Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:58:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 149545 пъти)
 
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #435 -: февруари 05, 2010, 14:45:10 »

DJ Teddy също може да е Тома Езекиев с него съм била на сватби и се справя отлично .Знам също че е ръководител на децка вокална формация .И на много фирмени партите е бил DJ  Първата ми сватба с него беше на Барите  беше донесъл много ефектни поржектори и осветление  пускаше и пушек от една машна и стана страхотна сватба /извинявам се че така го обеснявам но незнам как се казва точно /Попитай в агенцията за малките му имена зада знаеш и да получиш повече информация .
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #436 -: февруари 05, 2010, 16:10:50 »

Момичета , някоя може ли да сподели как варират цените в магазин Holidaysona , защото утре мисля да ходя по магазини и все пак понеже цената не е никак малък фактор исках да разбера изобщо да ходя ли до там. То е ясно , че цени всякакви ама да не започват все пак от 1 000лв нагоре  smile.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #437 -: февруари 05, 2010, 16:14:34 »

Аби я кажи за сватбата на Барите?
Аз днес пускам запитване към разни ресторанти. Подходящо ли е за 100 човека?
Така и тка мисля да разчитам на жива музика, идеално ще ми пасне на обстановката smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #438 -: февруари 05, 2010, 16:19:19 »

В Холидейсона обикновено са под 1000 лв. цените. Вече зависи, ако е някоя рокля с много френска дантела и шлейф....
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 05, 2010, 16:25:06 »

И моето впечатление е, че има доста рокли под 1000лв в Холидей Сона  good
Съгласна съм със Слънце, че много зависи от дантелата, която ще изберете. За моята рокля, която е купена/шита там модела, който мерих, беше с един вид дантела, но аз си харесах различна и с нея излизаше с 200лв по-малко цената.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 05, 2010, 17:57:45 »

mimka25, да не съм изпуснала нещо?  blush
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #441 -: февруари 05, 2010, 19:20:18 »

bubka , гледах ти снимките , много си била красива , а гримът ти е страхотен. Кой го прави ако не е тайна ? Момичета време ли е вече да ида на пробен грим и как се запазва гримьорката , смисъл капаро ли й се оставя и на нея или е само на устна уговорка? Мислех да звъня на Криси , много ми я препоръчаха , но се чудя рано ли е или не. Остават 3 месеца до сватбата.
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 06, 2010, 08:47:52 »

момичета, споделете инфо за музиканти във Варна за извеждането на булката  huhhuh.gif
Не знам какви инструменти искам да са и колко, зависи и от паричките, разбира се. Без гайда няма как, си мисля, тъпан ще е много хубаво (трепва ми душичката от думкането) ..но като цяло нямам особени изисквания. pardon
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #443 -: февруари 06, 2010, 09:19:24 »

red_roses за гримьорка Криси не съм чувала аз съм много доволна и препоръчвам Краси  много е добра работи с много скъпа козметика  и  е голям професионалист !Но щом си се спряла на нея хубаво е да си оставиш капаро да си сигурна ! smile
Trufel да колкото си спомням за извеждане вземат около 120 лв. трима човека .Ако искаш може да ти пратя на лични няколко телефона да звънниш и да попиташ !
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: февруари 06, 2010, 12:37:25 »

red_roses аз ходих на пробен грим един месец преди сватбата. Мисля, че имаш още време. Аз също бях при Криси на гримьор и съм много доволна. Даже аз си бях забравила снимката на модела, който си бях харесала за грим и тя си спомняше и ми го направи без нея, така че недей да бързаш.
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: февруари 06, 2010, 15:59:29 »

Момичета ако някой иска инфо за Димят веднага ще отговоря.На Roxy съм писала на лични.За сега само за ресторанта мога да дам мнение  pardon
Искам да ви попитам дали само на мен ми се струва страшно скъпо видеото и фотото.Ами то приблизително става 1000лв. shok
Мен честно ми струва много!
А за роклите-днес останах с впечатление,че само в Холидей има нещо прилично-елегантно,изчистено и т.н.Във всички други ботици роклите ми бледнееха.Само мое лично мнение.
Може ли да ви попитам(сигурно вече е ставало въпрос)къде да си намеря покана,която да е с морски мотиви-мидички или перли или морски звезди,защото ще наблегна на този елемент за моята сватба!?Или може би такива,които са в бутилчица и вътре да има мидички.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #446 -: февруари 06, 2010, 16:25:01 »

lionelsa  нищо не си изпуснала мила blum
Ако има нещо официално, то целия форум ще гръмне yahoo Аче направо цяла Варна blum
Понеже със сигурност ще е тази година , Митко ми каза  да си проучвам ресторанти. Търсим за около 100 човека.
Пуснала съм запитване към хотел Странджа, Сириус, Корал искам и за Барите да питам blum
Аби , моля те какви са ти впечатленията от сватба там?
Аз определено си искам оркестър danceg
 
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #447 -: февруари 06, 2010, 17:48:27 »

Сега се връщам от булченските магазини. Харесах си роклята още в първият магазин , а това е магазинът "Грънчаров и син". Стана много интересно понеже по погрешка се озовах точно там , мислех , че това е "Холидей". Отидох и до там , но абсолютно нищо не ми хареса , ама грам . После ходих и в други магазини , но пак нищо. Пробвах , но не се харесах , така , че ясно е , че роклята ми ще е от "Грънчаров и син" , но ще ходя там отново след 2 седмици , защото момичето каза , че тогава иска да вземе мерки. Сега е малко раничко. Роклята е с много хубаво бюстие , което подчертава формите , с коланче под бюста , много ми допадна. Пробвах и една рокля тип "принцеса" , голяма красота , но не ми беще удобна изобщо.
bergeria , благодаря , и аз мисля да й звънна да се уговорим по телефона изобщо ще успее ли за моята дата и тогава да се разберем за грим.
Активен
anita6on
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: февруари 06, 2010, 18:07:11 »

Здрашейте момичета,за хотел димят мога да дам информация и за менютата и доколкото ми стана известно работят с агенция мери енджъл.Моята сватба също е там.Днес обиколих всички булченски магазини,но съм най доволна от ла споса.Приеха ме без час,много е добро обслужшането рокли има всякакви от 900 до 2400лв.Всички са разкошни.Аз се спрях на модел за 1300лв,а в холидей магазина до ритуална зала дори имаше и по-скъпи а не са световна марка и дантелата бледнееше сравнение с ла споса.Препоръчвам го на всички.Много са любезни момичетата и ми помогнаха много в избора
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 06, 2010, 18:26:29 »

Здрашейте момичета,за хотел димят мога да дам информация и за менютата и доколкото ми стана известно работят с агенция мери енджъл.Моята сватба също е там.Днес обиколих всички булченски магазини,но съм най доволна от ла споса.Приеха ме без час,много е добро обслужшането рокли има всякакви от 900 до 2400лв.Всички са разкошни.Аз се спрях на модел за 1300лв,а в холидей магазина до ритуална зала дори имаше и по-скъпи а не са световна марка и дантелата бледнееше сравнение с ла споса.Препоръчвам го на всички.Много са любезни момичетата и ми помогнаха много в избора
Управителя на Димят ми дададе телефон на една жена,която се занимавала с декорацията в ресторанта,но в сайта на агенцията Мери енджъл няма такъв телефон.Дали не се бъркаш?Наистина искам да знам с коя ягенция работят за да видя работата им.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines