Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 12:39:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 159584 пъти)
 
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 29, 2009, 16:19:43 »

Момичета един въпрос относно фотографите...
Разглеждам сайта на фотографа Ангел Ненов. Мноооогоооооо ми харесва стилът му, обаче изобщо не ми харесват цените му  sarcastic
От публикуваното в сайта му стигам до извода, че 500 лева струва фотозаснемането и получаваш снимките единствено и само на дигитален носител  sad, т.е всичко останало печат на хартия и фотоалбум се заплаща отделно.
Моля, булки които са ползвали услугите му да споделят какво точно получават като резултат от услугата и каква е цената. Естествено да споделят и дали са доволни цялостно от услугите и начина му на работа.
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: декември 29, 2009, 16:39:17 »

toni8301 при`изнесения`брак`се`носи`свидетелство`което`ще`ви`дадът`и`двете`лични`карти`
дават`се`предварително`на`жената`която`ви`жени`,а`тя`носи`
отделно`документ`където`вие`се`подписвате`формално Wink!
има`една`подробност`,че`на`акта`за`сключен`брак`ще`
пише`датата`на`подписа`в`ритуалната`зала`а`не`на`деня`
на`изнесения`брак!

Abii - благодаря ти мила за инфото...ама аз пак недоразбрала  blush пишеш, че в деня на изнесеният ритуал, жената носи отделен документ където се подписваме формално...значи все пак е документ някакъв или...?!?!

Rossito - и аз съм си харесала същия фотограф като теб, а и една от съфорумките ми го препоръча... но относно въпроса ти и аз нямам инфо, дори още не съм говорила с него дали е свободен за нашата дата...
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: декември 29, 2009, 16:49:29 »

Тони, като се срещнеш с него моля те да споделиш инфо, защото аз вероятно ще имам възможност чак към средата на януари.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #138 -: декември 29, 2009, 17:09:56 »

Тони, ще се опитам и аз да обясня това което е написала Аби. При предварителното подписване получавате официалното брачно свидетелство, което е и единственото законно, на него е датата на която подписвате в ритуалния дом и тя се счита за начало на гражданския ви брак. При "театралното" подписване на изнесения ритуал всъщност подписвате фиктивен документ изработен от агенцията, която провежда ритуала. Той няма юридическа сила, а само емоционална стойност.
Ако искате свидетелството което подписвате на изнесения ритуал да е истинското и да има юридическа стойност, варианта е да се изнесе книгата от ритуалния дом и служебното лице да дойде на мястото на ритуала. Но това при варненските условия е изключително и ненужно скъпо удоволствие, а и много трудно се съгласяват да изкарат книгата.
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: декември 30, 2009, 15:33:09 »

благодаря Abii, *THUMBS*но бих искала конкретно някои да ми препоръча или да сподели мнение.иначе аз в интернет ги знам всички girl_wink
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 01, 2010, 15:05:54 »

От публикуваното в сайта му стигам до извода, че 500 лева струва фотозаснемането и получаваш снимките единствено и само на дигитален носител  sad, т.е всичко останало печат на хартия и фотоалбум се заплаща отделно.
Да, така е. Аз съм доволна от всичко.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 01, 2010, 16:19:03 »

Честита 2010 год.!на всички булки настоящи и бъдещи от Варна. На бъдещите пожелавам това да е паметна година в тяхният живот, а на настоящите  - да заформят първата от много щасливи семейни години smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 01, 2010, 22:08:42 »

Присъединявам се към siss. Много здраве, много щастие и успехи, момичета!
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 04, 2010, 18:18:58 »

Честита нова година на всички варненски булки!!!
Момичета само да споделя, че току що си взех роклята и съм много, много развълнувана
 pullpigtails chee
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #144 -: януари 04, 2010, 20:01:30 »

Честита Нова Година и от мен!

Rossito чудесна новина Bravo Ще ни дадеш ли подробности на какво се спря smile
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #145 -: януари 04, 2010, 22:03:25 »

Rossito супер и честито ! :bravo:Покажи е поне малко  Wink или ще е пазиш в тайна ?
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 04, 2010, 22:18:06 »

Не, не е тайна. Само се надявам приятелят ми да не влезне в този форум и да ме разпознае  funnytooth
Не съм суеверна, че ще я види, по-скоро искам да бъде изненада за него  smile
Роклята е втората в галерията ми, само че цвета не е този. Моята е бяла, но не е чисто бяла, а същевремено е по-светла от Ivory. Aхххх как го обясних само  smile
Надявам се да съм направила правилният избор за себе си  huhhuh.gif
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #147 -: януари 04, 2010, 22:28:01 »

Ако е тази която гледах със шлеифа е ауууууу много красива  рядко булки с такива рокли имах само една булка с такава рокля беше като принцеса ще те видим после с грим прическа  good Браво за избора и особенно че е бяла  Аз съм превърженичка на бялата рокля шампанско ,праскова ,слонова кост и пепел от рози не ми допадат  чесно sad !
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 05, 2010, 10:40:01 »

Rossito, роклята е много нежна girl_in_love

Но този шлейф, колкото и да е царствен, не пречи ли? blush
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 05, 2010, 11:29:37 »

Ох много е красива роклята ти, ще си невероятна булка.
От къде ти е роклята. Аз още не съм обикаляла за рокля, изобщо съм позарязала малко приготовленията  Girl_sing
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines