Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:26:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 134347 пъти)
 
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: декември 02, 2009, 11:41:35 »

Извинявай, Вероника ама грам не съм се сърдилааааааа blum явно не можем да се разберем! И какво разбрах просто да не питам...ми добре..мислех,че форума е за това да обменяме информация!!  Може да има момичета при които се е видяло по-рано..затова попитах...
Извинявам се за намесването ми в темичката Ви!!! give_rose
« Последна редакция: декември 02, 2009, 11:45:23 от mi6kata_85 » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: декември 02, 2009, 11:46:30 »

mi6kata_85 Хем не се сърдиш, хем го удряме на спор  tease ама разбира се че ше питаш, ама никой не може точно да ти отговори на този въпрос -както и да е.
Нека се приключи, извини ме ама днес аз празнувам ине ми се занимава с подобни дребни спорове.
Радвай се на чудото в теб и бъди щастлива -не си мисли глупости и не се настройвай отрицателно , просто вярвай и бъди убедена че всичко ще е наред  smile Лека бременност!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: декември 02, 2009, 12:17:41 »

Аз ще кажа, как беше при мен.
Аз отидох за първи път за установяване на бременност след 10 дни закъснение, т.е на 10ти ден да бъда по-точна. Лекарката каза, че съм била в 6 г.с. Установи се плоден сак, ембрион и сърдечна дейност.
Отидах тогава, защото бях чела, че най-ранно тогава може да се установи ембрион и съречна дейност.

Вероника е права, че при всеки е различно, но все пак, разбирам и Мишката тъй като ако на мен ми бяха казали, че не се вижда със сигурност и аз щях да се притесня и да попитам тук въпреки, че съм чела и го знам.
Така, че момичета хайде малко по-толеранти да сме.... и спрете със заяждането, то няма да доведе до никъде.... good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: декември 02, 2009, 12:31:55 »

Еееее ама стига вече обяснения че става вече  тъпо  sad
Тя пита -аз отговорих . Заяждане няма ако продължавате всички да се изказвате какво мислите и какво не вече става ужас.
Аз специално винаги съм коректна и директна - който много се цупи - проблема си е лично негов.
 Всичко е наред - просто лекаря и не вижда добре, има лекари и лекари  smile
Аз все едно не съм се притеснявала а - имала съм и за кво: 3 години опити, извънматочна и спонтанен аборт зад гърба си, получих зацапване в 2ри месец - някой разбра ли? и с какво щяхте да ми помогнете вие?
Айде стига мелодрами, че сме бременни - бремнни сме ама сме и големи хора.
Точка - не разваляйте темата, когато има нещо между двама -няма нужа 100 да се наместват и да си дават мнението.
Междудругото с Ванеса какво стана  sad
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: декември 02, 2009, 12:52:17 »

Верче, мерси че си се сетила за мен.  give_rose Днес трябваше да правим кюретаж, но засега се размина. В понеделник лекарката ми поиска второ мнение от нейна колежка, доктор Андреева и според нея ембриончето било добре, нищо че не се виждат пулсациите на сърцето. sad Споменах, че в 6 г.с и 5 дни сме чули как бие сърцето, а тя отговори, че можело да сме чули и някакви мои пулсации, а не на бебето. Аз не възлагам много надежди, но засега изчакваме. Следващия ми преглед е в понеделник. През последните дни обаче съм с доста силно кафеникаво течение, което малко ме притеснява, но се следи от докторката...Толкова искам да се размине всичко и в пон да се видят пулсации. Вие виждате ли пулсациите на плода? В същото време ЧХГ то расте, но не се удвоява на 48 часа....незнам доста заплетен случай се оформя, но в крайна сметка каквото дойде...ние сме  приели вече и двата изхода....
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: декември 02, 2009, 12:58:18 »

Ванеска много напрежение, не ви е лесно. По-добре е по-бързо да се разбере точно как стоят нещата, защото така човек бързо се уморява от многото емоции.
А примерно ако на някой от онези видеозони 3Д или 4Д ако те гледат няма ли по ясно да се види?
Знам ли и аз  crazy Това кафеникаво течение не е притеснително толкова, ако е червено вече е друго. Много сме имали кафявов началото. Дано да се разплете случая при вас и да е за добро!
Силно те прегръщам - не спирай да вярваш  give_rose
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: декември 02, 2009, 12:58:39 »

vanessssa  стискам ти много силно палци , мила give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: декември 02, 2009, 13:00:50 »

Ванеса, мила, силно ти стискам палци всичко да се нареди, да се чуят пулсациите и занапред всичко да е по мед и масло!!!!

Пропуснала съм, коя е твоята докторка, но за Андреева съм чувала и ччела доста добри неща!!!!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #158 -: декември 02, 2009, 13:06:46 »

Ванеса,миличка стискам палци и вярвям,че всичко ще се нареди!
Пожелавам ви на прегледа да ви заладва едно тупкащо сърчице heart!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: декември 02, 2009, 13:08:37 »

Моята докторка е Коновалова. Смятам че съм в добри ръце и никой няма да предприеме нищо докато не е 100% сигурен фаталния резултат. Мисля, че и техниката в Щерев е нова, но незнам дали са 3Д ехографите. Благодаря ви за стиснатите палци, а за напрежението, като че ли наистина уморява доста. Аз сега съм болнични и едва се мърдам от леглото  sad Изведнъж се сринах  сякаш sad
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: декември 02, 2009, 13:10:10 »

Споделете, кога видяхте тупкащо сърчице!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: декември 02, 2009, 13:12:13 »

Ванеса, мила, определено си в добри ръце!!!

Стискам ти палци, опитай се, доколкото можеш да почиваш и да събираш сили!!!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 02, 2009, 13:14:35 »

Венис,мила стискам палци всичко да е ок.Нашето сърчице го чуха в 8гс.Ходих в 7ма,но тогава не се чуваше още.Стискам силно палци миличка. good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: декември 02, 2009, 13:16:44 »

Ванеса мисля че няколко страници назад бяхме писали за сърцето мила.
Зависи много от лекаря -на мен в 6г.с ми го хвана и го чух, за сведение на mi6kata_85  -така също се установява наличие на ембрион (тва не е заяждане а отговор на въпроса си от мен как е било, но опредленоне се видя, виждаше се точка  pardon)
Стискам силно палци и вярвам, че скоро ще си пишем и обменяме инфо отностно по-нататъчните етапи от бременността ви  smile
« Последна редакция: декември 02, 2009, 13:18:40 от Вероника » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #164 -: декември 02, 2009, 13:17:42 »

Ние ходихме в 6 седм.,но не го видяхме и казаха след 2 седмици да отидем!Бях кълбо от нерви 2 седмици!Значи сме видяли в 9седм!Ама пак зависи от цикъла ти и съответно кога е станало чудото!
Късмет мила!
« Последна редакция: декември 02, 2009, 15:19:02 от Рубин » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines