Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:47:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!!  (Прочетена 240572 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: февруари 06, 2008, 22:21:56 »

Привет мацки,

ние пурво мислехме да е песента "You are my inspiration" на Chicago но сег ами хрумна че може половината танц да е с тази песен и после DJ просто симулира проблем в апаратурата и започва един брейк .Не знам как ще се оправя на него но мисля че ще е приатна изненада но маи ще се налойи да потренираме с моето момче, то аз повече маи smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: февруари 06, 2008, 23:12:16 »

Привет мацки,

ние пурво мислехме да е песента "You are my inspiration" на Chicago но сег ами хрумна че може половината танц да е с тази песен и после DJ просто симулира проблем в апаратурата и започва един брейк .Не знам как ще се оправя на него но мисля че ще е приатна изненада но маи ще се налойи да потренираме с моето момче, то аз повече маи smile

И аз имам такава идея, само че не с брейк. Но да видим дали ще успеем да го реализираме  Party time
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: февруари 07, 2008, 01:23:45 »

Ели, ето каква идея имам.може да е полезно на някой който иска да избяга от стереотипа.

http://youtube.com/watch?v=6qd_j98-y-M
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: февруари 09, 2008, 22:22:43 »

Gery това съм го гледала, а също и още няколко подобни. По-назад съм описала моята идея за първи сватбен танц. Пак е нещо подобно, само че аз мисля да съм с друга рокля, която Даниел уж случайно да скъса, да предизвика смут и после да започне другата по-динамична музика. Разбира се отдолу ще имам къса рокличка  girl_wink Такива идеи ми се въртят на мен в главата, да видим колко ще ги осъществя.  blum
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: февруари 10, 2008, 11:32:21 »

Аз мисля да заложана традиционния първи танц, не защото не ми допадат забавните идеи но просто моя мушмурок е малко притеснителен и едва ли ще се чувства добре с такава идея, а въпроса е и двамата да се наслаждаваме на този момент, инъче аз по горе си писах, че моя танц може и с татко да е и той да си ме предаде на младоженека пак за първи наш си танц. Баща ми ще е трогнат сигурна съм, а и той е голям купонджия на чуждите сватби де/ ще видим на нашата може и да се гипсира huhhuh.gif/ и ще предадене забавен момент на предаването.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: февруари 12, 2008, 23:31:18 »

KlaraFina понеже много ми хареса песничката ти , и я пуснах на видеооператора ни ей така да я чуе, че си пишем в сакйп с тях и днес ме изненадаха с това!

http://www.youtube.com/watch?v=0pIVgKIGvGM

Толкова се изненадах! И след като им благодарих, сега благодаря и на теб че сподели песничката! LOVING
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #636 -: февруари 13, 2008, 00:08:37 »

KlaraFina понеже много ми хареса песничката ти , и я пуснах на видеооператора ни ей така да я чуе, че си пишем в сакйп с тях и днес ме изненадаха с това!

http://www.youtube.com/watch?v=0pIVgKIGvGM

Толкова се изненадах! И след като им благодарих, сега благодаря и на теб че сподели песничката! LOVING

 Bravo Bravo Bravo BravoBravo
Супер клипче ви е спретнал оператора!
Много се радвам, че харесваш песента. Оказа се че е и други съфорумки са я обсъждали като песен за първия танц.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #637 -: февруари 15, 2008, 16:55:58 »

ето с тади песен бих искала да започне съвместния ни живот!!! heart
 butterfly butterfly butterfly butterfly :butterfly:javascript:void(0);
butterfly

http://de.youtube.com/watch?v=oMvsg0Ny5OY
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: февруари 16, 2008, 18:50:02 »

Новата тема е ето ТУК!  good
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines