Черен списък на доктори

<< < (3/9) > >>

_matilda_:
Ако има и по черен списък от този и там ще я сложа. НИНА ЧЕТАЛОВА - Димитровград. Няма да сложа д-р пред името и, защото за мен тя не е такъв.

wanting:
Лазаров от Шейново

plamak_:
Д-р Ковачева гинеколог в Бургас , има отвратително отношение към пациентите , за мен един лекар вместо излишно да те разтройва в тия месеци на бременоста ,трябва да се държи по човешки.
Като чета поста на Gergancheto и все едно слушам за нея относно напълняването.Също така за да ти даде болничен всеки път те вкарва в болницата , което при други лекари не съм го видяла.

nadinkae:
Искам да изразя възмущението си от безхаберието и алчността на д-р Вълканов уролог , град Хасково също той работи и в "Каспела" - Пловдив. Миналия месец отидохме при него в кабинета му в Хасково, защото моя съпруг имаше леки болки . Въпросния "лекар" го прегледа на ехограф и каза " Ето го мръсника" после ни обясни  ,че има камък в десния уретер и трябва веднага да се разбие в "Каспела " без да предприеме никакво лечение. От неговия кабинет направо ни изпрати в кабинета на анестизиолога , които се намираше  в съседната стая за да му направи проби за упойките. Съпругът ми влезе там ,а аз тръгнах след него ,но жената на регистрацията ме дръпна за ръката и ме накара да платя 60 лв. за двата прегледа .Платих и влезнах в кабинета. Направиха му пробите и определиха ден за приемане в 'Каспела'  след два дни като ни дадоха документ за приемане на който пише че ще разбиват камък в десния уретер. Излезнахме много притеснени и уплашени .Решихме да поискаме и друго мнение и отидохме в Пловдив при друг лекар който след като го видя на ехограф каза ,че не вижда абсолютно нищо притеснително , но тъй като бяхме много притеснени поискахме да му направят изследване с контрастно вещество - цветна снимка.  Цветната снимка показа ,че има леко възпаление на левия уретер забележете левия ,но не и камък. След това с изследванията отидохме в София при друга лекарка за да разчете изследванията и тя. Лекарката  каза че : тази клинична пътека лекарите много я харесват защото им осигурява много добри доходи ,каза също така че се срамува че има такива колеги като "доктор" Вълканов. НЕ ХОДЕТЕ ПРИ "ДОКТОР" ВЪЛКАНОВ, ЗАЩОТО ВЛИЗАТЕ ЗДРАВ ,А ИЗЛИЗАТЕ БОЛЕН С ЕДНИЧКАТА ЦЕЛ ДА ВИ ВЗЕМЕ ПАРИТЕ БЕЗ ДА СИ ДАВА СМЕТКА ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕ.

borovinka:
maia_svet за Варна ли става втпрос?
Мног съжалявам за случилото се...!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница