Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:21:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 134425 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: ноември 30, 2009, 12:52:42 »

Деси, чудни новини  Bravo
Aз не съм правила това изследване. Моя док, всеки път го слуша сърчицето измерва нещо но наистина не съм наясно.
« Последна редакция: ноември 30, 2009, 19:17:10 от Вероника » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #121 -: ноември 30, 2009, 19:39:55 »

Момичета искам да ви попитам нормално ли е да получавам контракция в 5 месец?Стяга ми се корема и ми се струва точно като контракция!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 30, 2009, 19:50:41 »

Руби нормално е да, има някой имат от 4ти месец контракции, т.нар. подготвителни контракции на Бракстън-Хикс - това съм чела аз. Аз нямам все още. Но ако не са на чести и не са болезнени не било проблем - това знам аз  pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #123 -: ноември 30, 2009, 20:27:17 »

Много ти благодаря Вероника!Успокой ме!Не са болезнени,усещам втвърдяване на долната част и лягам да проверя и наистина си е твърд!Пооплаших се доста,ама в четвъртък като звъня да проверя резултатите от скрининга ще споделя с доки,да съм напълно спокоина!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 30, 2009, 21:22:18 »

Рубе,и аз имам контракции от 4ти месец,ту пия но шпа,ту магнерич,намаляват,величават се,но не спират.Като изкача стълбите също имам,но не са болезнени.Не се притеснявай,но кажи на доктора да ти каже да пиеш нещо.Но не се шашкай.Подготвителни са.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #125 -: ноември 30, 2009, 21:28:31 »

Мерси и на теб kali_gali !Да,аз знам за но шпа и щом усетя втвърдяване и пия двечки!Ама ще споделя с доки за нещо друго,да си имам под ръка за спокоиствие!
А единствената болка която съм усетила е от ляво или от дясно,но тя е същата както преди и мисля че е от растягането на матката!Защото като кихна и ме опъва тази болка!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 30, 2009, 22:08:17 »

Но шрато аз го пия по 3 пъти на ден,не става само с чат пат по две.Сигурно ще ти даде магнезий
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #127 -: декември 01, 2009, 10:30:31 »

Рубин и аз получих такива контракции в 5-месец и още си ги имам и си пия постоянно Магнерич  и ако имам по-силни болки пия но шпа.не се тревожи,не е страшно,но кажи на докторката си тя ще прецени какво да пиеш smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #128 -: декември 01, 2009, 11:33:09 »

Мерси милички!Колко ме успокоихтееее! @}->--Ще кажа и ще взема да пиивм и аз нещо!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: декември 01, 2009, 13:14:55 »

Защо никой не пише вече тук -няма ли мами в тази тема бееее, в началото бях сама и сега пак съм си май  crazy
Аз тази седмица ще си чукна среща с беболинка да я видя как раздава ритници не само да я усещам как се разхожда - има място още тя. Та док беше споменал за 4Д и сега ще си го търся и  нямам търпениее  DANCE
Че ще имам маТРиал да разказвам и показвам, пък и ще ми е последен преглед за тази година тук, в Бг ще ходя из Плевен да се ориентирвам за раждането, екип и болници и може пак да намажем среша с беболина  banana
Та такива работи?
Къде сте всички, пишете поне как сте ? Не е казано че само след ЖК си пишем -ми много скучно стана тука  sad
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #130 -: декември 01, 2009, 13:29:53 »

Вероника,аз си драскам постоянно и за жалост повече притеснения!Ама какво да правя като искам всичко да си е наред,а мъничето да се чувства добре в коремчето ми!
За 4D мога да кажа,че ще ти остане погледа там!Ние го гледахме беба още в 12 седмица и всичко беше така ясно!Носле,ръчички....всичко!Постоянно си гледам снимките от там!Даже на следващия преглед мисля да попитам дали е удобно пак да я видим,защото е много интересно!
Мила кога ще почна да усещам ритниче както теб? :(Все ме е страх да не би да има нещо нередно,че не я усещам силно? girl_impossible
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 01, 2009, 13:38:34 »

Руби, спокойно, те не са толкова силни. Азкато казвам ритник имам впредвид бутане, усещам я и като се мърда нешо шава,а ма определено и по-силно съм я усещала. Като заякне още малко до Коледа трябва по силно да ме изсучи, а от там нататък 28-29 г.с вече се почва с  -няма ли да спре , хихихи.
За 4Д-знам ама сега ми е голама и за това док каза, че предния път с обикновения ми я снима в профил и анфас  smile
Нямам търпение, аз сиках утре,ч е имам РД ама Дими каза- Не ще празнуваме -  за в др ден,само док да отговори, че да нее пак някъде в чужбина  sad
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #132 -: декември 01, 2009, 13:40:37 »

Здравейте и от мен, и аз нямам търпение да си видя бебето вече, но това ще стане чак на 15-ти, струва ми се толкова делеч... но предполагам, че при всички ви е така, как ми се иска всяка седмица да го виждам, сега докато все още не го усещам и тъй като съм с бременност без никакви симптоми за неразположения и болки, за което доктора постоянно ми повтаря, че трябва да съм много щастлива, аз все си мисля разни глупости  crazy
Имам и да се похваля с нещо, в четвъртък на 3 декември с моя приятел ще сключим граждански брак, без ритуали и тържества, просто ще отидем да разпишем, и съм толкова щастлива  yahoo
Желая приятен ден на всички!  Sunshine
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 01, 2009, 14:08:01 »

flower84 Чудесни новини  Bravo -много се радвам
За безпроблемната и безсимтомна бременност аз съм така и също се притеснявах но няма по хубаво нещо и досега нямам никви неразположения - дано да е така до края, че и раждането ако мине така лелеее  blum
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 01, 2009, 14:14:04 »

Ми и аз съм тук, но нямам какво да пиша  blush
Всичко си е както по старому, затова само ви чета. Усещам леко пърхане в коремчето понякога, но за ритниците още е много рано, така че Рубин, спокойно, още им е много широко вътре на бебетата и могат да си шават спокойно. По-нататък ще дойдат ритниците и няма да можеш да ги спреш и да искаш  DANCE
Аз съм на 11 дек на преглед и след това на 13 заминаваме за Мексико за 1 седмица преди да ни е подхванала лудата зима тук и последно да си починем с таткото на спокойствие.
Вяра, честит ранен рожден ден от мен, да си изкарате весело, желая ти остатъка от бременността да ти мине така, както и досега и все така позитивна да гушкаш една здрава и сладка красавица. give_rose
flower84, поздравления за хубавото събитие, бъдете винаги влюбени и още много деца ви желая!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines