Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:50:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво ще изпратим 2009 и какво очакваме/плануваме за 2010  (Прочетена 6613 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« -: ноември 17, 2009, 12:11:27 »

Всяка година пускам такава тема  smile Празниците наближават, а със тях свършва и тази година  smile
Какво ви донесе 2009 година -доволни и с добри чувства ли оставате от нея или напротив  -нямате търпение да започнете на чисто през 2010  blum
Може би ще си помислите, че е рано за такава тема... но не ееее  nea месец ни дели до края и няколко дни разбира се , нонали ще пируваме и празнуваме  yahoo

Та аз започвам с размислите и страстите - за мен 2009 година беше спокойна и хубава година. Случи ни се най-прекрасното и желаното нещо, което си пожелавам в 2 такива теми като тази назам - да очакваме бебче.
Минахме половината от престоя си тук и вече се настройваме за прибиране. Запознахме се с нови хора и видяхме нови места. От към здраве сме добре  -какво по-хубаво. Та ще изпратя 2009г с добри чувства но ще посрещна 2010 с голямо нетърпение  smile
Нетърпелива съм, защото се вълнувам и очакавам срещата с новия ни член на семейството и за това 2010 година става една от любимите, незабравими  години в нашия семеен живот. Очаквам и прибирането ни в БГ, както и установяването ни някъде из страната  tease и въобще отново много неща, които не подлежат на планиране, а ще видим какво ще ни поднесе съдбата  blum
Пожелавам си 2010 год., да ни донесе здрава рожба, ние като цяло да сме здрави и да съберем отново в Бг с Йоанна и да се установим, където ние желаем, но все пак Да сме живи и здрави цялото семейство  smile

С какво ще запомним 2008г и какво ще си пожелаем за 2009 ?

Какво си пожелавате за новата 2008 и какво ви донесе 2007?
« Последна редакция: ноември 17, 2009, 12:41:04 от Вероника » Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 17, 2009, 12:34:28 »

 Много хубава идея за темата-хубаво е човек да си дава равносметка за изминалата година  smile
За мен 2009 г. е една добра и ползотворна година - имаше от всичко и хубаво и лошо ,но пък това ни накара да оценим по-добре хубавите моменти . Всички сме живи и здрави това е най важното  :
Промени има да ,но може би това се дължи на това че порастваме и мислите и раздъжденията ни се променят -във възходящ ред разбира се . За 2010 г. бих си пожелала да сме живи и здрави цялото семейство и всички приятели , да продължаваме с милото да се обичаме и уважаваме както досега и да се раздаваме един за друг  heart . Аз да завърша успешно висшото си образование  smile
И най-накрая да спретнем една весела сватба каквато всички очакват от нас offer
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #2 -: ноември 17, 2009, 12:55:58 »

Приятелки, за мен изминалата 2009 година беше изключително напрегната... за съжаление, при мен нещата не стоят чак толкова розови както при вас, но аз съм оптимистка за бъдещето...
Та накратко... в службата работата ми се увеличи двойно, но в този случай съм доволна, защото и заплатата скочи с толкова  blum В университета, взех невероятно труден изпит, който влачех от първи курс  blush но за сметка на това се сблъсках с 2 нови, които идея си нямам как ще взема..
Пътувах доста, включително в чужбина, изживях най-красивият, вдъхновяващ,  умопомрачаващ любовен роман, но за съжаление той приключи с изневяра, не от моя страна разбира се  sad sad sad  5-ма мои приятели загинаха в 2 различни катастрофи през няма и три седмици...  cray cray cray

Изобщо за мен 2009 година беше доста тежка... малко с недоверие поглеждам към новата 2010.. надявам се тя да ми донесе повече положителни емоции. Предстои ми дипломиране, инвестиция в собствен бизнес и... малко под сурдинка ще ви кажа, че имам "нещо като нова връзка", с човек, които страшно много харесвам, ще видим какво ще излезе  blush ... както казах вече.. оптимист съм..  Wink
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 17, 2009, 13:08:45 »

Milizandra мила 2009 не е била  лека за теб ,но не се отчайвай и бъди винаги оптимист ,понякога е трудно но само така се оцелява . Съжалявам за приятелите ти -знам колко тежко е да загубиш близък  cray 
Пожелавам ти 2010 да ти донесе една нова и истниска любов/и дано това да е с момчето което много харесваш сега/ и успех в изпитите  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 17, 2009, 16:46:42 »

Аз изпращам 2009 г. със смесени чувства. Самата година беше съдбоносна за мен-направих две големи крачки в живота си. Първата е преместването ми във Варна за учудване на много хора. Втората разделих се с годеника си, пак за всеобщо учудване. sarcastic

Не очаквам много от 2010 г. Те първа ще се укрепвам емоционално, ще създавам нови приятелства, ще подреждам на ново живота си...ще е година, в която ще погледна вътре в себе си. До някъде бих я определила като година на самоусъвършенстването. pardon
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 17, 2009, 17:04:13 »

Аз ще изпратя 2009 по-скоро радостно - за това, че свършва. За нас с мъжо това беше една доста тежка година. Общо взето като изключим сватбата и приятните емоции покрай нея останалите през годината не бяха особено приятни. Или поне мога да кажа, че бяхме изправени пред доста трудни моменти - покрай тегленето на заема за апартамента; милото го съкратиха от работа първия ден, след като се върнахме след сватбата; трябваше (и все още трябва) да изчакаме с бебеправенето, въпреки че не ни се иска - изобщо доста неща се събраха  huhhuh.gif

За 2010 си пожелавам на първо място да сме живи и здрави, защото знам, че ако това не е така - няма как да се разрешат никакви други проблеми като горните, които описах. Плануваме да се нанесем най-накрая в нашето си жилище; аз лично планувам да променя нещата свързани с работата си; трябва да си напиша и защитя дипломната работа за магистратурата и дай Боже по някое време да започнем (и завършим) с бебеправенето  blush

Ами това е - общо взето прозаични и "човешки" неща си пожелавам, пък дано се случат  pardon
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 17, 2009, 17:38:21 »

Аз ще изпратя 2009 г. с усмивка  smile . Въпреки , че не всичко беше розово , имахме и много хубави моменти- сватбата ни, красивия ни меден месец от който ще ни остане един много скъп подарък , нанасянето в новото ни жилище и други по-дребни , но съществени неща.
За следващата година си пожелавам здраве за мен и семейството ми. Планувам да се дипломирам вече, че много я влача таз магистратура. И планувам и очаквам да ни зарадва нов член на нашето семейство  blush
Ми....това ми стига  girl_wink
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #7 -: ноември 17, 2009, 19:35:34 »

аз предпочитам да помня хубавите моменти...2009 ще я запомня с това че живота ми е по лек защото приятеля ми винаги е до мен..ще запомня хубавия един месец който прекарах с майка ми когато си беше дошла от чужбина..и всички хубави моменти които съм имала ..а за очакванията за 2010 искам да започна работа колкото се може по скоро ако е възможно преди края на тази година...през 2010 с приятеля ми ще сключим брак (април месец)..чакам с нетърпение пролетта за да си дойде майчето ми отново и да си я видя най накрая да си изкараме весело това събитите...плануваме закупуването на къща или вила (за целогодишно живеене - по евтин вариант) но за тази цел трябват много пари и ако може май4ето ми да ме вземе при нея да поработя малко там да спестим някой лев и след това да теглим по малък заем ще е много добре ..и очаквам повече хубави моменти..
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 17, 2009, 21:52:10 »

Верче, темичката е много хубава, наистина, не помня в предната дали писах, но .... сега ще се разпиша.

За мен, лично, 2009г. е година, в която имаше и добро, и зло. В професионален аспект нещата (поне засега) се развиха добре. Което, макар и не най-важното в живота, е доста съществено.

Освен положителни емоции, обаче, имаше и доста отрицателни, макар и не незначителни, предпочитам да ги оставя в графата "необходимо зло".

Какво ще си пожелая за 2010?

Най-вече здраве за мен и съпруга ми, за нашите родители, роднини и близки хора. Да сме живи и да сме здрави, да се обичаме и уважаваме, а останалото....то е в ръцете на въртележката на живота!!!!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 18, 2009, 12:12:37 »

Каква хубава темичка!!!

Така, с какво ще изпратя 2009. Определено и аз ще я изпратя с усмивка и с огромна надежда. През 2009 сякаш времето беше спряло за мен. Ако се върна назад през цялата година, то може би две от най-значимите неща които ми се случиха са, че станах дългочакан магистър, с което поне засега сложих точка на образованието си и че купихме апартамент. Това са някак си най-големите и значими събития за тази година в живота ми. Естествено имаше и много други поводи за усмивки, както и поводи за сълзи - загубих си домашения любимец, с които бяхме неразделни от 11 години cray ; не успях цяло лято да си намеря работа; първоначалните ни опити за бебче се увенчаха с неуспех  cray и т.н. Но аз съм пълен оптимист и винаги продължавам крачка напред знаейки, че всяко зло е за добро good.

А какво ли да очаквам през 2010? Това определено незнам. Пожелавам си само, всички около мен (аз, мъжът ми, семействата ни, роднините ни, приятелите ни) да са живи и здрави. Пожелавам си 2010 да ни донесе радостна новина за дългочакано и много желано бебче. Пожелавам си мъжът ми най-накрая (на 30 години е!) да стане бакалавър. Пожелавам си да намеря сносна работа за нормални пари. Пожелавам си да бъдем много щастливи yahoo. 2010 година ще бъде годината, в която (да сме живи и здрави само) април месец ще се приберем в БГ, май месец ще преживеем магията на сватбата отново, този път като кумове и ще започнем обзавеждането на апартамента ни, ноември месец ще честваме юбилей на майка (50 години) и надявам се там някъде да плачем от щастие надвесени над креватчето на малко бебче. Надявам се всичко това да се случи и догодина по това време колонката "С какво ще изпратите.....година" да бъде двойно по-голяма от "Какво очакваме от ....година". Надявам се! И силно стискам палци!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 20, 2009, 15:19:44 »

Изпращам 2009  с добро чувство. Това беше първата ни година в нашият нов дом. Първата ни година семеен живот. Скоро разбрахме щастливата новина, а именно, че ще ставаме мама и тати.  Очакваме новата 2010 да но донесе здраво бебе. Също така с нетърпение очакваме сватбата на нашите кумове, която ще бъде през месец май...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 20, 2009, 15:46:23 »

Вярка много хубава традиция създаде give_rose heart
За мен годината не беше лека началото,но смятам,че ще завърши спокойно и с хубави спомени.
Освен,че мина много бързо какво друго да кажа-детенцето ми проходи,лятото бяхме на хубава почивка и сега след 10 дни ни предстои също толкова прятна и емоцинална такава.
За 2010 си пожелавам да сме здрави.Не планувам нищо по принцип.Очаквам хубави емоции и защо не и едно бебче,дай Боже blushЦялото семейство да е здраво и сплотено и всичко се нарежда около това.Желая го и на всики вас give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 20, 2009, 19:14:38 »

Записвам се да ви следя,а към края на другия месец ще споделя каква беше за мен 2009 и какво очаквам от 2010  Yes
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 30, 2009, 12:03:38 »

Търсих тази тема и се очудих, чене сте писали много в нея.Чудя се защото аз от няколко дни се опитвам да направя една равносметка на отминаващата година и да си намисля какво искам за новата.Трудно ми е обаче, а мислих че ще е по-лесно.Общо взето за мен 2009-та беше трудна година.Трудна от финансова гледна точка, трудна откъм работа(нямахме затова), трудна откъм лични емоции.Общо взето за съжаление лошото май беше в повече.Хубавото е че сме заедно, имаме и давамата роднини който ни обичат и подкрепят.
През новата ни предстоят доста важни решения дори бих казала съдбоносни.Доста ще е трудна, но поне си пожелавам да имаме работа, а от там и пари, че колкото и да е тъпо без тях не може.Другото ще се постараем ние да си го направим smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 30, 2009, 13:02:12 »

Темата е супер  give_rose
Ще изпратя 2009 с много положителни емоции,ест. не липсваха и трудните моменти.Това беше най-хубавата година досега в моя живот,защото до себе си имам любящ съпруг и прекрасна дъщеря.Какво повече може да иска 1 човек?!
За 2010 имам големи планове,но да видим как ще се развиятт нещата.Но това,което искам най-силно е ЗДРАВЕ за всички,които обичам и се надявам хората да станат по-добри.Да изкоренят лошото от себе си и да открият добротата в сърцата си.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines