Черен списък на доктори

<< < (5/9) > >>

valka27:
Малей, какъв списък, определено ще ти е трудно да избереш при това изобилие от доктори.
Аз мога да кажа, че ме изражда д-р Чурешка в Тина Киркова (не съм плащала тя се падна на смяна) и съм много доволна от нея.Но това за раждане... Пак за същата болница съм доволна от д-р Ташков-син.
За клиника Щерев съм чувала добри отзиви за Савова и Тимова.
Болница Вита - д-р Богословова.Тя има и частен кабинет и е страхотен човек *THUMBS*

maria_panairova:
е да дълъг е списъка ама този е от "оплюти" доктори сега ми препоръчаха доктор Вяра Джонгова и чета много добри отзиви за нея пък ще видим

tedinka_1985:
Да Ви разкажа и аз за моите страдания с ЧЕТАЛОВА некадърен гинеколог от Димитровград. През 2005 забременях и реших тя да ми извършва ежемесечните прегледи. Още при първия преглед ми каза, че таза ми е тясен и трябва да раждам със секцио  O_O. Примирих се и продължих да си ходя при нея. Всеки път ЧЕТАЛОВА ме преглеждаше и с широка усмивка ми казваше, че всичко е наред. В шестия месец отидох при д-р Пальонов за да разбера пола на очакваното ми бебче. Той не е гинеколог, но е много добър интернист и много жени ходят при него да им каже пола на бебето. Той ме информира, че бебето е много увредено. Попита защо не съм ходила на консултации при гинеколог, тъй като тези увреждания се виждали още от втория месец, а аз бях в шестия. Наложи се да се предизвика раждане и прекъсване на бременността за която се подготвях шест месеца. Това ме сломи психически и след това забременях много трудно. Към днешна дата си имам две прекрасни дечица родени  нормално, а не със секцио.  Но споменът за първата ми бременност не ме е напуснал. Мисля си че ако ЧЕТАЛОВА беше видяла как се развива бебчето ми още във втория месец всичко щеше да премине много по безболезнено, както физически така и психически. Но тъй като е некомпетентна изживях най-големият си кошмар.

carlyangel:
tedinka_1985,това,което си преживяла, е ужасно :( .Много съжелявам,че си попаднала на такъв лекар.Желая си много щастие и здраве на дечицата ти.  @}->--

tedinka_1985:
Благодаря ти carlyangel, дано съм била полезна поне на една жена при избора и на гинеколог. НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ЧЕТАЛОВА.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница