Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:50:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО ВНИМАВАЙТЕ С ТЕЗИ ФОТОГРАФ И ОПЕРАТОР !!!  (Прочетена 20887 пъти)
 
lopoman
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #15 -: декември 03, 2009, 18:29:14 »

Наистина снимките са много добри и албума е уникален но когато ми няма половината сватба какво от това. За съжаление трябва да си гледам сватбата само на снимки. Колкото до това да ги съдя няма смисъл защото както обикновенно такава фирма не прави договор с теб и не ти издава никакви документи и капарото от 100 лв. е дадено по банков път без никакво основание само на доверие. АЗ не знам такъв род фирми дали въобще си плащат данъци или си прибират всичко в джоба. Относно моята сватба беше през месец октомври тази година. Разбирам хората които са доволни от АРТ Мания но аз не съм доволен определено , тази професия е много отговорна, хората се доверяват на тези оператори а те им съсипват най-ценните моменти от живота с едно "извинявай станала е грешка записали сме друга сватба върху твоята "
Активен
Space_wolf
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #16 -: декември 03, 2009, 18:45:00 »

Подкрепям lopoman НАПЪЛНО!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 03, 2009, 20:49:33 »

много страннно наистина как е допусната тема от потребител с 1 мнение аз направо съм възмутена доколкото знам това е с разрез с правилата
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #18 -: декември 03, 2009, 20:51:43 »

А на мен ми е още по-странно как всички, които го подкрепят са и те само с по едно мнение
Активен
lopoman
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #19 -: декември 03, 2009, 21:01:53 »

какво значение има с колко мнения съм аз искам да споделя проблема си !!!
много страннно наистина как е допусната тема от потребител с 1 мнение аз направо съм възмутена доколкото знам това е с разрез с правилата



Тео: Такива са правилата и ти като гост си длъжен да се съобразиш. Ние като домакини също се съобразяваме с тях. Всичките ти мнения ще бъдат цензурирани съгласно правилата на форума.
« Последна редакция: декември 03, 2009, 23:04:13 от Teo » Активен
elcabel
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #20 -: декември 03, 2009, 23:26:57 »

ДА наистина много странно. Сигурно тези с по едното мнение са се наговорили да пишат за фирмата от пичковци по едно мнение понеже си нямат друга работа. Абе хора вие не сте ли на възраст в този форум , преценка нямате ли ? Разбирам да сте на по 16 да ги пишете тези неща . Мислите ли , че аз ще се занимавам да лъжа по някакви форуми . Това че от тази фирма са ваши хора и ще изтриете темата , не мисля че ще бъде голямо чудо . Лично аз имам хиляди познати на които ще споделя , не предполагам дори че форума ви има толква посещения годишно така че ще се чуе за непрофесионализма и изключителната некоректност от страна на тези оператори ..
Активен
elcabel
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #21 -: декември 03, 2009, 23:36:06 »

И междудругото никъде в общите условия няма клауза която да казва ,че абонати с едно мнение нямат право да постват теми ...
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #22 -: декември 11, 2009, 00:06:10 »

И на мен ми е много странна тази история ! crazy Нито съм ги чувала нито виждала  снимки на въпросните фото и видео но и аз  погледнах сайта и ми се струват  професионалисти .Колкото до потребителите  интересно е не само че имат  по едно мнение но и че е с едно и също айпи !Има и още няколко такива потребители в други теми !Те се знаят ! Wink Wink Wink
Активен
nmitev
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 29



« Отговор #23 -: декември 14, 2009, 13:25:00 »

Изключително некоректна тема!  Не познавам фирмата ART MANIA, но няма как да не се включа!

Цитат
Да звучи нереално , но аз бях на тази  сватба  и действително запис няма... И не мисля , че някой би се занимавал ако не си е изпатил да пише подобни теми .

Сериозно ли смяташ, че от оплюването на даден бизнес във интернет форум няма полза, освен "ако не си си изпатил" и за "да споделиш"?!  При това твърдение хората във Първа инвестиционна банка сигурно нервно ще се изсмеят smile

Следя тази тема от повече от седмица. Видях я и в други форуми. Досега не казахте нито дата на сватбата, нито постнахте поне една снимка. Защото на някоя снимка се вижда оператора, виждате се и  вие и положението е ясно.


Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #24 -: декември 16, 2009, 13:35:07 »

Вярно!!!
Шокорате ни тук и нито дата нито място на сватбата, я дайте малко факти, защото и аз започвсм да си мисля че е нагласена работа...Дръг е въпроса какъв е смисъла от това!!! Offtopic
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 17, 2009, 10:02:18 »

 Аз пък си мисля, че не е задължително темата да е пързалка. От собствен опит казвам, че аз прекарах във форума около 5 месеца преди да се осмеля да кача снимка на себе си. И малко повече време докато си кажа истинското име и името на мъжа ми. Не всички са непредубедени към интернет и не желаят да дават лична информация. Пък и просто може да използвате тази случка като едно наум към всички, с които ви предстои да работите за да се опитате да предотвратите подобен гаф. Защото фирмата едва ли е направила това нарочно и може да се случи на всеки. Едва ли ще е на следващ клиент на точно тази фирма, защото те са парени, но може да е клиент на номер едно препоръчвания фотограф във вселената. Няма гаранции и аз лично не смятам, че хората са злонамерени, просто са били прецакани от съдбата, или някой човек, ама това не го знаем.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #26 -: декември 17, 2009, 16:01:16 »

pebbles,

Не е препоръчително да даваш аванс на такива изцепки, защото няколко души поискаха малко повече информация поне за датата и мястото на сватбата а не за имената им и до този момент е тишина по въпроса, така че 100% е пързалка както казваш отколкото да е истина.
Предполагам като си се решила да пишеш след 5 месечно наблюдение не си стартирала с подобни оплювания на фирми или хора?!
Това си е явна неприязън към тази фирма от страна на тези които ги оплюват но със сигурност не е свързано с качеството на работа на фирмата а по скоро е някакво лично отношение. Не би трябвало повече да си губите времето с тази измислица за да се радват тези които са я написали, че са успели да създадат спорове и дебати.
Активен
lopoman
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #27 -: декември 22, 2009, 22:53:31 »

Не съм длъжен да си слагам снимка или да си казвам датата на сватбата! Казвал съм го и преди и пак ще го кажа това е предупреждение към бъдещите клиенти на тази фирма. Който да вярва.
Активен
intesa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


Intesa


« Отговор #28 -: декември 24, 2009, 12:28:23 »

 Тази тема е фалшива и измислена. Човека, който се представя за младоженец и уж е имал сватба не качва нито снимка, нито споменава кога и къде се е провела тя. В този сайт е пълно с скрити сватбени агенции, дисководещи, фотографи и видеооператори, които се хвалят сами и плюят други от завист и злоба. Не се доверявайте на неща изписани тук, повече от половината мнения са на гореспоменатите личности, които по цял ден нямат какво да правят и си хвалят екипа или плюят конкуренцията представяйки се за булки, младоженци присъствали на сватби, а в същност истината е съвсем друга - Сватбените организатори и "агенти" по цял ден са в форумите.
Както тази тема, така и повечето други са дело на хора, които организират сватби и целта им е да се самоизтъкват, рекламират и благодарят на самите тях си от различни профили и измислени имена. Пълен смях и безобразие. Внимавайте какво четете, как организирате и на кого се доверявате.
Весели празници на всички! autumn
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 25, 2009, 19:06:15 »

аз пък не мога да разбера защо темата да е измислена, ако се е случило така, че някой е скапал един от най-хубавите дни в живота ти, ще ти се иска да направиш нещо, че повече хора сда разберат и да не изпаднат в същата ситуация, тъй като в България няма много начини да защитиш правата си или да потърсиш обезщетение, форумът е един от начините да изявиш недоволстовото ти  и да предупредиш другите.
 за сведение преди десетина години, когато беше моя абитуриентски бал си купих лента за фотоапарат от едно фото студио на пронмоция, моя приятел си купи също от там, всеки по 2 ленти , е оказа се че цялата партида е скапана и нямам нито една снимка от абитуриентския си бал. ако тогава имаше форум, щях да пиша и да предупредя хората да не ходят в това фотоателие
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines