Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:27:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 149544 пъти)
 
Roxy
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #420 -: февруари 03, 2010, 23:55:52 »

didinka_7 появяваш се тъкмо навреме. Необходима ми е повече информация за Димят, защото по телефона не става, а сега нямам възможност да отида лично.
Какви условия предлагат? Куверт, украса, работно време, внасяне на торта и напитки и т.н
Ааа и още нещо - какво капаро искат?
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #421 -: февруари 04, 2010, 00:01:48 »

didinka_7 Румен Черкезов взема 450.00 лв . за овертаим 
от 80 до  100 лв но за по сигурно с него лично ! smile
« Последна редакция: февруари 04, 2010, 00:57:08 от Abii » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 04, 2010, 00:11:24 »

Другото, което се сещам, че ми споменаха, че ще започват политика за отдаване под наем на рокли и за момента е добре, тъй като роклите им все още не са давани и можете да се възползвате от това да се носи чисто нова, много красива рокля за доста по-малко парички  pardon
Намерих и снимка на скъпата рокля, която провах Curtsey

Тук да вметна само, че миналата година когато ходих да меря рокли отидох и до Холидей, също имам добри впечатления, не ме разбирайте погрешно, но ми казаха абсолютно същото - нова рокля, под наем, първата, която ще я носи. Може и да не са успели да започнат от миналата година да ги дават под наем, но е факт, че ми се каза абсолютно същото нещо, което са ви казали на вас, една година по-рано.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #423 -: февруари 04, 2010, 08:43:04 »

На Черкезов тарифата е 450лв , оувъртайма - 70лв мисля .
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 04, 2010, 12:46:48 »

didinka_7 Браво на теб ! Ще сме една след друга в Димят. Надявам се да си изкарате незабравимо ! ! !  Bravo
Активен
Proletina_1983
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


Нищо не се случва....преди първо да е било мечта!!


« Отговор #425 -: февруари 04, 2010, 17:16:18 »

Здравейте,другата седмица ще си търся рокля по сериозно и съм запланувала да дойда във Варна,че тук при нас избора не е много голям.Бихте ли ми препоръчали магазини за булчински рокли в който да проверя?Благодаря ви предварително!
Активен
pisimisi
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 04, 2010, 20:04:58 »

Можеш да погледнеш във всички магазини около ритуална зала.Незнам какво точно би ти допаднало,но там има доста магазини с различни модели и на различни цени.Другия за който се сещам и съм доволна от отношението е Сватбен ден.Намира се на бул.Мария Луиза.Можеш да провериш в Google.Така ще разгледаш сайтовете на магазините и да отидеш само в тези които са ти допаднали като модели.Успех Good luck
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 04, 2010, 22:31:20 »

Около ритуална зала са Агресия, Алба, Холидей, Ванила, Емоция, Марима, Грънчаров и син, Десислава, Чар, Мирена, Шу-ши (аз така и не можах да го намеря)
Другите бутици са разпръснати по центъра, но за един ден можеш да ги обиколиш всички- Holiday Sona, Rositsa Couture, Сватбен ден, Юлия Контогруни, Контеса, Casa Bianca, La sposa (с предварително записан час), Боряна.
Това е което се сещам  smile
Активен
Proletina_1983
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


Нищо не се случва....преди първо да е било мечта!!


« Отговор #428 -: февруари 04, 2010, 23:45:08 »

Благодаря ви много момичета за отговорите,само още нещо да ви питам и спирам да досаждам....ще ми обясните ли малко по подробно къде горе долу се намира ритуалната зала?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 04, 2010, 23:49:47 »

Ритуалната зала е на улица Кръстю Мирски, не знам кой номер беше. Най-добре си отвори чичко Гугъл, но като насока мога да ти кажа, че от пазара, който е на центъра, не големия, а този до театъра с високата кула, се тръгва надолу по баира и там из уличките, има, може би, 3-4 пресечки надолу.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #430 -: февруари 05, 2010, 09:29:23 »

Ние с моята майка се разбрахме утре да се разходим двечките и да гледаме за рокля. Аз знам горе - долу какво искам и какво не искам да представлява роклята ми , но все пак човек трябва да пробва и да се види , защото едно е на манекена или на снимка, друго е да го облечеш. Все пак никога не съм слагала булчинска рокля през живота си , не е като обикновените рокли , за които знаеш коя как би ти стояла. Мислим да ходим и до някоя друга сладкарница да погледнем за торта. Имаме още доста време , 3 месеца , но искам всичко да си приготвя от рано.
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 05, 2010, 10:47:49 »

здравейте, някой чувал ли е за DJ Teddy ,но не става въпрос за DJ Теди Джорджо. scratch one-s head
Активен
GLPN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 05, 2010, 12:24:03 »

DJ Teddy ... Теодор Василев?! smile
Мое бивше гадже smile
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 05, 2010, 13:47:01 »

здравей GLPN,незнам дали се казва теодор василев,предложиха ни го от една агенция.но все пак ако имаш някакви впечатления като ди джей моля те сподели.може и на лични smile
« Последна редакция: февруари 05, 2010, 13:53:09 от mariyanakutsarova » Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #434 -: февруари 05, 2010, 14:29:16 »

Ако е DJ Teddy който работи в ArroDance аз го познавам лично - много ми харесва като DJ, но на негова сватба не съм била, брат му Емо прави сватби, но за Тошко не знаех. Макар че може далеч да не е същия човек за който вие говорите...
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines