Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:22:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 126595 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 11, 2010, 16:09:46 »

Аааа Лива, значи ще те видим довечера, ти може и в снимка.бг да ги качиш примерно и да пуснеш линк ако не става в галерията или другаде да ги качиш, където позволява качването на големи файлове  blum
Ти си вече 19 г.с. леле как минава времето еее ми има коремче и гледай от тук натам какво става  blum Айде дано се покаже бебочето.
Аз все си мислех,ч е няма да разберем рано ама нашата мома хич нес е крие, всеки път ни потвърждават пола и щом и в бг Бързашки каза същото вече съм по сигурна  smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 11, 2010, 19:56:08 »

Много ми е тъпо значи с тоз албанския лекар, хем е много готин, хем албанска му работа.
Значи с него процедираме много странно, - като додйе  време да ходя му пускаме смс кога да идем в  близките дни и така.Нямам запазен час. Предния път ми е казал кога да отида ама аз мога когато си искам само му пускаме смс и сме там. Имам изследвання за цялата бременност до тук - 1-2  листа и тва е  sad Вика ме през 6 седмици и сега минаха - последно бях началото на декември, но аз в бг бях на док и съм спокойна. Сега от четвъртък карам Дими да му пише, защото все отлагам да си пусна микробиология, а и ми е време за преглед от 5ти месец не съм ходила аз тия дни влзиамв  7ми. В четвъртък писахме -не отговори, днес пак пиосахме -пак няма отгвор. Диман ходил до клиниката но те през деня са едни на смяна, вечер-други, тези вечерта ни знаят, но тез през деня му казали, че няма свободни часове до 19ти януари - ми нормално, най добрия им гинеколог, аз до сега часове не съм и записвала.
Понякога се чудя ако Недай си Боже нещо ми стане и трябва спешно да го търся, че ще ударя на камък.
Много ми е тъпо ей, сега като стане 20:30 хващам Диман под ръка и отивам там и ще го чакам да ме приеме и тоя път ще си запиша час за февруари, че ми писнааа - аааааааа луда работа значи, хем той ни каза таак, хем човек да се чуди кво да прави.
Стискайте палци да мина днес, че ще ревна вече - нищо не е като хората  sad
« Последна редакция: януари 11, 2010, 20:00:17 от Вероника » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #422 -: януари 11, 2010, 21:01:07 »

Вери,сигурно в момента си на преглед и когато четеш това ще си вече по спокоина!Кофти е това,но е защото лекаря е добър!Е аз май не съм споменавала,ама при последния ми преглед чаках моята от 11 до 15 часа girl_impossible!Побърках се,но знаех че е така защото тя е една от наи добрите там и като има нещо по специфично в операционната и я викат!Та тогава тя беше в операция от 11 до 15!Изнервях се на моменти,но и се поставях на мястото на пациентката!
Така,че наистина е изнервящо това с добрите лекари,но да не забравяме,че е така защото са добри good
Вер,да споделиш как е минал прегледа и как е маимунката!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 11, 2010, 23:28:25 »

Върнах сеееее  yahoo yahoo yahoo
Руби, права си защото е добър е така, ама ние сме в друга страна м говорим на друг език и нещата не винаги са разбрани правилно. Беболаната ни  е добре  Baby така хубаво се е разпложила седалишо и тя сутринта ми е създавала дискомфорта милата, сега ръга с лакти и с крака да не ви разправям. Всичко и е ок, док каза, че няма нужда от ваг. секрет -всичко било ок. Началото на февруари ме иска за изследвания. Беба е над кило нагоре вече душичката ми тя  tease и така , много сме хепи -хепи danceg danceg danceg
« Последна редакция: януари 11, 2010, 23:30:45 от Вероника » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #424 -: януари 12, 2010, 09:02:44 »

Много се радвам Вероника!Ама колко е пораснала малката принцесааа! *YAHOO*Ох нямам търпение да доиде 22 и аз да видя моето мъниче,че много съм се затъжилааааа heart!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 12, 2010, 11:57:18 »

Руби, още малко мила тъкмо щее  пораснала още и дотогава ще си май в 7 месец  yahoo
Чакайте да ви покажа прекрасния профил на бебка, преснимах го ама кво да направя като един път на 4Д не ми дадоха файлове и клипчета  sad
http://dimanovi.multiply.com/photos/album/10#photo=31
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #426 -: януари 12, 2010, 12:03:11 »

Вероника,аз винаги като гледам такива снимки и наи голямоо впечатление ми прави сладкото нослееее!Много е пораснала красавицата! Bravo
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 12, 2010, 12:06:11 »

Веронка, много е сладка!!! Моето първо 4Д е чак на 28....Нямам търпение вече!!!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 12, 2010, 12:09:02 »

Много се кефя на подобни снимки, едва я хвана  tease
Бебче, аз имам само един преглед на 4Д и то защото аз исках и док искаше само да ми я снима в лицето и това беше, всичко си ни гледа на 2Д - обикновен ехограф и тази снимка от снощи е на обикновен. Аз иначе искам клипчета, снимки ама ми е неудобно да го моля, че и без това всичко ей така ни прави  smile
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 13, 2010, 10:26:07 »

Ей здравейте мами  give_rose Как сте?
Ние с бебка сме добре, растем и ритаме мнооого!!! blush Явно голяма дивачка ще бъде!!! Wink
Днес сме на преглед в МЦ Фемина - фетална ехокардиография!!! smile Част от вас сигурно вече са били на това изследване, така че споделете какво точно представлява и къде го направихте?
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 13, 2010, 23:27:59 »

Да дам малко отчет и аз. Вчера бяхме на 4D. Разгледахме обстойно бебето- пръсти, сърце, мозък, гръбначен стълб и др. органи. Всичко е ок, слава Богу. И най-важното, видяхме пола - докторът каза, че е момиче   danceg . Много съм щастлива от факта, ама таткото не го прие така радостно, защото милия тайничко се надяваше на момче, ама кво да прайш, нямал късмет  blum. Това в кръга на шегата, разбира се. По принцип нямаше никакво значение, важното е всичко да е наред и да е живо и здраво. Направиха ни 2 клипчета, добре че си поисках, че замалко да забрави  tease . Като цяло всичко с нас е наред, коремът расте, сякаш изведнъж порасна, трябва да го снимам и да се пльосна в другата темичка и аз. Качила съм около 3-4 килограма, ама то няма начин, важното е бебка да е добре. Ех, че хубаво така като знаеш какво бебенце да чакаш Girl_hide , въпреки че има и изненади понякога, де, ама дано не сме от тях, все пак още доста пъти има пак да се гледаме. Ами толкоз от мен засега, отивам да лягам, че утре няма да мога да стана за работа  Sleep
« Последна редакция: януари 13, 2010, 23:30:03 от vilence » Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #431 -: януари 14, 2010, 00:04:36 »

beb4eto_na_me4o много се радвам, че бебенцето е толкова активно, аз също много се разчувствам когато гледам мъника. Крие се от вас, както при liva82, иска да ви изненада с пола smile Поздравления за добрите резултати от скрининга! Почивай си!
Относно течението, и аз имам, даже в изследванията на урината има седимен 2-3 левкоцита плоски епителни клетки, док.каза че е нормално и да не се притеснявам, нищо не са ми изписвали до сега, пия само витаминките Матерна и това е.
За цитонамазката, моя доктор ми даде да разпише декларация, че я отказвам, но попринцип смятам, че това си зависи изцяло от наблюдаващия лекар, всеки си има доводи за и против, но щом той е преценил и е дал съвет, според мен е прав.
И аз се събуждам посред нощ - ходя до тоалетната, усещам мъника и аз като Рубин не мога да заспя после близо час, но ми е толкова приятно как ме побутва smile и аз съм чела че тези среднощни събуждания били подготовка за нощното ставане
Рубин и аз все си мисля за покупките, даже списък съм си направила, но все още не съм тръгнала...
Вероника, по-спокойно красавице, по-малко нерви, поне си научила урока - за февруари записваш час от януари Wink много странна процедура имате с твоя лекар... А относно "Недай си Боже нещо ми стане и трябва спешно да го търся" дано никога не се наложи нито на теб, нито на която и да е от нас! Поздравленмия за хубавите резултати, ехее над кило, браво на момичето и каква ви е хубавелка с това мъничко носленце (точно както казва Рубин и на мен то ми е много миличко)!
vilence, честита девойка!!!
А сега да дам и моя отчет, днес бях на ФМ, гледаха всички органи, ръчички, крачета, личице, плацента, маточна шийка и т.н. всичко е наред, потвърдиха пола, че е момченце каза на 101% Имам и снимчица от 3д ехографа, така и не се усмихна, все сърдит беше мъника, лекарката се пошегува че защото майка му се боядисвала Wink ама аз си знам, че се цупи защото татко му го няма а предния път като го гледахме беше с нас... Тежим цели 395 грама, имаме си и диск, много съм щастлива! Чета, че на повечето от вас са седалищно разположени, моето пак си беше с главичката надолу явно така си му харесва засега. Няма нищо по-вълнуващо от това да гледаме бебоците и да се убеждаваме, че всичко е наред, желая го от все сърце на всички ви!
И за последно ще напиша това, което моя мъж ми пише всеки ден - пазете се!
Извинявам се за дългата публикация!
« Последна редакция: януари 14, 2010, 00:09:24 от flower84 » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 14, 2010, 11:03:54 »

desislavka По напред в темата някой беше писал за това изследване, мисля че pleasure - не не нищо особено  good
vilence Браво за хубавите резултати и честитиа розова новина  baby_girl
flower84 Напредвате гледам -вече си 6 месец  blum Поздравления за резултатите , нека да растат бебоците, честито синьо вързопче  baby_boy
Мамчета наминавайте по-често в темичката, не само след преглед  girl_wink
А иначе с моя лекар сме на смс-и а не на часове, ама още малк съм при него и тоивам при българския tease
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 14, 2010, 15:00:20 »

днес като бях на работа и се сетих за теб Верони, предложиха ни работа в Албания като лекари там, че здравеопазването им било по лошо и от нашето нямали кадри никакви специалисти шпочти и за такъв се чакало със седмици напред..ама някак тази страна не ни превлича и за сега отказах въпреки добрата заплата
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: януари 14, 2010, 16:19:06 »

Лили наистина е така, но ще се оправят хората, ако в Столицата работата не е лошо  smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines