Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 21:54:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО ВНИМАВАЙТЕ С ТЕЗИ ФОТОГРАФ И ОПЕРАТОР !!!  (Прочетена 20882 пъти)
 
lopoman
Регистриран

Публикации: 4


« -: декември 01, 2009, 22:41:07 »

Искам да ви споделя какво ми се случи с фотографите от АРТ МАНИЯ. Запознах се с тяхния шеф Кирил преди няколко месеца, уговорихме се всичко за снимки и видеото, дадох им капаро. В деня на сватбата те дойдоха и всичко мина гладко , снимаха с камера и фотоапарат през цялото време. На края на сватбата ми дадоха срок 20 дни да е готово всичко, търпеливо чаках и най-накрая звъннах да попитам какво става, уверяваха ме че всичко ще стане супер само да изчакам малко , минаха още 10-на дни и се оказа че са ни изтрили сватбата от тяхната камера. Излязоха с някакво оправдание че са объркали касетката и са снимали друга сватба на нея. За съжаление от цялата сватба има само няколко момента, всичко отиде по дяволите. Това е нелепо имат се за сериозна фирма а се изложиха като аматьори. Съветвам ви МНОГО да внимавате на КОЙ си поверявате най-ценните моменти от живота. ПРЕДПОЧИТАМ ДА БЯХ ДАЛ НА БРАТ МИ ЕДНА КАМЕРА, ПОНЕ ЩЕШЕ ДА ИМА ЗАПИС.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 02, 2009, 10:40:01 »

това е ужасно просто, предлагам ти да ги съдиш, особено ако имаш документи за платеното
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 02, 2009, 10:53:51 »

лелеееее  O_Oотвратително е това , bad , направо да ги убие6 такива beating beating-подиграват се седин от най-важните и запомнящи се моменти в живота на 4овек.ужас, не мога   да повярвам 4е това може да се слу4и crazy crazy crazy
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #3 -: декември 02, 2009, 11:24:32 »

lopoman,
Дали е възможно до споделиш кога е била твоята сватба и в кой ресторант и тъй като не спомена, че снимките са изтрити да публикуваш някоя да видим?!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 02, 2009, 14:24:19 »

Преди малко им гледах сайта на въпросната фирма и не изглеждат начинаещи поне от видеоматериала ,който са сложили в сайта си .. Но да не забравяме ,че сайт всеки може да си спретне и естествено там да е отразено най доброто ! Ужасно е това което ви се случва !
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #5 -: декември 02, 2009, 14:34:41 »

това е ужасно просто, предлагам ти да ги съдиш, особено ако имаш документи за платеното
Така е, направи го.Може и да нямаш нерви и желание да ги съдиш, но заслужаваш компенсация.Този ден е един единствен и уникален  cray
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #6 -: декември 02, 2009, 17:07:22 »

Стига сте се впрягали. От къде сте сигурни, че е вярно. Може просто някой да иска да ги оплюе.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #7 -: декември 02, 2009, 17:09:42 »

Стига сте се впрягали. От къде сте сигурни, че е вярно. Може просто някой да иска да ги оплюе.

Все пак е едно единственно мнение без предисловие ..........
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #8 -: декември 02, 2009, 17:24:58 »

Леле, ама как е възможно това!!!! diablo
Чета и не вярвам на очите си????
Не може да бъде? girl_impossible
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 02, 2009, 18:34:08 »

Мисля ,че всеки може да се регистрира и да оплюе който си пойска ! Ще е хубаво lopoman да каже повече подробности и да даде повече инфо ,защото в противен случай нещата ще изглеждат много нереално !  good
« Последна редакция: декември 02, 2009, 23:20:08 от NINA STYLE » Активен
elcabel
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #10 -: декември 02, 2009, 23:47:27 »

Да звучи нереално , но аз бях на тази  сватба  и действително запис няма... И не мисля , че някой би се занимавал ако не си е изпатил да пише подобни теми . Операторите лично на мен ми изглеждаха надеждни хора , но подобна случка е недопустима при хора които се пишат професионалисти и изкарват хляба си  чрез тази работа. Това е просто една гавра от тяхна страна!!! Младо семейство което няма да има скъп спомен, да покаже на децата си това събитие. Това не е като да снимаш рождения си ден ( все пак всяка година имаш възможност ) . Грешки стават наистина , хора сме и не сме безгрешни . Но обидното тук е ,че един месец тези хора се крият ... дори искат след 3 седмици да пратят записа по куриер . Просто нямам думи и ще посъветвам всичките си приятели познати да внимават страшно много при избора на оператори за подобни събития .
Активен
Ivsen
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #11 -: декември 03, 2009, 12:00:42 »

Хубаво е все пак да напишете подробности за сватбата ви и т.н., иначе излиза като клевета за въпросните хора... Възможно е, но може и да не е вярно. Все пак имате по 1 мнение.
Активен
radost_87
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #12 -: декември 03, 2009, 14:29:42 »

По препоръка на мои приятели съм ползвала услугите на въпросната фирма в началото на годината и останах много доволна. Почти всички, които са сключили брак от компанията ни са се доверявали на тях и никой не съжалява. Направиха ми хубав сватбен клип, от който бяха очаровани всичките ми познати на които съм го пускала и въобще цялото тържество беше пресъздадено по много добър начин. Снимките във фотоалбума ми също са страхотни. Препоръчвам ги всеки път, когато някой ме пита за видео и фото.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 03, 2009, 14:42:18 »

Това е направо нелепо! Колкото до предложението да бъдат съдени предполагам, че нямат никакъв сключен договор за да тръгнатда ги съдят. Много хора четат форума, но не пишат и когато се опарят просто се регистрират за да споделят мнение. На пазара има толкова много фирми, че едва ли някой се е регистрирал за да оплюе точно тази.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 03, 2009, 16:06:16 »

Аз мога да кажа за тази фирма само хубави неща. Братовчед ми я ползва за фото и видео на своята сватба и съм очарована от това, което се получи като краен резултат. Получаха от фирмата много хубав сватбен албум, които беше решен изключително интересно, с впечатляващи акценти от сватбените снимки. А за видеото им много добро качество. С интересно клипче със снимки на двамата от детските им години до сватбените.

lopoman, съжалявам за това, което ти се еслучило, защото знам колко са ценни тези записи. Дано поне снимките ти харесват. В крайна сметка това можеше да ти се случи и с друга фирма. Понякога всеки греши. Верно е това, че е можело да ти се обадят и да ти кажат още в началото, че има пробелми, но може би не са намерили подходящия начин.
Активен
lopoman
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #15 -: декември 03, 2009, 18:29:14 »

Наистина снимките са много добри и албума е уникален но когато ми няма половината сватба какво от това. За съжаление трябва да си гледам сватбата само на снимки. Колкото до това да ги съдя няма смисъл защото както обикновенно такава фирма не прави договор с теб и не ти издава никакви документи и капарото от 100 лв. е дадено по банков път без никакво основание само на доверие. АЗ не знам такъв род фирми дали въобще си плащат данъци или си прибират всичко в джоба. Относно моята сватба беше през месец октомври тази година. Разбирам хората които са доволни от АРТ Мания но аз не съм доволен определено , тази професия е много отговорна, хората се доверяват на тези оператори а те им съсипват най-ценните моменти от живота с едно "извинявай станала е грешка записали сме друга сватба върху твоята "
Активен
Space_wolf
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #16 -: декември 03, 2009, 18:45:00 »

Подкрепям lopoman НАПЪЛНО!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 03, 2009, 20:49:33 »

много страннно наистина как е допусната тема от потребител с 1 мнение аз направо съм възмутена доколкото знам това е с разрез с правилата
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #18 -: декември 03, 2009, 20:51:43 »

А на мен ми е още по-странно как всички, които го подкрепят са и те само с по едно мнение
Активен
lopoman
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #19 -: декември 03, 2009, 21:01:53 »

какво значение има с колко мнения съм аз искам да споделя проблема си !!!
много страннно наистина как е допусната тема от потребител с 1 мнение аз направо съм възмутена доколкото знам това е с разрез с правилата



Тео: Такива са правилата и ти като гост си длъжен да се съобразиш. Ние като домакини също се съобразяваме с тях. Всичките ти мнения ще бъдат цензурирани съгласно правилата на форума.
« Последна редакция: декември 03, 2009, 23:04:13 от Teo » Активен
elcabel
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #20 -: декември 03, 2009, 23:26:57 »

ДА наистина много странно. Сигурно тези с по едното мнение са се наговорили да пишат за фирмата от пичковци по едно мнение понеже си нямат друга работа. Абе хора вие не сте ли на възраст в този форум , преценка нямате ли ? Разбирам да сте на по 16 да ги пишете тези неща . Мислите ли , че аз ще се занимавам да лъжа по някакви форуми . Това че от тази фирма са ваши хора и ще изтриете темата , не мисля че ще бъде голямо чудо . Лично аз имам хиляди познати на които ще споделя , не предполагам дори че форума ви има толква посещения годишно така че ще се чуе за непрофесионализма и изключителната некоректност от страна на тези оператори ..
Активен
elcabel
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #21 -: декември 03, 2009, 23:36:06 »

И междудругото никъде в общите условия няма клауза която да казва ,че абонати с едно мнение нямат право да постват теми ...
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #22 -: декември 11, 2009, 00:06:10 »

И на мен ми е много странна тази история ! crazy Нито съм ги чувала нито виждала  снимки на въпросните фото и видео но и аз  погледнах сайта и ми се струват  професионалисти .Колкото до потребителите  интересно е не само че имат  по едно мнение но и че е с едно и също айпи !Има и още няколко такива потребители в други теми !Те се знаят ! Wink Wink Wink
Активен
nmitev
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 29



« Отговор #23 -: декември 14, 2009, 13:25:00 »

Изключително некоректна тема!  Не познавам фирмата ART MANIA, но няма как да не се включа!

Цитат
Да звучи нереално , но аз бях на тази  сватба  и действително запис няма... И не мисля , че някой би се занимавал ако не си е изпатил да пише подобни теми .

Сериозно ли смяташ, че от оплюването на даден бизнес във интернет форум няма полза, освен "ако не си си изпатил" и за "да споделиш"?!  При това твърдение хората във Първа инвестиционна банка сигурно нервно ще се изсмеят smile

Следя тази тема от повече от седмица. Видях я и в други форуми. Досега не казахте нито дата на сватбата, нито постнахте поне една снимка. Защото на някоя снимка се вижда оператора, виждате се и  вие и положението е ясно.


Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #24 -: декември 16, 2009, 13:35:07 »

Вярно!!!
Шокорате ни тук и нито дата нито място на сватбата, я дайте малко факти, защото и аз започвсм да си мисля че е нагласена работа...Дръг е въпроса какъв е смисъла от това!!! Offtopic
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 17, 2009, 10:02:18 »

 Аз пък си мисля, че не е задължително темата да е пързалка. От собствен опит казвам, че аз прекарах във форума около 5 месеца преди да се осмеля да кача снимка на себе си. И малко повече време докато си кажа истинското име и името на мъжа ми. Не всички са непредубедени към интернет и не желаят да дават лична информация. Пък и просто може да използвате тази случка като едно наум към всички, с които ви предстои да работите за да се опитате да предотвратите подобен гаф. Защото фирмата едва ли е направила това нарочно и може да се случи на всеки. Едва ли ще е на следващ клиент на точно тази фирма, защото те са парени, но може да е клиент на номер едно препоръчвания фотограф във вселената. Няма гаранции и аз лично не смятам, че хората са злонамерени, просто са били прецакани от съдбата, или някой човек, ама това не го знаем.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #26 -: декември 17, 2009, 16:01:16 »

pebbles,

Не е препоръчително да даваш аванс на такива изцепки, защото няколко души поискаха малко повече информация поне за датата и мястото на сватбата а не за имената им и до този момент е тишина по въпроса, така че 100% е пързалка както казваш отколкото да е истина.
Предполагам като си се решила да пишеш след 5 месечно наблюдение не си стартирала с подобни оплювания на фирми или хора?!
Това си е явна неприязън към тази фирма от страна на тези които ги оплюват но със сигурност не е свързано с качеството на работа на фирмата а по скоро е някакво лично отношение. Не би трябвало повече да си губите времето с тази измислица за да се радват тези които са я написали, че са успели да създадат спорове и дебати.
Активен
lopoman
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #27 -: декември 22, 2009, 22:53:31 »

Не съм длъжен да си слагам снимка или да си казвам датата на сватбата! Казвал съм го и преди и пак ще го кажа това е предупреждение към бъдещите клиенти на тази фирма. Който да вярва.
Активен
intesa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


Intesa


« Отговор #28 -: декември 24, 2009, 12:28:23 »

 Тази тема е фалшива и измислена. Човека, който се представя за младоженец и уж е имал сватба не качва нито снимка, нито споменава кога и къде се е провела тя. В този сайт е пълно с скрити сватбени агенции, дисководещи, фотографи и видеооператори, които се хвалят сами и плюят други от завист и злоба. Не се доверявайте на неща изписани тук, повече от половината мнения са на гореспоменатите личности, които по цял ден нямат какво да правят и си хвалят екипа или плюят конкуренцията представяйки се за булки, младоженци присъствали на сватби, а в същност истината е съвсем друга - Сватбените организатори и "агенти" по цял ден са в форумите.
Както тази тема, така и повечето други са дело на хора, които организират сватби и целта им е да се самоизтъкват, рекламират и благодарят на самите тях си от различни профили и измислени имена. Пълен смях и безобразие. Внимавайте какво четете, как организирате и на кого се доверявате.
Весели празници на всички! autumn
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 25, 2009, 19:06:15 »

аз пък не мога да разбера защо темата да е измислена, ако се е случило така, че някой е скапал един от най-хубавите дни в живота ти, ще ти се иска да направиш нещо, че повече хора сда разберат и да не изпаднат в същата ситуация, тъй като в България няма много начини да защитиш правата си или да потърсиш обезщетение, форумът е един от начините да изявиш недоволстовото ти  и да предупредиш другите.
 за сведение преди десетина години, когато беше моя абитуриентски бал си купих лента за фотоапарат от едно фото студио на пронмоция, моя приятел си купи също от там, всеки по 2 ленти , е оказа се че цялата партида е скапана и нямам нито една снимка от абитуриентския си бал. ако тогава имаше форум, щях да пиша и да предупредя хората да не ходят в това фотоателие
Активен
intesa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


Intesa


« Отговор #30 -: декември 26, 2009, 21:40:24 »

roumyana , доста от коментарите и мненията ви, които прочитам са повече от безсмислени и простовати (с извинение). предполагам вие също сте скрита сватбена агентка за която този форум е средство за препитаване и преживяване. няма лошо, но начина по който реагирате и пишете тук е елементарен. жена с толкова много мнения и коментари, която денонощно е тук, не може да не разбере, че въпросната тема е 1000% менте и удaр по конкуренцията.
прочетох няколко ваши мнения и ви се чудя на акъла. нищо лично! просто нека бъдем хора, честни, обективни и справедливи. вижте се веднага след като е пусната тази тема 1-ва сте точно вие и начина по който реагирате "това е ужасно, предлагам да ги съдите" ... така правят кокошките на село smile
и това с бала преди 10 години, кой го интересува? и дори да е истина, фирмата от които са продавали тези ленти може изобщо да не са знаели, че имат дефект. не занимавайте хората с глупости  smile не е умрял човек  good
« Последна редакция: декември 26, 2009, 21:51:41 от intesa » Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 27, 2009, 00:20:27 »

roumyana , доста от коментарите и мненията ви, които прочитам са повече от безсмислени и простовати (с извинение). предполагам вие също сте скрита сватбена агентка за която този форум е средство за препитаване и преживяване. няма лошо, но начина по който реагирате и пишете тук е елементарен. жена с толкова много мнения и коментари, която денонощно е тук, не може да не разбере, че въпросната тема е 1000% менте и удaр по конкуренцията.
прочетох няколко ваши мнения и ви се чудя на акъла. нищо лично! просто нека бъдем хора, честни, обективни и справедливи. вижте се веднага след като е пусната тази тема 1-ва сте точно вие и начина по който реагирате "това е ужасно, предлагам да ги съдите" ... така правят кокошките на село smile
и това с бала преди 10 години, кой го интересува? и дори да е истина, фирмата от които са продавали тези ленти може изобщо да не са знаели, че имат дефект. не занимавайте хората с глупости  smile не е умрял човек  good
Коментарът ти е злобен и комплексарски. Явно се смяташ за много важна и значима, не като нас, които "денонощно са тук". Ти каква си, че да имаш право да квалифицираш Румяна каква е и как пише.
Всеки има право да коментира, особено както е Румяна без да обижда. Но какво ли разбира злобната ти, завистлива и комплексирана душица angry
Активен
intesa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


Intesa


« Отговор #32 -: декември 27, 2009, 10:48:39 »

От истината боли знам smile Просто не лъжете и не занимавайте хората с измислици и глупости.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 27, 2009, 11:50:37 »

Странно защо ти смяташ,че твоето мнение е истината?Може би се смяташ за еталон за поведение и етични норми-не може по този начин да се напада когото и да било.Да всеки има право на своето мнение,но това не значи да се засипват всички които имат различно от твоето мнение с обиди.Аз също смятам,че темата е фишек,но това не значи сега да почна да нападам всички които смятат обратното.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 27, 2009, 14:15:02 »

intesa аз знам каква съм и няма смисъл да се защитавам, още по-малко има смисъл да те обиждам, постъпките и думите ти говорят сами за себе си. а очевидно е, че ти си се регистрирала само за да пишеш в тази тема, може би ти си некадърния и непрофесионален фотограф или оператор, кой знае????
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #35 -: декември 27, 2009, 18:08:45 »

 Аз заставам на страната на intesa. Тя много добре е казала това, което е искала да каже тук, пък било то и преди един час регистрирала се. Четете хора
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 27, 2009, 18:32:25 »

Е ние за теб не се съмняваме,че ще си на страната на грубите и заяждащите се.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #37 -: декември 27, 2009, 18:41:47 »

 Да, на тази страна съм, но не и на страната на глупавите и простите. Моля да не се заяждат хората в този форум под каквато и да е била форма. Има тема и нека "умните" да се придържат към нея.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 27, 2009, 19:32:01 »

 funnytooth ROFL sarcastic
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #39 -: декември 27, 2009, 20:58:54 »

 Гола вода на тези с по милион мнения. На тези с десетки нека да простим. Простотията ходи по хората, а не по животните.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #40 -: декември 28, 2009, 17:18:30 »

Дали вярвате или не, но този който пусна темата със сигурност потрива ръце и ехидно се усмихва под мустак, защото му направихте "кефа" и стигнахте много далеч точно така, като вероятно е искал той!?
Престанете да се хапете един друг и въобще не обръщайте внимание на такива и подобни теми еднодневки!!!

Весела коледа и много щастливо посрещане на новата година.
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #41 -: декември 28, 2009, 18:34:29 »

Здравейте, аз пък си мисля, еч трябва да се изтрие цялата тема понеже:
        - Нито една от спорещите страни не предоставя никакви доказателства,
        - Много от мненията са от потребители с малко мнения(4-5), независимо на коя страна пишат,
        - При дадената ситуация сериозно намирисва на целенасочена антиреклама, (която може да се обърне и в реклама при определени обстоятелства
        - Също така начина по който и изнесена информацията според мен е грубо манипулиране на общественното мнение.
  Мисля, че ако някоя нова фирма си търси начин за изява или реклама, това е много ясно регламентирано в този форум, може да си купи рекламна площ, тоест да си плати и вс. ще е ОК!
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #42 -: януари 06, 2010, 10:09:34 »

И антирекламата е PR smile
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines