Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:49:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 126625 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 22, 2009, 19:16:40 »

Верче, малко със закъснение, но честити ти първи ритничета!!!

Аз да попитам, по принцип, в коя седмица е нормално за първи път да се усети бебето?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #31 -: ноември 22, 2009, 19:22:26 »

Ето забравих да ви кажа, че се чувствам много странно. Дали от циганското лято и слънцето или от бебчо незнам, но имам чувството, че главата ми е пълна с желе. Отивам в магазина онзиден да си купя плодове, заставам пред щайгите и хоп... празна глава, мисля, мисля ама тя не работи. Вървя по улиците и като че ли всичко правя механично без мисъл, на работа същото положение. Вътре в главата ми само облаци и усмивки. Сигурно това е щастие, незнам. Но е много смешно като се опитвам да измисля нещо, а не се получава. При вас има ли нещо подобно, или само мен ме е ударила някоя калинка?

Даааа, мъж ми дефинира състоянието като "лактационна лобутомия". Започва горе долу в началото и кара.... не знам колко, но мен още ме държи. Надявам се да е обратимо, щото иначе лошо. А чакайте да видите какво става като родите и започнете да кърмите, направо ужас.

Гостенче, най-често казват между 18-та и 20-та седмица. Най-рано... може и много рано, 14-та, 15-та, най-късно до 24-та седмица трябва, трябва да се усетят ритничета.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 23, 2009, 10:00:52 »

Ехоо здравейте и от мен  blum Добре дошли на всички нови мами, които са се записали!Желая ви лека бременност и сладки бебоци! give_rose Good luck
 
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #33 -: ноември 23, 2009, 11:25:59 »

   @}->--Здравейте милички!Затъжих ви се многоооо!Снощи се завърнахме и днес бях на консултация!Правеха ми иследвания,2 пати ми взимаха кръв и видяхме бебко!И както се вижда по  линииката ма ще е момиченце yahoo yahoo yahoo! Но не е напълно сигурно!Лекарката ни каза -За сега не се вижда мъжа!
Ама аз от радост си смених линиикта!
Верка,честито ритниче мила!Така го очакваше! А ти Вери,при твоита принцеса беше ли напълно сигурно,зщото нащето мъниче все застава на едни пози!
А относно седмиците,аз не знам как да си задм линиката???По последен цикъл термина ми е 04.05.,а по размери на бебо 28.04????
Според вас кои трябва да сложа линииката?
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 23, 2009, 11:35:00 »

Ей Рубинче, честити ви розови гащички, нищо че още не е сигурно Wink
А относно линийката, според мен трябва да си я направиш според последния цикъл, тъй като на видеозона нещата може да се променят още доста пъти! Поне така си мисля аз! blush На нас в началото видеозона ни показваше доста по-ранна дата, но сега си показва само два дни преди официалния ми термин! Wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #35 -: ноември 23, 2009, 11:37:26 »

Мерс мила Деси!И аз днес се замислих и рших да ве попитам!Ще я дръпна с една седмица назад!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 23, 2009, 11:38:35 »

Рубииии, честита момааааааааа  yahoo yahoo yahoo и честито 5то квадратче от линийкатааааааааа  danceg
Така, линийката не я пипай, в първия тримесътр къвто ти бил термина такъв остава, трябва док да го е сметнал, видеозона в първия тримесътр показва +- 1 седмица, втрория тримстър +- 2 седмици и третия вече е +- 3 седмици. На мен също ми се промени и отиде на 19-20 април, но официалния ми е 15 април и това е, ми те да не би всички хора да са еднакви,ч е и бебетата да са такива  blum

Забравих да ти отговоря за пола  smile - значи имам доверия на лекаря си, тъй като е професионалист с ехографа, професор е човека -не че не стават грешки разбира се  tease, но той колко и гледа между краката а и тя беше послушна тогава. Сега на 4Д ще потвърди пола  smile
« Последна редакция: ноември 23, 2009, 11:58:25 от Вероника » Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 23, 2009, 12:45:01 »

чак сега видях че има нова тема , по точно 5 част.
Момичета да се похаля , чакаме си момиченце  danceg smile , днес бяхме на 3д и там видяхме , даже доктора ни показа момиченцето ,много , много съм щастлива .
Е малко е объркващо защото в началото казаха че ще е момче , но тогава доктора каза че вижда тестиси на 2д , но май нешеше сигурен.
Днес бяхме на ФМ и този д-р.Цонев (между другото съм доволна от него ) каза че всичко с бебчето ни е добре и че щее  е мома. smile danceg yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Много съм щастливаааа
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 23, 2009, 12:49:25 »

maia_svet   yahoo yahoo yahoo Честитооо още една момааа  Bravo за хубавите новини.
Да видим нашия бебок дали ще си остане мома  blum
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #39 -: ноември 23, 2009, 12:58:39 »

Честито maia_svet! Bravo
Май днес е ден на момите! girl_wink
Нащата не е сигурна защото както винаги заема едни пози!Все застава напук на нас!Но все пак я гледа и гледа и каза че го няма мъжкото!За сега ще чакаме мома,а на 23 декември ще вдим по ясно!Да е живо и здраво,а пола няма значение!
Ама въпреки всичко съм многооооо щастлива!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 23, 2009, 13:28:45 »

Рубинче, maia_svet , честити ви малки госпожици  Bravo Bravo Bravo
То не само ден на момите, ами май и тема на момите ще стане  Wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 23, 2009, 13:52:06 »

maia_svet , честито ! Пожелавам ви жива и здрава малка красавица! chee stork-gurl
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 23, 2009, 14:32:15 »

Благодаря на всички , много сте милички  give_rose
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 23, 2009, 14:44:06 »

Леле, с колко много розови лентички се напълни темичката  yahoo yahoo Да са ви честити розовите гащички... give_rose Хайде пък ние дано разнообразим със синя след някоя друга седмица... Wink
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 23, 2009, 14:54:30 »

Eйййййй моми4ета така ви се радвам  yahoo yahoo *YAHOO*и ви 4ета редовно и мн се  надявам 4е в някоя от следващите теми4ки "О4акваме......." да се разпиша  и разказвам и аз girl_wink girl_wink
Пък и напоследък много бременни мацки около мен, бе Bravo Bravo за последния месец сигурно са
4-5 .Да сте здрави  вси4ки бъдещи мами girl_wink
« Последна редакция: ноември 23, 2009, 14:57:00 от rsslaneva » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines