Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 02:06:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 128238 пъти)
 
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: януари 04, 2010, 09:59:19 »

Здравей beb4eto_na_me4o, първо Честита Нова Година на всички момичета! Пожелавам здраве, радост и всички да изпитаме най-голямата радост в живота си!

Аз ще съм при доц.Томова на 20ти януари, от всичко което прочетох в нета за нея, мога да кажа само хубави неща, изключителен специалист и човек. След прегледа вече ще мога да кажа и собствените си впечатления.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: януари 04, 2010, 10:46:26 »

Честита Нова година и от нас! Желаем ви много здраве, щьстливи мигове и усмивки през тази така важна година за всички нас!!! give_rose give_rose give_rose
Сега малко да се отчета и аз - ние с бебка сме добре, много ме рита, много шава и е страшно чудо въобще!  blum Иначе от няколко дни съм болна, даже снощи имах температура и се чувствах много зле, но тази сутрин се събудих много свежа! Дано да ми минава вече, че хремата много ме мъчи и даже немога да спя през ноща! sad
Много целувки и прегръдки от нас за вас!!! heart
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: януари 04, 2010, 10:51:54 »

beb4eto_na_me4o, аз ходих на фетална ехокардиография при доц. Томова, въпреки че при нея кардиографията си е цяла феталана морфология.Оглежда подробно всички органи, обяснява подробно за всичко, ако има въпроси не се притеснявай да я попиташ. Много внимателна жена, аз съм с отлични впечатления от нея.Всичко за което я попиташ, ще ти бъде обяснено, пък и през цялото време ще можеш да виждаш всичко онова, което и тя вижда и ти обяснява, тъй като си има монитор и за теб. Накрая ще ви даде и снимки и запис от цялото изследване.
А срещата с бебчето на 4Д ще бъде наистина вълнуващо преживяване give_rose
Един съвет само, като тръгнеш за там, ако незнаеш къде точно се намира си отдели малко повече време, че е малко омотано намирането в малките улички girl_impossible
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: януари 04, 2010, 11:52:53 »

Много благодаря за бързите отговори!!! Вие сте съкровища, момичета!  heart heart heart
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: януари 04, 2010, 13:52:00 »

Ехей, миличка, честити ритничета!
Аз да дам малко отчет - утре отиваме да правим БХС в Майчин дом, ще мина там и на ехограф, че мойта лекарка няма как да я видя преди изследването. С нея обаче ще се видим в сряда.Нямам търпение, стискайте палци всичко да ни е наред  give_rose
Иначе за 28-ми си записах час за първата ФМ и съм в такава тръпка.....Някой да има впечатления от доц.Томова?
Целувки на всички!
здравей миличка явно по едно и също време долу- горе ще сме при нея аз съм за 29.01...но ти първа ще кажеш впечатления
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: януари 05, 2010, 17:01:32 »

Ехоу,завръщам се с отчет от днес. Бях на БХС и преди това минах на ехограф при специалист там от Майчин дом, че нямаше как да мина през мойта си АГ.
Значи, малкото ни бебе не спря да шава - беше супер интересен и забавен преглед. Доктора се мъчи да го хване да направи измерванията, обаче нащо диваненце мило се въртя, кри се в плацентата, рита, маха с ръчички - беше много вълнуващо и сладко. Броихме пръстчетата на ръчичките и краченцата. А като обърна екрана към мен, малкото започна да маха с ръчичка и доктора каза, че ми казва Здрасти мамо...  cray Разчувствах се страхотно, а Жоро беше с мен и направо летеше от щастие. Измериха ни главичката - 12см в обиколка е. Развиваме се нормално за сега, слава Богу. Ще видим и БХС-то какво ще покаже, но вярвам, че всичко ще е наред. Бебчо още не се знае с какъв пол е, понеже просто не застана мирно да го видим, но ни казаха, че това е добре - живичко и активно детенце е. Надявам се на ФМ в края на месеца да ни кажат, ако пък не - голяма работа. Ние сме за каквото дойде, само да е живо и здраво.
Вече рита по-силно и днес за първи път се усети като си сложих ръката на корема и така. А мама беше с мен и като си сложи и тя ръката, го усети как ритна. Беше супер вълнуващо и мило. Нямам търпение и бъдещия тати да го усети.
Та така. Утре съм на ЖК и ще пиша и след нея. Днес неприятното беше, че паднах, но паднах на колене и после по дупе. Не ме боли нищо коремно, малко кръста и удареното коляно, но мен кръста си ме тормози от седмици, така че не ме притеснява. Все пак ще помоля и АГ-то да ме види на ехографа утре, за всеки случай. Важното е, че бебо шава и ритка и сега, та вярвам, че не му се е отразило моето падане.
Хайде, спирам, че стана дълго...Утре пак ще пиша! Целувки по тумбите!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: януари 05, 2010, 17:17:07 »

Бебче, браво за хубавите новини  Bravo Вече по-спокойно ли ти е?
Ти усещаш бебчо вече - честито не съм разбрала. Внимавай и гледай да не падаш, че лошо.
Погали пупата  pqz
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #397 -: януари 05, 2010, 17:25:46 »

Бебче,супер е че вашия мъник е толкова активен!
Аз искам да ви попитам,вие дали имате едно такова воднисто течение!Претеснявам се и се чудя дали е нормално!Мисля си и дали може от този магнезии и ношпа да ми се е засилило така? girl_impossible
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: януари 06, 2010, 10:06:16 »

beb4eto_na_me4o , много се радвам,че всичко с вашето бебче е наред!!!А за ритничетата....колкото по-силно става, толкова по-вълнуващо е поне за мен!Нашият татко всяка вечер като си лягаме ме потупва лекичко по коремчето, та да може ако бебка спи да я събуди и започва да наблюдава как се помръдва коремчето и малкото човече си ритка вътре!Толкова много се радва милия, че така може да си изкара половин час да си гледа!!! smile girl_wink
Рубинче, ад дати кажа имах някакво подобно течение и на последния преглед преди нова година, резултатите от изследванията ми показаха, че имам бактерии в урината!!!Чела съм, че при много бременни се получава така, но ако те притеснява това попитай лекарката си!!! give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: януари 06, 2010, 10:13:58 »

За течението, понякога просто си ги има, от много кръвоснабденото влагалище, отделя си нещо там, но трябва да се провери. Аз правих кръв и урина и в урината не показа нешо необичайно, трябва си влагалищюен скерет, не го направихме в Бг, че щеше да стане след Нова година (бях на док между празниците) исе разбрахме тук да го правя, а аз още си се мотам. Но днес ще пиша на док да ида да ми назначи изследването  tease, поне тук ми е по-удобно, че сама си го взимам секрета blum
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: януари 06, 2010, 10:43:02 »

Мен не ми е много мястото в тая тема, но исках да поздравя beb4eto_na_me4o с добрите резултати yahoo yahoo yahoo.Радвам се че е толкова игрив малкия бебок, тати сигурно довечера ще го усети. tease
Чакаме инфо след ЖК. good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #401 -: януари 06, 2010, 15:27:45 »

Благодаря ви милички!Предния месец кръв и урин бяха в норма!Сега н 22 ще видим да направим преглед!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 07, 2010, 08:46:21 »

И аз днес съм на ЖК. Ще ми пуска изследвания. До сега не ми е взимала цитонамазка, мислите ли че сега му е времето ? Да се подготвя психически, че не си падам по гинекологичните прегледи  nea
И аз имам течение, но не е воднисто , днес ще говоря с лекарката и за него

beb4eto_na_me4o, браво за хубавите резултати  Bravo

Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: януари 07, 2010, 09:31:19 »

То гинекологичният преглед не е от най-приятните,но ако доктора ти прецени да ти взима цитонамазка значи сега му е времето.
Удпех.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: януари 07, 2010, 09:59:14 »

Здравейте, милички! Благодаря на всички за радостта за мен и бебо - много ни трогвате!  give_rose
Аз вчера минах на ЖК, но бях толкова уморена, че просто нямах сили да седна да пиша. Знам, че и снимки съм обещала да сложа в темичката, обаче все не стигам до фотоапарата  blush Срам и позор!

Та, за вчера - всичко е ок. Скрининга е с нисък рисък, бебо се развива нормално за седмиците си - Слава Богу! Единствено дето плацентата ми е ниско и лекарката каза, че попринцип при някои жени по-късно се вдига, да не се притеснявам, но ще следим и в края на месеца пак ще отида на преглед, да видим дали се е вдигнала. Сега ми забранява всякакви резки движения, ставания, пътуване с градски транспорт - само с кола, и то с избягване на паветата, никакъв секс ( да му се невиди, тамън взе да ми се иска сериозно.. Wink ), изобщо - само стоене в полулегнало положение и максимално ограничаване на движението. Еми..като трябва...ще се пазя.
Аз от два дни се мъча с няква хрема и вчера започнах да кашлям, но пък днес съм добре, само хрема, няма кашлица...Дано да ме подмине сериозното разболяване.
А, гледам, че Лени говори за цитото - на мен ми пусна само микробиология, при цитото се взимат клетки от шийката, което не е желателно по време на бременност, поне така ми обясни моята лекарка. Ако ти е правена цитонамазка преди забременяването - можеш да я покажеш, и да си спестиш едно бъркане за това изследване специално. Понеже по ЗК се изисква подобно изследване, можеш да се подпишеш, че отказваш да ти го направят, за да не се рискува излишно, разбира се, ако лекарката ти прецени, че си добре и няма нещо, което да изисква правенето на изследването. Не се притеснявай иначе - трябва просто да е внимателна лекарката, нищо друго. Обсъди го спокойно с нея.
Рубинче - ти питаш за течението, но докато смогна да отговоря, другите са писали. Все пак - при мен си има воднисто течение от началото на бременността, но изследванията са чисти. Ако не е с миризма, сърбеж или други неприятни такива неща, не би трябвало да е притеснително. Така че не се притеснявай, ако лекарят прецени - ще ти пусне една микробиология и ще се види.
Целувки на всички!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines