Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:48:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО ВНИМАВАЙТЕ С ТЕЗИ ФОТОГРАФ И ОПЕРАТОР !!!  (Прочетена 20888 пъти)
 
lopoman
Регистриран

Публикации: 4


« -: декември 01, 2009, 22:41:07 »

Искам да ви споделя какво ми се случи с фотографите от АРТ МАНИЯ. Запознах се с тяхния шеф Кирил преди няколко месеца, уговорихме се всичко за снимки и видеото, дадох им капаро. В деня на сватбата те дойдоха и всичко мина гладко , снимаха с камера и фотоапарат през цялото време. На края на сватбата ми дадоха срок 20 дни да е готово всичко, търпеливо чаках и най-накрая звъннах да попитам какво става, уверяваха ме че всичко ще стане супер само да изчакам малко , минаха още 10-на дни и се оказа че са ни изтрили сватбата от тяхната камера. Излязоха с някакво оправдание че са объркали касетката и са снимали друга сватба на нея. За съжаление от цялата сватба има само няколко момента, всичко отиде по дяволите. Това е нелепо имат се за сериозна фирма а се изложиха като аматьори. Съветвам ви МНОГО да внимавате на КОЙ си поверявате най-ценните моменти от живота. ПРЕДПОЧИТАМ ДА БЯХ ДАЛ НА БРАТ МИ ЕДНА КАМЕРА, ПОНЕ ЩЕШЕ ДА ИМА ЗАПИС.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 02, 2009, 10:40:01 »

това е ужасно просто, предлагам ти да ги съдиш, особено ако имаш документи за платеното
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 02, 2009, 10:53:51 »

лелеееее  O_Oотвратително е това , bad , направо да ги убие6 такива beating beating-подиграват се седин от най-важните и запомнящи се моменти в живота на 4овек.ужас, не мога   да повярвам 4е това може да се слу4и crazy crazy crazy
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #3 -: декември 02, 2009, 11:24:32 »

lopoman,
Дали е възможно до споделиш кога е била твоята сватба и в кой ресторант и тъй като не спомена, че снимките са изтрити да публикуваш някоя да видим?!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 02, 2009, 14:24:19 »

Преди малко им гледах сайта на въпросната фирма и не изглеждат начинаещи поне от видеоматериала ,който са сложили в сайта си .. Но да не забравяме ,че сайт всеки може да си спретне и естествено там да е отразено най доброто ! Ужасно е това което ви се случва !
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #5 -: декември 02, 2009, 14:34:41 »

това е ужасно просто, предлагам ти да ги съдиш, особено ако имаш документи за платеното
Така е, направи го.Може и да нямаш нерви и желание да ги съдиш, но заслужаваш компенсация.Този ден е един единствен и уникален  cray
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #6 -: декември 02, 2009, 17:07:22 »

Стига сте се впрягали. От къде сте сигурни, че е вярно. Може просто някой да иска да ги оплюе.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #7 -: декември 02, 2009, 17:09:42 »

Стига сте се впрягали. От къде сте сигурни, че е вярно. Може просто някой да иска да ги оплюе.

Все пак е едно единственно мнение без предисловие ..........
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #8 -: декември 02, 2009, 17:24:58 »

Леле, ама как е възможно това!!!! diablo
Чета и не вярвам на очите си????
Не може да бъде? girl_impossible
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 02, 2009, 18:34:08 »

Мисля ,че всеки може да се регистрира и да оплюе който си пойска ! Ще е хубаво lopoman да каже повече подробности и да даде повече инфо ,защото в противен случай нещата ще изглеждат много нереално !  good
« Последна редакция: декември 02, 2009, 23:20:08 от NINA STYLE » Активен
elcabel
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #10 -: декември 02, 2009, 23:47:27 »

Да звучи нереално , но аз бях на тази  сватба  и действително запис няма... И не мисля , че някой би се занимавал ако не си е изпатил да пише подобни теми . Операторите лично на мен ми изглеждаха надеждни хора , но подобна случка е недопустима при хора които се пишат професионалисти и изкарват хляба си  чрез тази работа. Това е просто една гавра от тяхна страна!!! Младо семейство което няма да има скъп спомен, да покаже на децата си това събитие. Това не е като да снимаш рождения си ден ( все пак всяка година имаш възможност ) . Грешки стават наистина , хора сме и не сме безгрешни . Но обидното тук е ,че един месец тези хора се крият ... дори искат след 3 седмици да пратят записа по куриер . Просто нямам думи и ще посъветвам всичките си приятели познати да внимават страшно много при избора на оператори за подобни събития .
Активен
Ivsen
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #11 -: декември 03, 2009, 12:00:42 »

Хубаво е все пак да напишете подробности за сватбата ви и т.н., иначе излиза като клевета за въпросните хора... Възможно е, но може и да не е вярно. Все пак имате по 1 мнение.
Активен
radost_87
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #12 -: декември 03, 2009, 14:29:42 »

По препоръка на мои приятели съм ползвала услугите на въпросната фирма в началото на годината и останах много доволна. Почти всички, които са сключили брак от компанията ни са се доверявали на тях и никой не съжалява. Направиха ми хубав сватбен клип, от който бяха очаровани всичките ми познати на които съм го пускала и въобще цялото тържество беше пресъздадено по много добър начин. Снимките във фотоалбума ми също са страхотни. Препоръчвам ги всеки път, когато някой ме пита за видео и фото.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 03, 2009, 14:42:18 »

Това е направо нелепо! Колкото до предложението да бъдат съдени предполагам, че нямат никакъв сключен договор за да тръгнатда ги съдят. Много хора четат форума, но не пишат и когато се опарят просто се регистрират за да споделят мнение. На пазара има толкова много фирми, че едва ли някой се е регистрирал за да оплюе точно тази.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 03, 2009, 16:06:16 »

Аз мога да кажа за тази фирма само хубави неща. Братовчед ми я ползва за фото и видео на своята сватба и съм очарована от това, което се получи като краен резултат. Получаха от фирмата много хубав сватбен албум, които беше решен изключително интересно, с впечатляващи акценти от сватбените снимки. А за видеото им много добро качество. С интересно клипче със снимки на двамата от детските им години до сватбените.

lopoman, съжалявам за това, което ти се еслучило, защото знам колко са ценни тези записи. Дано поне снимките ти харесват. В крайна сметка това можеше да ти се случи и с друга фирма. Понякога всеки греши. Верно е това, че е можело да ти се обадят и да ти кажат още в началото, че има пробелми, но може би не са намерили подходящия начин.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines