Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:21:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 133996 пъти)
 
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: декември 22, 2009, 11:47:26 »

Ей desislavka честити ти розови гащички! Да ви е жива и здрава и много да ви радва малката принцеска!
Ето, че и тат @}->--кото е имал правилно предчувствие!  Wink
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: декември 22, 2009, 18:32:57 »

desislavka честито женско бебче!
Аз вчера също бях на консултация и преглед. Всичко е наред, вземаха ми кръв за БХС, обаче изследванията чак след Нова година, ще чакаме, няма начин. Докторът искаше да види пола и много се взира, ама си беше кръстосало краката и не се показа, каза че засега било момиче, ама незнам как го разбра точно. Другия месец съм на 4D със запис и тогава вече се надявам да разберем. Сега покрай тези хубави празници, които предстоят, времето се надявам да ми мине по-бързо до следващия път.
На всички пожелавам хубави Коледни празници  Christmas tree !!!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: декември 22, 2009, 22:41:32 »

Еха, десиславка, честити розови гащи! И изобщо - честити новинки на всички бъдещи мами!
Аз влизам с едно спешно запитване. Мамчета, как сте със слюнката? При мен е гъста, в изобилие и започва да ме дави като я гълтам. Много ми е неприятно и тежко, от нея повръщам вече. Сякаш ми се събира и става на топче в гърлото ми, постоянно ми се гади, щото постоянно преглъщам. Дали е нормално, щото се чудя дали да притеснявам лекарката предколедно и по-важното - дали аз да се притеснявам предколедно? Благодаря предварително за отговорите!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: декември 22, 2009, 22:53:10 »

Гери, нормално е, не се притеснявай. Доколкото знам няма как да го промениш освен да експериментираш - смучене на бонбони, газирана вода, семки...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: декември 23, 2009, 08:43:45 »

flower84 и ванюша - честити сини гащички, на десиславка - честити розови гащенца!!!
Бебчето на мечо, на теб доки не ти ли даде нещо за това повръщане и гадене?? Не ти ли понамяла вече??
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: декември 23, 2009, 09:26:04 »

От няколко дни не съм повръщала, мила. Не смея да се похваля, да не почне пак give_rose
Иначе гаденето остана само да ме тормози. А доки ми каза да пия Деган, ама аз от преди нямам добри впечатления от него, та така и не го почнах. Признавам си и, че се старая да избягвам всякакви хапчета, и без това храня детето с консерванти основно, поне и хапове да не вкарвам.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: декември 23, 2009, 10:42:01 »

Еййй здравейте мамчета, благодаря за пожеланията! Дано на всеки се падне такова джудженце, за каквото си е мечтал!!! yahoo Честито и на другите мами, които са разбрали каква рожбичка ще си имат! :baby_sleep:Много е вълнуващо  blum
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: декември 23, 2009, 13:25:00 »

Честито на всички разбрали вече пола на бебчетата.
Аз се включвам , присъединявайки се към вас.
Споменала съм в темата на Бебеправещите причината за "криенето " ми до сега.
Аз съм от юнските бъдещи мамчета - 19.06 ми е термина
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: декември 23, 2009, 14:23:35 »

Честито Лени-Бени, да сте живи и здрави и накрая едно здраво и пухкафко бебче Baby

Леки бременлински дни до края!  good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: декември 23, 2009, 14:44:35 »

a_iordanova, благодаря  give_rose
Аз на Данитка ли трябваше да пиша, за да ме включи в списъка в началото ?
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #340 -: декември 23, 2009, 15:21:34 »

leni_beni_, добре дошла, лека бременност, да на Данитка пиши, за да те публикуват на първа страница. Много се радвам, че се присъединява още една мама  welcome-2
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: декември 23, 2009, 15:59:59 »

Бебчето, дано вече не повръщаш и да можеш да хапваш по-полезни храни.

Относно Деган-а, знам, че когато жените повръщат много, гади им се и не могат да се хранят пълноценно по време на бременност, им дават Деган, за да могат да поемат богата и разнообразна храна. Даже, когато сестра ми лежа в Шейново имаше една жена, която беше на система и й даваха освен глюкоза (май това й даваха) и Деган.


Виждам аз ново попълнение, Лени бени, за което много се радвам и й пожелавам занапред само положителни емоции и леко бременеене!!!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: декември 23, 2009, 23:30:47 »

leni_beni_ , добре дошла и лека бременност!!!

Аз влизам да се отчета, че бяхме на лекар днес. Правихме анатомичния скан и редовен преглед. На таткото му беше много забавно smile Потвърдиха, че е момиче. Приблизителното тегло е 370 грама. Казаха, че е малко по-мъничка, но се развива нормално за седмиците. Всичко е наред. Заемаше невероятни пози, мяташе краката, качваше ги на главата си, направо голяма програма ни изнесе. Час и половина се гледахме, че се беше извъртяла в неблагоприятна позиция, за да се види сърцето добре, но жената успя да събере достатъчно материал в крайна сметка. Биха ми и ваксина за свинския грип.

Това е от нас. Весела Коледа на всички, желая ви страхотен празник и само здраве! gcrst
« Последна редакция: декември 23, 2009, 23:54:12 от ellie_bellie » Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #343 -: декември 24, 2009, 11:43:19 »

Благородно завиждам на всички с момиченца smile! И аз много искам, но вътрешно знам че моето ще е момченце... Ели, аз имах хиляда съображения за ваксината против свински грип, но и аз се имунизирах. Сега ми е много спокойно, нямах странични ефекти. Весели празници на всички smile!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #344 -: декември 24, 2009, 19:26:43 »

Здравейте!Не остава време да се отчета!След прегледа,нали тръгнахме и сег сме при родителите ни!Та,нашата мома е много срамежлива!Не можаха да потвърдет,защото както каза доки-"много нагло от неина строно!Не стига че е настрани,а и със свити крачета!Сега е седалищно,всичко е наред,да чукна на дърво!Мерките ми са в норма!За сега съм качила 10кг angry!Леле колко ще станат докато родя.... ohmyАма нали преди да забременнея бях отслабнала може би с 8 кг!Не че се успокоявам,ама е нормално да качвам по бързо!
Целувки и Веел празници!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines