Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 15:07:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!! 2  (Прочетена 86073 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: ноември 17, 2009, 11:10:45 »

Хайде сега разкажете какви ще ги вършите по празниците!

winter-ski santz Christmas tree
Да побутнем тази тема, или може би е време за нова, защото  Santa Santa2 Christmas tree
КОЛЕДА ИДВА!!!! не знам за вас, но аз много се вълнувам и вече си мисля за коледни украси, за коледни трапези и за коледния дух като цяло. Вечер булевардите светят украсени, магазините зареждат коледни играчки, пие се червено винце и става едно такова хубав, зимно....
 DEER :I-love-winter:Дали има и други като мен?  winter-ski
 christmoose elf5

Да, мила и аз съм така, въпреки че не знаем още къде ще празнуваме! :'(

Ето ги и постовете отнасящи се за тези празници от миналата тема smile

И миналата тема
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 17, 2009, 11:12:17 »

Ооо, и на мен ми е много Коледно още от сега. Нямам търпение да идва вече  Christmas tree christmoose
Ние май ще отидем у нашите тази година за Коледа. Догодина вече - живот и здраве - се надявам да си празнуваме в нашия си апартамент  yahoo


Нова Година, обаче, ми е болна тема  sad
Идея нямам какво ще правим, защото още не знам дали ще почиваме дните между Коледа и 31-ви. Това разбира се сериозно ни спъва организацията  beating  Надявам се скоро да стане ясно, защото иначе може и да си седим в София  nea
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 17, 2009, 11:31:26 »

редно си е да има нова тема, зашото съм сигурна, че набъзо ще я запълним с коледна магия
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 17, 2009, 12:04:10 »

 Christmas tree Аз нямам търпение вече да си украсяваме елхата -засега само купувам нови играчки /макар че имаме толкова много всяка година взимам нови/ smile  И за офиса си купих една мъничка елха и да стане поне 01.12 и ще си я закарам там  elf5
 За празниците все още нямаме планове -за Бъдни вечер най-вероятно сме си вкъщи а на Коледа по гостита и обратно  smile  На 26.12 сме на кръщенка само това ние е в графика  засега.
А Нова Година  crazy  може така да стане че да сме дамо двамата с милото  -кой е нощна смяна, кой първа на др.ден и ей такива ............но има време за промени още
 Santa santz winter-ski
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 17, 2009, 12:42:00 »

Коледаааа  chee chee chee
При нас (на работа ) се почива само на официално обявените дни, и тези които ги сливат ние си ги работим, и после не отработваме. То не , че по празниците много се работи де, ама все пак се мотаме из офиса. До сега си взимах отпуск и по Коледа си ходихме при мамитата, но тази година си изразходих всичко покрай сватбата и незнам какво ще измислим. От друга страна пък ще ни бъде първа Коледа като семейство и в нашия собствен дом и се чудим дали да не си останем. Но ....... Коледа и само двамата .....незнам още

Аз още не съм си накупила украса за в къщи, но тези дни ще се позабавлявам  Christmas tree
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 17, 2009, 13:11:31 »

 Christmas tree Christmas tree Christmas tree Christmas tree
КОЛЕДААААААААААА,.....ОБОЖАВАМ Я КАКТО И ЦЯЛОТО НАСТРОЕНИЕ ОКОЛО ПРАЗНИКА  elf5 winter-ski santz

savka И АЗ САМО НОВИ ИГРАчКИ КУПУВАМ...МАЙ СКОРО ще СЕ НАЛОЖИ ДА СИ КУПУВАМЕ Още ПО ГОЛЯМА ЕЛХА  tease
ние тук окрасяваме елхата още в края на  новмери я слагаме за да ни е по коледно...но тази година ще изчакаме...кумувете ще ни идват на идват на гости  yahoo и съм обещала на малкия да го чакам да слагаме заедно украсата  tease и милия вече на всякаде е разгласил че ще пчразнува Коледа на Канарските острови и че ще слагаме заедно елха  Momy
много ще е хубаво тази Коледа и нямам търпение...
това е че тук като няма сняг и като сме по къси ръкавки много много нямаме българското коледно настроение но всичко е както си го направиш  girl_wink
ето да ви покажа от миналата Коледа снимчици...  Girl_hide

това ангелче ми е любимо
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 02, 2009, 14:22:57 »

Прекрасна темичкаааааааа  yahoo

Това е най- хубавият празник, който може да съществува. Винаги по това време на годината съм много разнежена и чувствителна, усмихната

Гледам всеки ден коледните украси по магазините и се чудя какво нова да измисля като украса за вкъщи. Разрових старите играчки, които пазя от детството за да си припомня всеки празник до сега. Гледам новите, които са и от началото на новия ми живот - със съпруга ми, очите ми се пълнят със сълзи на радост

Искам тази зима отново да подредим  Christmas tree с малкия ми племеник и сестра ми, които са Англия.

Иска ми се всички да получат най-очакваните и красиви подаръци.   santz

За сега, обаче не знам къде ще прекарам бъдни вечер и Коледа, защото има вероятност любимия да пътува точно тогава, а ако стане така аз искам да съм с него, защото е и рожденник точно на 23.12 и ако не тръгна с него ще пропуснем всички празници.

Преди 2 седмици си купих едни малки коледни свещници, под  формата на топки, с дупчици и поставени на стойки  - много сладурски. Може би тази година ще купя само нова коледна покривка и салфетки.
А за подаръци още не съм мислила. А вие ?
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 02, 2009, 16:18:20 »

ние ве4е си украсихме елхата в къщи  :chr_tree:и ми е супер готино като си я погледна , едно такова ти става приятно и те кара да се усмихмеш elf5,
с нетърпение 4акам и двата празника
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 02, 2009, 20:48:17 »

ето и нашата скромна украса !!!!

 Christmas tree Christmas tree Christmas tree






имаме и украса на прозореца от светеща звезда с лампички !!! ще я снимам от улицат някой ден !!!  smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 02, 2009, 20:55:56 »

Ели, стопли ми душата  smile
Хайде показвайте момичета  smile
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 03, 2009, 08:49:51 »

 Ели страхотна е yahoo  *YAHOO*страхотна е ,  Bravo Bravo Bravo
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 03, 2009, 09:50:19 »

Здравейте!
И аз започнах вече да усещам магията на предстоящите празници, поуспокоих се и искам да си изкарам весело и с любимия човек, въпреки всички проблеми и неразбории! smile
На Бъдни вечер сигурно ще сме при моите родители - това е традиция при нас;
На Коледа сме поканени от нашите кумове да им гостуваме и кума тогава има и рожден ден. Измислила съм подаръци за тях и за малките, както и за милото, остава само да ги купя;
На Нова Година най - вероятно ще сме на заведение с приятели;
А още не сме украсили вкъщи, но това ще стане през уикенда! Christmas tree
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 03, 2009, 11:10:53 »

благодаря Ванчи, Вяра и rsslaneva!!

хайде показвайте и вашите !! good good  Christmas tree Christmas tree
Активен
pikpik
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #13 -: декември 03, 2009, 11:33:16 »

Здравейте!И аз много обичам коледните празници.Едно такова е много хубаво smile
Ние имаме една малка елхичка от най-малките,обаче тази година мисля да си вземем по-голяма.Искам на нея да сложим и лампички да светят,заради малкото човече да им се радва.Той като види лампички каквито и да са и само ги запя и предполагам,че много ще му хареса.
Нямам търпение да я купим и да почна да я украсявам danceg
Като е готова ще пусна и снимки да я видите. smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 03, 2009, 23:13:28 »

Хайдеее и от мен нашата коледна елха в целият й блясък тадааам  tease

Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines