Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:01:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушко подаръка показва а Снежанка бърза да разказв  (Прочетена 68717 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« -: декември 04, 2009, 17:08:33 »

Пускам темата, в която ще показваме получените подаръчета  yahoo
Очаква се скоро 1-вата изненадаа  blum


* 69e943a03d5a.jpg (73.18 KB, 518x549 - видяно 313 пъти.)
« Последна редакция: декември 07, 2009, 12:44:17 от магито » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 07, 2009, 14:22:41 »

и аз вече изпратих подаръка на моята Послушанка и чакам да видя дали ще й хареса !!!  smile Santa
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 08, 2009, 16:27:48 »

Хайде, чакаме първите изненадани...Всички знаем, че вече има изпратени подаръци... blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 08, 2009, 18:05:06 »

моя послушко трябваше да го получи вчера,но  не е влизал от 3дни в форума,започвам да се притеснявам  huhhuh.gif
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 08, 2009, 18:22:13 »

моя послушко трябваше да го получи вчера,но  не е влизал от 3дни в форума,започвам да се притеснявам  huhhuh.gif

Ауу значи не съм аз, ее така се надявах че ще съм първата получила подаръче  danceg
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #5 -: декември 09, 2009, 16:00:04 »

Май обърках темите. Мисля, че тази в точната за случая  Girl_hide

Искам да ви се похваля колко щастлива ме направи пристигането на моя подарък днес  heart

Имах отвратителен ден на работа, много нерви, неприятности и тонове работа, а преди малко пристигна едно усмихнато момче с подарък и картичка "от Снежанка". Направо грейнах, усмивката ми е до ушите! Как ми оправи настроението само.  yahoo Всички колеги ме гледат любопитно и ме разпитват от кого е  girl_wink

Благодаря на моята снежанка bergeria  kiss2 gu6 give_rose Като видях подаръка си дадох сметка, че е имало и помагач (тя си знае blum ) Сега трябва да се връщам към работата, довечера ще снимам и показвам много красиво опакования подарък.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 09, 2009, 16:05:56 »

Открихме сезонааа .....
Ама, Светле, кажи поне какво е, не може така ....  girl_wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 09, 2009, 16:42:19 »

Свтле радвам се, че ти е харесал подаръка, е то не може без помагачи Wink Аз да благодаря на gucci за съдействието при избора на подаръка и на Миро ( моя шафер) за това, че го предаде на Светлето blum Аз естествено се бях скрила зад ъгъла на работата й, за да не стане някоя издънка  tease
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 09, 2009, 16:44:01 »

браво бергения отри сезона  Bravo
Слънце чакаме снимки на подаръка
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 09, 2009, 16:48:00 »

ох bubka  сви ми се сърцето като прочетох първото ти изречение huhhuh.gif викам си е най после моя послушко го получи,а то било милито ни Слънце  blum хайде чакаме снимки danceg
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 09, 2009, 16:53:09 »

Момичетааааа, ако знаете дне скак хубаво ме изненада моята Снежанкааа yahoo danceg Yes
Сутринта едвам съм станала, много ми се спеше,  е едната ръка кърмя, с другата се обличам sarcastic, че бързам на всичкото отгоре да ходя до Обеля при майка ми и иамме среща в църквата, даже закъснявам порядъчно, а Емил ме е оставил сама да катеря и свлям колички, че е на работа angry И по едно време се звъни от долу пред входа, ама на пожар и аз обикновено не отварям, щото който идва ми е звъннал преди това, обаче не спира звънеца, отивам на домофона и една жена крещи-имате пратка и аз Oh my ... и викам-какво? а тя оак-имате пратка от...Димитровград и аз yahoo Yes и веднага си мисля от ЕЛИИИИИИИИИИИИ yahoo yahoo yahoo
И таке ме зарадва, ама то един прекрасен подарък, ама прекрасна опаковка give_rose give_rose give_rose
Мила Ели, много ти благодаря, колкото и да бързах не можах да се стърпя  и като почнах да разопаковам...ама скъсах прекрасната опаковка, преди да се сетя да снимам опакования подарък, но като се прибера ще пусна снимки, задължително!!! give_rose
А понеже знам, че сте любопитни-подаръка е една огромна кутия със два свещника, малки свещички и не помня дали имаше и друго нещо... blush, една мъзикална играчка за Анелия и най-страхотните терлички за беба-белички-прекрасни!!!
Довечера-снимки!!! Girl_hide
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 09, 2009, 18:17:35 »

Еее, честито на получилите си вече подаръцитееее!!! yahoo

Хайде покажете ни и снимкиииииииииииииииииии good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 09, 2009, 18:21:55 »

 yahoo колко вълнуващи разказчета........с нетърпение чакам и снимки, да ви се полюбувам на подаръчетата  blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 09, 2009, 20:11:05 »

Йоаннка радвам се че ти харесва подаръка !!!! а терличките много се чудих дали да ги слагам - ръчно изплетени са  Ashamed randma, все още не съм се усъвършенствала, но се радвам че съм те зарадвала нали това е смисъла на тази прекрасна идея !!!!  blum blum blum blum blum blum blum

и аз чакам с нетърпение всеки ден !!!!  TONGUE TONGUE TONGUE
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 10, 2009, 00:06:56 »

Охххх, изкарах си акъла girl_impossible-влизам в темата за подаръците и меннието ми го няма Oh my ...
Така се ядосах, защото не мога така емоционално да предам тази емоция, както когато си толкова развълнуван..но добре, че се порових и какво да видя shok, то си имало специална тема blush, ама кой да гледа crazy
Както и да е, влизам за да ви покажа прекрасния си подарък от Ели Girl_hide дано всички са така щастливи и доволни като мен, Ели-мноооого си харесвам нещата, а терличетата са girl_in_love, много ще си ги пазя, голям спомен ще са ми, да знаеш give_rose


* DSC00224.JPG (72.96 KB, 629x473 - видяно 298 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines