Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:50:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - V-та част  (Прочетена 106373 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: май 12, 2010, 13:44:25 »

И аз съм под въпрос,изникна ми един ангажимент който не знам до кога ще се проточи и следователно не знам към колко ще съм в София  vivasvat
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #496 -: май 13, 2010, 09:36:55 »

Ехоо, още ли няма никой да се е отчел? Ми аз първо ще си кажа тогава. Срещичката беше много хубава и се събрахме доста хора. Аз трябваше да бягам по някое време, но пак успях да се видя и да си побъбря с доста мацки. Алексче, мерси много за съветите за количките, цяла енциклопедия си. Ще погледаме още малко. От Мария също получих много добри съвети, най-вече какво да не купуваме - казах на мъжа ми да не купуваме Бертони, че има недоволни мами, и той - увях, понеже тъкмо беше решил, че има още един вариант освен Бревито, за което аз натискам. Сега ще ходим в Пигис по съвет на Алексче.

Бубе, тоя път дано имаме една снимка заедно, хи-хи. Стискам ви палци за вървят нещата с апартамента и да се местите най-после. И при нас е същата тъпотия - майсторите, които имат да изграждат едни вътрешни стени, трябваше да ги почнат преди гергьовденските празници - представяте ли си, а още не започват. Дизайнерката все ми обещава "като с върне в офиса" да ми прати разни корекции и неща, които ми дължи - е познайте дали до снощи имаше нещо. Еchy_, споделих с мъжа ми, че проектираш мебели, така че може и да има включване от наша страна - но първо да се преборим с по-грубия ремонт, пък да го докараме до мебелите, дето се вика smile. Мърче, Валка, Капризче - с вас следващия път ще поговорим повече, снощи не остана време.

Хайде доскоро, момичета, и ако има снимчици, давайтееееееееее!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #497 -: май 13, 2010, 12:59:43 »

Давайте, давайте! smile

И аз се почудих, че никой не е писал за снощи как е било.

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: май 13, 2010, 13:35:07 »

Давайте, давайте! smile

И аз се почудих, че никой не е писал за снощи как е било.



A ние се чудим, ти защо не дойде?  tease Иначе готино искарахме. На мен ми беше много приятно smile Закъснях и мрънках за работа през цялото време, ама ми беше толкова скапан ден, че не можех да си събера главата или да кажа каквото и да е друго. А исках да ви питам дали някой е ходил в хотел Елбрус във Велинград и разни други неща мислех да ви казвам, ама така си и остана... Последното е малко  Offtopic
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #499 -: май 13, 2010, 14:08:37 »

Капризче, не бях, защото имах други планове за вечерта от преди уговорките за срещата още. Тази седмица ми е доста интензивна, но това е странично мрънкане.  girl_wink

Бубка говореше за някакви задачки - няма ли да разказвате за тях? Какво се случи? За какво ставаше въпрос? blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: май 13, 2010, 14:21:23 »

Капризче, не бях, защото имах други планове за вечерта от преди уговорките за срещата още. Тази седмица ми е доста интензивна, но това е странично мрънкане.  girl_wink

Бубка говореше за някакви задачки - няма ли да разказвате за тях? Какво се случи? За какво ставаше въпрос? blush

Добре, простено ти е. Но другия път на линия(каза го една от най-несериозните ссъфорумки blum ) А за другото ще ти пиша на лични smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: май 13, 2010, 15:30:10 »

Хайде отзивите от вчерашната среща да споделите и в новата тема: "Среща на форумците от София VI-та част"
« Последна редакция: май 13, 2010, 15:35:33 от магито » Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines