Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:30:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 125366 пъти)
 
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #15 -: ноември 20, 2009, 19:40:04 »

Аз съм от Бургас и чакам първо детенце  danceg
Активен
tedi78
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #16 -: ноември 20, 2009, 19:40:57 »

liva82 и ти ли си от Търново.Браво.
Активен
Godiva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Любима на двама мъже ;)


« Отговор #17 -: ноември 20, 2009, 19:57:30 »

Хайде и аз да се запиша в юнските бебероци .  blum
Прекрасна бременност на всички и обещавам след като миминат неразположенията да съм по редовна .  smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 20, 2009, 20:07:54 »

може ли да предложа нещо: може ли всеки освен термина си да отбележи коя подред бременност му е и от кой град е, благодаря  give_rose
Милаа, това ми мирише на един друг форум с много повече отчетни и бременни  -там пишат от кой град са и коя бременност са  tease Тук общо взето не сме 150 както са там и се знаем  - достатъчно е мамата да се представи ако не е писала до сега и ще я запомним  Bravo
Руби си оправи зъбчетата,а аз се фуках че мойте всичките ги оправих март месец , а сега като ям усещам отгоре някъв ме наболява- чувствителен е, ама аз не мога  без упойкаа  cray кво ще го правя сегааа  angry
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #19 -: ноември 20, 2009, 21:35:32 »

Да, Вероника, права си така е, аз в други форуми освен тук не съм писала, но ми е интересно дали има и други мами от Бургас, тъй като тук за компетентни доктори е толкова трудно да се говори, затова ми се искаше да обменя малко опит с някоя съгражданка Wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 20, 2009, 21:59:09 »

flower84 Ти пак с питай за мами от Бургас, но ако искаш да обсъдиш лекарите има тема за това, а инче има мами от Бургас в другите отчетни теми.
Аз съм от Бургас ама не съм там за съжаление - много си го обичам  blum
« Последна редакция: ноември 20, 2009, 23:22:44 от Вероника » Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 20, 2009, 22:23:16 »

браво ние от Търново се посъбрахме сега и мишката като се запише тук и станахме мнозинство


Ах, Liva ама така се надявам да се присъединя при вас.. give_rose само да видим докито какво ще каже другата седмица и веднага се цопвам тука при вас.. girl_wink Само всичко да е наред! smile

Активен
Nikosmammy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #22 -: ноември 20, 2009, 22:25:18 »

Здравейте момичета!
Една бъдеща мама ми препоръча вашия форум и реших да се присъединя smile
Приемате ли нови членове в групата?
Аз очаквам второ детенце - момиченце в началото на Април.
По принцип съм от София, но от доста години живея в САЩ.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 20, 2009, 22:43:15 »

Много благодаря за бързите отговори  heart
Да, 20 юни ми излиза като термин за сега! Верче, честити ритничета, миличка! Днес толкова се развълнувах, като го прочетох, че просто не си намерих място, за да ти напиша по-рано честито!Съвсем чистосърдечно си го казвам - много близка си те чувствам, нищо, че не се познаваме лично, и се зарадвах все едно аз съм го усетила!  give_rose
Добре дошли на новите мами!
Лека нощ от мен!
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #24 -: ноември 20, 2009, 23:09:04 »

Вероника, чувствам се глупаво smile аз не влизам в другите теми, всяка минутка си следя само тази и затова очаквам всичко оттук да науча, явно искам прекално много Wink Поздрави от Бургас специално за теб
mi6kata_85 стискам палци скоро да си част от "нашия екип"
Nikosmammy добре дошла, честита девойка и лека бременност!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 20, 2009, 23:27:14 »

Nikosmammy   yahoo danceg  goody Добре дошла априлско мамче -голямо щастие е за мене че си сред нас   Love
Бебчее Много ти благодаря мило - и на мен ми става много драго да чета това от теб  give_rose  blum Наистина е много готино чувството  yahoo А иначе намери ли в Нета инфото за 4Д видеозона? За калкулаторите за термина съм сигурна  blum
flower84 Хич не се чувствай глупаво - нормално е да пишеш само тук за сега, но форума настина е много приятен и ще видиш как ще пишеш и в др темички  Girl_hide
Ето в тази например има инфо за лекарите:http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11211.0.html
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #26 -: ноември 21, 2009, 09:39:15 »

Здравейте момичета. Понеже съм много активна във форума да се запиша и тук. Тази седмица бях на преглед с 3D и видяхме бебо и сърчицето. Няма да ви описвам емоцията, просто да споделя, че всичко е наред и бебчо е по-голям от предполагаемото с около седмица и половина. Чакам да махнат карантината вече, че да отида на изследванията за кръв, урина и други. Весел и усмихнат ден на всички.
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #27 -: ноември 21, 2009, 10:02:32 »

Ето забравих да ви кажа, че се чувствам много странно. Дали от циганското лято и слънцето или от бебчо незнам, но имам чувството, че главата ми е пълна с желе. Отивам в магазина онзиден да си купя плодове, заставам пред щайгите и хоп... празна глава, мисля, мисля ама тя не работи. Вървя по улиците и като че ли всичко правя механично без мисъл, на работа същото положение. Вътре в главата ми само облаци и усмивки. Сигурно това е щастие, незнам. Но е много смешно като се опитвам да измисля нещо, а не се получава. При вас има ли нещо подобно, или само мен ме е ударила някоя калинка?
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 21, 2009, 10:13:52 »

Ето забравих да ви кажа, че се чувствам много странно. Дали от циганското лято и слънцето или от бебчо незнам, но имам чувството, че главата ми е пълна с желе. Отивам в магазина онзиден да си купя плодове, заставам пред щайгите и хоп... празна глава, мисля, мисля ама тя не работи. Вървя по улиците и като че ли всичко правя механично без мисъл, на работа същото положение. Вътре в главата ми само облаци и усмивки. Сигурно това е щастие, незнам. Но е много смешно като се опитвам да измисля нещо, а не се получава. При вас има ли нещо подобно, или само мен ме е ударила някоя калинка?
Хахахха..сладурка give_rose
Ами по принцип съм чела и чувала такива нещта от бременни pardon
По себе си не мога да съдя, мен освен едно слонско спокойтствие, което ме е обзело, май други промени не забелязвам. Самонаблюдавам се и в работата, дали ще дада "отколконения" но засега нямам такива признаци nea Забелязах само, че когато милото ме накара да го подсетя за нещо (че уж аз съмпо паметливата) където ми каже там си остава....въобще никакво сещане.Та това е при мен..smile
Но като се замисля какво по хубаво от това да те удари някоя калинка..като е за толкова хубаво нещо:) Всеки му такива калинки blum
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 22, 2009, 17:52:22 »

angel_aura Радвам се много на срещата ви с бебчо и чудесните новини  yahoo
За другото дето казваш аз съм същата -по принцип имам много добра памет и помня като слон, но ми стана много гадно 1-вия път като усетих, че нещо ми изневерява защото забравих рожденния ден на Йоанна  blush , а аз го знам както моя и на Диман  blush -детето е родено април ама обърках датата - вместо 28 казах 22 - това е датата на Диман ама октомври -абе яко ги обърках и чак след ден се усетих за грешката си.
Та от тогава си ходя с доста объркана главица  insane в една книга четох един лаф по повод това и много ми хареса (това е шега разбира се , всичко е заради хормоните и промените в женския организъм) :
" Бременната жена поделя мозъка си с бебето!" funnytooth
Забравих да ви кажа, че е голямо щастие да усещаш малкото същество, е не съвсем отчетливо но опредлено го усещам, на моменти по ясно, на моменти  не - усещането е прекрасно  yahoo
Поръчква си ме за здрасти и съм многооо щастливаа  DANCE DANCE DANCE
« Последна редакция: ноември 22, 2009, 17:56:10 от Вероника » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines