Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:40:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО ВНИМАВАЙТЕ С ТЕЗИ ФОТОГРАФ И ОПЕРАТОР !!!  (Прочетена 20826 пъти)
 
intesa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


Intesa


« Отговор #30 -: декември 26, 2009, 21:40:24 »

roumyana , доста от коментарите и мненията ви, които прочитам са повече от безсмислени и простовати (с извинение). предполагам вие също сте скрита сватбена агентка за която този форум е средство за препитаване и преживяване. няма лошо, но начина по който реагирате и пишете тук е елементарен. жена с толкова много мнения и коментари, която денонощно е тук, не може да не разбере, че въпросната тема е 1000% менте и удaр по конкуренцията.
прочетох няколко ваши мнения и ви се чудя на акъла. нищо лично! просто нека бъдем хора, честни, обективни и справедливи. вижте се веднага след като е пусната тази тема 1-ва сте точно вие и начина по който реагирате "това е ужасно, предлагам да ги съдите" ... така правят кокошките на село smile
и това с бала преди 10 години, кой го интересува? и дори да е истина, фирмата от които са продавали тези ленти може изобщо да не са знаели, че имат дефект. не занимавайте хората с глупости  smile не е умрял човек  good
« Последна редакция: декември 26, 2009, 21:51:41 от intesa » Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 27, 2009, 00:20:27 »

roumyana , доста от коментарите и мненията ви, които прочитам са повече от безсмислени и простовати (с извинение). предполагам вие също сте скрита сватбена агентка за която този форум е средство за препитаване и преживяване. няма лошо, но начина по който реагирате и пишете тук е елементарен. жена с толкова много мнения и коментари, която денонощно е тук, не може да не разбере, че въпросната тема е 1000% менте и удaр по конкуренцията.
прочетох няколко ваши мнения и ви се чудя на акъла. нищо лично! просто нека бъдем хора, честни, обективни и справедливи. вижте се веднага след като е пусната тази тема 1-ва сте точно вие и начина по който реагирате "това е ужасно, предлагам да ги съдите" ... така правят кокошките на село smile
и това с бала преди 10 години, кой го интересува? и дори да е истина, фирмата от които са продавали тези ленти може изобщо да не са знаели, че имат дефект. не занимавайте хората с глупости  smile не е умрял човек  good
Коментарът ти е злобен и комплексарски. Явно се смяташ за много важна и значима, не като нас, които "денонощно са тук". Ти каква си, че да имаш право да квалифицираш Румяна каква е и как пише.
Всеки има право да коментира, особено както е Румяна без да обижда. Но какво ли разбира злобната ти, завистлива и комплексирана душица angry
Активен
intesa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


Intesa


« Отговор #32 -: декември 27, 2009, 10:48:39 »

От истината боли знам smile Просто не лъжете и не занимавайте хората с измислици и глупости.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 27, 2009, 11:50:37 »

Странно защо ти смяташ,че твоето мнение е истината?Може би се смяташ за еталон за поведение и етични норми-не може по този начин да се напада когото и да било.Да всеки има право на своето мнение,но това не значи да се засипват всички които имат различно от твоето мнение с обиди.Аз също смятам,че темата е фишек,но това не значи сега да почна да нападам всички които смятат обратното.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 27, 2009, 14:15:02 »

intesa аз знам каква съм и няма смисъл да се защитавам, още по-малко има смисъл да те обиждам, постъпките и думите ти говорят сами за себе си. а очевидно е, че ти си се регистрирала само за да пишеш в тази тема, може би ти си некадърния и непрофесионален фотограф или оператор, кой знае????
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #35 -: декември 27, 2009, 18:08:45 »

 Аз заставам на страната на intesa. Тя много добре е казала това, което е искала да каже тук, пък било то и преди един час регистрирала се. Четете хора
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 27, 2009, 18:32:25 »

Е ние за теб не се съмняваме,че ще си на страната на грубите и заяждащите се.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #37 -: декември 27, 2009, 18:41:47 »

 Да, на тази страна съм, но не и на страната на глупавите и простите. Моля да не се заяждат хората в този форум под каквато и да е била форма. Има тема и нека "умните" да се придържат към нея.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 27, 2009, 19:32:01 »

 funnytooth ROFL sarcastic
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #39 -: декември 27, 2009, 20:58:54 »

 Гола вода на тези с по милион мнения. На тези с десетки нека да простим. Простотията ходи по хората, а не по животните.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #40 -: декември 28, 2009, 17:18:30 »

Дали вярвате или не, но този който пусна темата със сигурност потрива ръце и ехидно се усмихва под мустак, защото му направихте "кефа" и стигнахте много далеч точно така, като вероятно е искал той!?
Престанете да се хапете един друг и въобще не обръщайте внимание на такива и подобни теми еднодневки!!!

Весела коледа и много щастливо посрещане на новата година.
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #41 -: декември 28, 2009, 18:34:29 »

Здравейте, аз пък си мисля, еч трябва да се изтрие цялата тема понеже:
        - Нито една от спорещите страни не предоставя никакви доказателства,
        - Много от мненията са от потребители с малко мнения(4-5), независимо на коя страна пишат,
        - При дадената ситуация сериозно намирисва на целенасочена антиреклама, (която може да се обърне и в реклама при определени обстоятелства
        - Също така начина по който и изнесена информацията според мен е грубо манипулиране на общественното мнение.
  Мисля, че ако някоя нова фирма си търси начин за изява или реклама, това е много ясно регламентирано в този форум, може да си купи рекламна площ, тоест да си плати и вс. ще е ОК!
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #42 -: януари 06, 2010, 10:09:34 »

И антирекламата е PR smile
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines