Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:56:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 69314 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 23, 2009, 19:09:45 »

получих невероятна картичка от Валя дива, много се изненандах и зарадвах, картичката е ръчно производство и е много хубава, пожеланията са много истиснки и мили, благодаря ти Валя girl_in_love
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 23, 2009, 21:48:06 »

Ехооооооо и аз вече мога да се похваля с подаръчееееееееее.

Перличка, успокой сеееееее подаръкът ти е вече тукккк.

Тааа сега моето разказче - в4ера сутринта полжчавам аз смс от моята снежанка, че подаръчето ми е изпратено и трябва да пристигне. Тъй като не си живея на адреса бързам аз да се обадя в офиса на  куриерската фирма, за да ми оставят колета в офиса и да отида да си го взема ама те рано рано са трагнали и трябваше да чакам да се обадят. Званят ми към 16:30 ама нчмах кола и остана за днес.

Отивам аз днес и на бегом вкъщи, че нямам търпение да видя кой и какво ми изпраща.

Без да снимам опаковката /забравих по скоро/ отварям опаковката и гледам една кутия на която е нарисувано че вътре има тенджера под налягане  Oh my ... Oh my ... Oh my ... мисля си на ум е аз нямам момиюето е улучило и лека по лека взех да махам тиксата. Изнендващо най-отгоре в кутията беше сложена една голяма кукла за моята кукла. Отдолу имаше много красив и стилен сервиз - наистина много ми хареса. Подаръка беше последван и от един свещник и свещ.

Перли4ка, много ти благодаря за красивия подарък! Благодаря че си се сетила и за моето малко съкровище. Цял следобед не е оставила куклата - приспива я, показва й книжката......

Благодаря и за картичката - много хубави пожелания

Весели празници пожелавам и на теб и семейството ти.

Извинявай че не можах да се включа по рано
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: декември 23, 2009, 22:42:28 »

Като каза 'кутия от тенджера',моя подарък беше в кашон от вафли мисля(забравих вече) и докато не го отворя никой у дома не вярваше,че това е подарък,а не поредното нещо което съм си поръчала blum
Активен
bebe_27
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #228 -: декември 24, 2009, 07:36:57 »

много хубави подараци браво на снежанките

приятно прекарване на празниците
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: декември 24, 2009, 09:36:54 »

Валка27, аз се извиних вече мисля за това, че не съм качила снимки. Ако не съм - отново се извинявам. Имахме си малко главоболия предпразнично и не съм имала възможност въобще да се занимавам със сваляне и качване на снимки. Не знаех, че за теб е толкова важно да го покажа, след като съм се похвалила, разказала и сподели колко ме е зарадвал. Ще се постарая днес да кача снимките.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: декември 24, 2009, 09:44:16 »

Ето и обещаните снимки.
http://bg.fotoalbum.eu/beb4eto_na_me4o/a397111

Благодаря отново за изненадата и хубавия подарък.
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: декември 24, 2009, 10:04:55 »

Като каза 'кутия от тенджера',моя подарък беше в кашон от вафли мисля(забравих вече) и докато не го отворя никой у дома не вярваше,че това е подарък,а не поредното нещо което съм си поръчала blum
sarcastic  funnytooth Точно така Наде, беше в кашон от вафли от просто като видях какво торба носят за да го сложат вътре просто не се съгласих  nea и изнамерих от склада тоя кашон, е весело се е получило сега  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: декември 24, 2009, 10:32:17 »

Много весело,първо не повярваха че не е поредната ми доставка,после пък решиха че е нещо сладко(че аз нещо се забавих с отварянето) и до края не вярваха,че е подарък  Girl_hide
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: декември 24, 2009, 10:58:57 »

 И аз имам подаръкккккк yahoo

Сега пристигна, но ние с бебо се храним и като звънна звънеца се развиках "милооооо бързо отваряи идва ми подаръка tease и сега стои до мен, а аз няма как да си го видя pardon и не дадох на мъжа ми да го отвори разбира се smile да можеше той да донакърми брбо, че аз вече нямам търпениееееееее


Мила снежанке (още даже не знам коя си) много ти благодаря и след малко като се нарадвам ще пусна снимки smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: декември 24, 2009, 11:29:32 »

Момичета и аз си имам подаръче. Въпреки, че тази година не се включих в размяната на подаръците имам вече три Снежанки. Както писах преди време Стаси ме изненада много приятно преди да замине за Франция. Другите две снежанки са Ani и gucci. И двете ме зарадваха много с подаръците си. Благодаря ви момичета. Снимки има в галерията - кафявото свещниче е от Ани, а синия подарък от Гери.

Ако може тук искам да благодаря и на всички мили момичета, които ми изпратиха картички с мили пожелания. Ако всичко, което са ми пожелали се сбъдне през следващата година ще съм най-щастливия човек на планетата.
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: декември 24, 2009, 12:20:13 »

Искам да се извиня на моята Снежанка че не съм качила снимки от подаръка, но просто галерията не ми работи и няма как.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: декември 24, 2009, 16:21:58 »

Юле, благодаря за прекрасния подарък!!! както писах и по-горе нямах търпение да нахраня Стефи и да си видя изненадата, а тя е просто невероятна!!! Незнам как става, но като чета постовете на всички послушковци техните снежанки успяват да нацелят подаръците. Много ми хареса книгата Историята на моя род. Аз съм много запалена на тази тема и по разказите на дядо пиша и нашата като съм започнала от 1839г.  И в тази книга или по-скоро албум и Стефи ще се занимава  с това (надявам се)
Рамката е много хубава и сега ще сложа снимки на нас тримата smile, а играчката е много интересна (не съм виждала до сега такава) и я слагам веднага в коледната окраса!!!

Още веднъж благодаря и ето и снимки


* IMG_2628.JPG (58.5 KB, 648x486 - видяно 198 пъти.)
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: декември 24, 2009, 16:22:55 »

 smile


* IMG_2630.JPG (52.5 KB, 648x486 - видяно 197 пъти.)
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: декември 24, 2009, 16:23:21 »

 smile


* IMG_2629.JPG (52.17 KB, 648x486 - видяно 174 пъти.)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: декември 25, 2009, 02:14:28 »

Мила, много се радвам, че ти е харесал подаръка. Аз наистина имах малко притеснения, защото понякога моят вкус е малко особен. Радвам се, че съм нацелила и твоите желания. Авторката на албума е от твоят град и доста търсене в софийските книжарници падна, докато я намеря.
Само искам да ти поднеса извинения за опаковката. Подаръкът ти си имаше друга, по-хубава опаковка, но от куриерската фирма като разбраха, че е чупливо държаха да има картонена опаковка. И аз какво да правя, на работа съм, не мога да изляза, пък и рамката се оказа малко нестандартна като размер и .... я опаковах с подръчни материали - картонена папка и капачета от кашончета за хартия. Голям смях падна от страна на колегите докато я опаковах. Казаха, че по-оригинална опаковка, никой няма да има sarcastic Но явно си е свършила работата - всичко е пристигнало цяло smile
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО НА ВСИЧКИ СНЕЖАНКИ И ПОСЛУШНИ ДЕЧИЦА! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines