Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:43:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 125292 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: януари 16, 2010, 21:56:23 »

Браво на вас, много добре я карате с килцата  Bravo
Аз от началото си качвам, не съм повръщала, не съм имала неразположения.
Руби Мина си от само себе си, пиех чайове от лайка , нали успокояват  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #451 -: януари 16, 2010, 22:03:11 »

Благодаря ти Вероника!Мен ме беше страх да не вредя нещо на бебка!Ама си беше точно болка горе,високо в стомаха!Дано да не се повтаря повече!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: януари 16, 2010, 22:25:17 »

Здравейте, сладурки, редовно я следя вашата темичка, защото и аз бях една априлска мама, родила през март Wink Ако позволите да се намеся и аз ..  blush този апетит за мандаринки ми е много познат, бях се превърнала в едно мандаринено човече  tease Неразположенията от сорта на гадене и  bad са ми до болка познати, до последният ден ме преследваха и почти нищо не ми помагаше, но всичко минава и заминава още в секундата в която отвориш очи и до теб е съществото, за което си мечтал..онава човече, което ще те прави щастлива цял един живот. Относно болките, имайте в предвид, че бебчетата растат, мен по това време моят разбойник така ме подритваше, че не спях по цяла нощ от болка понякога. За стриите да ви кажа се мазах с Матерна 9м на Мустела, изключително съм доволна! Препоръчвам ви го и разбира се всичко е до тип кожа. За това , че някои от вас са с големи, а други с мънички коремчета -  хич не го мислете, гледам Вероника ме е споменала, ама аз пак да си кажа, от мъничкия ми корем излезе бебе 3 600 гр. 51 см. Всичко е до структура , не се тревожете излишно, още малко и за всяка от вас ще дойде ОНЗИ ПРЕКРАСЕН МИГ Girl_hide Целувки на всички ви! heart
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: януари 17, 2010, 22:14:25 »

 
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines