и остана за след Коледа. И така онзи ден си чакам аз подаръка, но трябваше да отида на едно разменяне на щури подаръци в работата и оставих баща ми да чака куриер. Ама татко не чул звънеца. Аз пък не съм си чула телефона. Абе пълна лудница girl_impossible И вечерта кой ми се обади - ми самата Мими. Куририте звъннали на нея. Та вкрайна сметка вчера си си получих подаръка и една много мила картичка.
Мими още веднъж много благодаря! Пускам и снимките, че много се разприказвах:
Хубавата опаковка:
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/murche/Podarak_ot_Snejanka/DSCN1922.JPG.html?action=gallery
Подаръкът:
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/murche/Podarak_ot_Snejanka/DSCN1923.JPG.html?action=gallery
Подаръкът, картичката и моят котарак, който също го хареса
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/murche/Podarak_ot_Snejanka/DSCN1924.JPG.html?action=gallery
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: декември 31, 2009, 13:43:11 »

Охххххх, отдъхнах си. Големи емоции ама най-накрая подаръка е там, където трябва.

Юле, радвам се че ти е харесъл, а и на котарака също. Весело посрещане на Новата година!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 06, 2010, 18:32:38 »

Свършиха ли подаръците? Аз си мислех, че трябва да има още...  girl_wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 07, 2010, 15:53:36 »

Ето го най-накрая и моят подарък

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/menyanthe/koleda/?action=gallery

А моята Снежанка е valia_diva!

valia_diva, благодаря ти! Между другото точно от ръкавици и шал имах нужда!  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 07, 2010, 15:55:41 »

еееее menyanthe   Bravo много ти е хубав подаръка, поздравления за избора на Валето  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: януари 07, 2010, 15:55:49 »

браво , много хубав подарък ти е избрала Валя Wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines