Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 11:27:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 128274 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: декември 29, 2009, 19:39:21 »

здравейте мами по изгубих се малко , но нямаше как имахме много гости трябваше да се готви посреща и не ми остана време за да драсна някой ред
За което се извинявам give_rose
Днес бях на преглед видяхме бебо много шава мърда , рита за сега док каза , че е момченце но на 100% ще разберем на 29 Януари, че понякога и при момиченцата така се виждало, но той е много добър ехографист така че се съмнявам да е сгрешил Прави ни фетоморфология всичко е наред видяхме му и личицето , наваксало е закъснението от 8-9 дена и така...до момента сум кчила 8кг, док каза, че ако наддавам така до края на бременността ще съм наддала общо 13-14кг, което ме зарадва, но да видим
Това е от мен като отчет за липсата ми. Много целувки на всички и вече ще сум по активна :girl_wink
:
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: декември 30, 2009, 08:19:17 »

Ехоо, не сте били много активни.
Аз да споделя с вас - правих изследвания кръв и урина , док искаше да видим и после ни гледа с ехографа, аз не успях да видя, защото нямаше монитор за мен (бяхме в маниполационната) и... всичко ни е на 6, с 1 седмица сме напред с размерите, тежим 800 и нещо грама  Oh my ... и док ме пита колко съм се родила аз - аз отг. 3700 и той каза и това бебе натам върви, е аз не очаквам дребно в предвид че аз съм едра - хихихи. Въртеше се вътре и док учудено попита - ама защо се върти толкова това бебе, и тати отговори - ми защото има място  blum Всичко ни е на 6 просто. Рита си детето , и дори и нощем вече я усещам - ама много ми е кеф, само като почне да прави нещо вътре точно в средата ми е малко некомфортно сякаш е хванала и върти някой орган с гаечен ключ  huhhuh.gif Мома е - каза и този лекар така че ... няма грешка, тя и не се крие де все се показва, хахах ама Дими нали вибдаше всичко каза че накрая ударила гръб на док  smile
Много съм щастлива . това е след всеки преглед.На всички ви желая лека бременност с много усмивки и ритници.
Целувки на хубавите тумбачета
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: декември 30, 2009, 10:10:48 »

Веронче, супер мила, много се зарадвах, като прочетох!
Ние сме на преглед чак след 4 януари, вече ви се оплаках, ама пак да си кажа. Не съм си виждала бебенцето от месец и направо нямам търпение! А и вече се усеща, пораснало е, искам да видя колко! Моля се всичко да ни е наред, да си вървим нормално и да се роди живо и здраво. Мен постоянно ме питат за пола - ние още не го знаем, щото последно бях на преглед в 10г.с., нямаше как да се види толкова рано, и на мен ми е супер смешно как залагат и се припират даже "момче е, момиче е"....Няма значение за нас с Жоро...само да е живо и здраво, каквото и да е. Та така.
Цунки и то мен!
Веронка...липсваше ми в темата  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: декември 30, 2009, 12:27:18 »

Здравейте и от мен мамчета  girl_wink
И ние не сме ходили на доки от месец. Трябваше да сме на преглед вчера, но нали не сме във Варна и ще ходим на 7-ми януари чак  sad
Иначе се чувствам добре, имам и шкембенце вече  DANCE за сега съм напред с 4  килца  pardon
Ми то това е от нас  Wink
Много целувчици на всички  gu6 gu6 gu6
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #364 -: декември 30, 2009, 14:29:59 »

Браво Вероника и liva82, много се радвам че при вас всичко е наред. А на другите, какво да ви кажа и аз вече искам да отида на преглед, аз не съм ходила от 15 дек и съм чак на 19 ян. направо ще полудея до тогава. Не знам коя мама беше казала, че за следващата си бременност щяла да си купи ехограф да си го гледа постоянно  ROFL то направо и на мен ми се прииска един у дома  blush
Иначе за коремчето, моето ми се струва по-големичко когато аз си го гледам отгоре, а като се погледна в огледалото нещо не ми е толкова голямо.. Сега се теглих на кантара излязох 52.4, имайки предвид че почнах от 48, нещо ми се виждат малко тези 4,5 кг за в петия месец. Една мама ми каза, че който вдига малко после ражда голямо бебе, аз съм си го "поръчала" 3-3,1 кг ама надали  nea Да е живо и здраво, колкото толкова! Аз все се мисля, че последните месеци ще са моя бум в килограмите, та да видим Wink
« Последна редакция: декември 30, 2009, 14:33:31 от flower84 » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: декември 30, 2009, 15:12:37 »

flower84 аз съм с желанието за ехограф в къщи  funnytooth И килцата са супер, и мойте бяха толкова, че даже и по малко в този етап на бременността, а сега съм си +12кг, може и повече да са  pleasantry
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: декември 30, 2009, 18:27:14 »

Мацки я  казвайте какво мога да взема за гърло, от снощи ми е сухо и ми е некомфортно като преглъщам -  пууу да му се невиди толкова се пазих и сега кво стана  pardon
flower84 Браво за килограмите бее- аз съм свинчо хихи, не съм се теглила от Албания и ще се тегля чак като се прибера че ще има депресия усещам  tease
Иначе килограмите които майката качва по време на бременността и тези на бебето нямат нищо общо - не се връзвайте на подобни глупости  blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: декември 30, 2009, 18:36:35 »

Иначе килограмите които майката качва по време на бременността и тези на бебето нямат нищо общо - не се връзвайте на подобни глупости  blum

Даже нашата сладурка Клео е пример за това, мисля че към 6-7кг беше качила за цялата бременност пък си роди принцеса мисля над 3кг, ама да не казвам точна цифра че не си спомням  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 30, 2009, 18:41:22 »

Мдаааа  Girl_sing и обратното, мами които качили над 20 килограма раждат бебета под 3 кг. така че няма рецепта за това.
Живи и здрави да сме - другото Божа работа както се казва  smile
Аз свикнах вече с това че съм пуФФФФкава - хихих, 2 пъти вече ми се случва продавачки да ми казват "още малко" - хиххи ама верно с палотото съм направо 7-8 месец хехе.
Аз обаче и Дими много му се радваме на коремчето и това е най-важното за мен, иначе кореми най-различни, майки и тела също - вече не се притеснявам за после, защото съм убедена, че ще вляза във форма -всичко е въпрос на желание и нагласа  smile и такива работи............ отнесеох се.
Аз съм в Шумен и тук има добър комп и нет така че тази година и началото на другата ще съм с вас  yahoo
Герчооо, кажи нещо за гърло деее  tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: декември 30, 2009, 18:53:11 »

Герчооо, кажи нещо за гърло деее  tease

'ич не мога да се сетя, теб боли ли те или само ти дразни на гърлото? Нещо медец, топло чайче?  crazy
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: декември 30, 2009, 18:53:42 »

Вероника , аз уж постоянно чета какво може да се взима и какво не- и сега за нищо не се сещам blush . Иначе си мисля , че съм информирана  sarcastic Освен чайчета и лимончета, незнам какво друго да препоръчам
Аз да ви питам- имате ли впечатление от крема за стрии на Avent ? Днес си търсих на Мустела, но нямаше и този ми препоръчаха, та да ви питам и вас  smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: декември 30, 2009, 19:15:19 »

Вяра, вземи си от аптеката за смучене нещо, но от най-безобидните, нещо с лайка и лимон и мед и витамин С ако има, питай аптекарката, трябва да могат да ти препоръчат кое е безвредно за теб (надявам се).
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #372 -: декември 30, 2009, 19:15:52 »

Вероника, аз бях понастинала в началото на бременността и лекарката ми препоръча за гърло - Гулиа актив - действа  good Иначе профилактично изцеден лимон с мед и водичка и пиеш, кисело, ама и неговия ефект е задоволителен. Относно чайовете, бях чела, че не всички билки са подходящи, препоръчвам ти да внимаваш, погледни в интернет, прилагам и една статийка за малко повече информация http://www.ivf.no-meat.org/pregnancy/tea/
П.П. Изглеждаш прекрасно до елхата.
Весело посрещане на Новата Година на всички ви!
« Последна редакция: декември 30, 2009, 19:20:15 от flower84 » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: декември 30, 2009, 19:57:50 »

Верка,къде си бе мацка?Липсваш ми.То на мен чак в 8ми месец започнаха да ме забелязват че съм бременна нищо че и аз съм от пълничките.
За гърло аз бих ти казала гаргара с розов елудрил.Това е за зъби,но аз като ме боли гърло си правя гаргара с  това и за нула време ми минава.И на Поли давам като я боли гърлото.Няма да ти навреди защото ти не го гълташ.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: декември 30, 2009, 23:36:05 »

знам , че никой не ме пита , но давам съвет за смучене трахизан заедно с тусавит/сироп/ понеже има вероятност инфекцията да стане катар затова се препоръчват двете в комбинация. Аз така се лекувам и съм до0волна
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines