Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:51:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Солариум или Слънце  (Прочетена 10946 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 02, 2013, 18:25:14 »

аз на слънце директно изгарям,понеже съм много бяла,мажа се с мазила, ама файда...да от време на време ходя на солариум,но не ми е мания,правя си поне 5 6 процедури преди да ида на море, така вече съм придобила загар и после си хващам тен,има едни хубави кремчета в солариумите и миришат на шоколад,на манго,на бонбони, и се мажа с тях и те спомагат за придобиване на тен и за задържането му...веднъж в годината няколко процедури,не мисля че ще ми навредят,така правя от 6 години smile  и ми е много хубаво,лягам си в солариума,пускат ми музичка,тя ми пее,солариума ме пече и вентилаторчето ми повява,чак се отпускаш и не усщаш кога са свършили 10те минутки smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 07, 2013, 10:08:55 »

Аз по принцип предпочитам слънцето. Въпреки, че съм с доста светла кожа на морето хващам много симпатичен тен.
Ходила съм и на солариум няколко пъти преди 2 години и също се получи хубав лек тен.
Сега обмислям да ходя на солариум, за да имам тен за сватбата.
Няма да ходим на море, защото няма да има парички.
А пък ако разчитам само да ме хване слънцето от седене навън, то това ще бъде много трудно и ще има много разлика, която ще седи грозно на роклята.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #17 -: май 07, 2013, 10:13:16 »

аз на слънце директно изгарям,понеже съм много бяла,мажа се с мазила, ама файда...
С това не съм съгласна smile Явно не си си намерила мазилото или не се мажеш достатъчно често. Моят син е като сирене и до сега нито веднъж не се е зачервявал girl_wink
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #18 -: юни 07, 2013, 17:18:08 »

Много интересна тема. Винаги има и за и против. Като човек, който е фен на плажа и солариума ( посещавам соларни студиа от 20 години) ще ви кажа - и двете  (солариум и слънце)! smile Солариумът е по-подходящ през зимата. През лятото задължително на слънце, на море... Много се спори дали е вреден солариумът? Аз мисля, че ако е умерено излагането и не се прекалява, е полезно. В момента е модерен колариумът, подходящ за кожата на лицето.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 03, 2013, 17:45:50 »

Макар да съм слънчасвала два пъти от много време прекарано на сълно слънце най-накрая си научих урока и се пазя лятото много. В най-голямата жега не излизам и не ходя на плаж. Винаги със шапка и очила.
Мажа се с голям фактор за слънце защото изгарям бързо.
Иначе дори и да съм слънчасвала не предпочитам солариума пред слънцето. Не ми харесва това нещо наречено - изкуствен тен!  bad
Активен
PuddleOfmudD
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #20 -: ноември 12, 2013, 20:24:28 »

Макар и да е супер вреден..предпочитам солариума пред това да се наям с пясък на плажа или да се пържа 5 часа на някой басейн. nea
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #21 -: ноември 13, 2013, 11:54:39 »

Не обичам нито да се въргалям на плажа заедно с още хиляда човека,нито пък да ходя на солариум.И аз съм беличка,но се харесвам.Мога да отида да се попека 2-3 пъти за цялото лято,но на солариум не бих отишла.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines