Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:28:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 149031 пъти)
 
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: януари 18, 2010, 11:14:53 »

Дано това със съботите се размине, че не искам да си местя датата в неделя smile.. Пък ако не, може и да импровизираме нещо:)
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: януари 18, 2010, 11:19:01 »

Ако държиш брачното свидетелство да ви е на същата дата може сутринта преди сватбата да отидете в ритуална да се разпишете. Но ще трябва да платите за зала, до колкото знам в канцеларията е само през седмицата.
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: януари 18, 2010, 11:26:27 »

Здравейте момичета, много се радвам, че се увеличаваме  Good luck

Относно браковете в събота бях писала в темата за църковния брак, но както каза Abbi и на мен ми отговориха, че зависи от Епарха, а този на варненската епархия нямал да ги забранява (отчето в Катедралата ми го каза, но информацията ми е от Ноември 2009  sad)

Моля ви, дайте мнения за DJ Уили, какви са ви впечатленията от него  smile
Ако някой му знае името да го сподели. Благодаря  Flower
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #243 -: януари 18, 2010, 11:31:30 »

Щом вземат капаро за август месец значе няма как да го върнат и защото ще променят цялото сватбено тържество на младоженците  а ичесно казано много ще загубят църквите от това защото 90 % от сватбите са в събота !
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: януари 18, 2010, 11:32:31 »

DJ Уили -Станимир, до колкото съм прочела всичко в тези 5 части на темата, отзивите са 100 % положителни... Но нямам все още лични наблюдения .
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: януари 18, 2010, 12:17:11 »

Относно църковния брак и аз да кажа, че информацията ми е, че съботите остават  Bravo Ние сме капарирали 270 лв. в катедралата за 17.07. (събота), а според мен щом ни приемат капарото, значи няма проблем  girl_wink
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #246 -: януари 18, 2010, 12:23:05 »

Reni_vn баща ми вчера запази час в катедрала за юли месец и не е имало никакъв проблем. Имало е и други сватби за същия ден. Така, че предполагам това означава, че продължават да правят сваби в събота  yahoo
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #247 -: януари 18, 2010, 12:25:45 »

Ние се спряхме на Румен Черкезов. Много приятен човек . Иначе за други DJ мога да кажа просто имена, които съм чувала , че са добри и са ми ги препоръчвали:
Деси и Ники Дочеви
Уили
Съни
Алекс
Деси
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: януари 18, 2010, 12:32:03 »

sn0wflake Поздравления, и ние тази седмица ще го капарираме. Кога е вашата сватба и колко човека ще сте.

120 човека  huhhuh.gif - рязахме, рязахме списъка и все не можем да го намалим....
На 22 Май сме ние и нямам търпение вече  girl_wink
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: януари 18, 2010, 16:43:43 »

Браво на вас и ние сме между 110-120 човека, но сме чак септември... и аз нямам търпение...дано скоро дойде този ден:)
Активен
mishoranche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #250 -: януари 18, 2010, 17:19:38 »

Здравейте,

Имам нужда от помощ - не мога да си избера ресторант. Гостите са около 80. Искам да има място за изнесен ритуал и да не е пренаселено с туристи през септември. Вече се информирах за Романс, Ерма, Лилия, Елена, Корал но искам нещо по различно. Ще очаквам предложения
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: януари 18, 2010, 17:22:11 »

Здравейте,

Имам нужда от помощ - не мога да си избера ресторант. Гостите са около 80. Искам да има място за изнесен ритуал и да не е пренаселено с туристи през септември. Вече се информирах за Романс, Ерма, Лилия, Елена, Корал но искам нещо по различно. Ще очаквам предложения

Първо добре дошла.... yahoo
какво разбираш под нещо по различно? в смисъл, какво си представяш...
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 18, 2010, 19:50:26 »

обаче с ДЖ май на никъде не съм  girl_impossible...може ли да споделите вие кои сте си избрали.... danceg

Нашият е Съни - първо на него се обадих и друг така и не потърсих, допадна ми от пръв поглед, а аз се доверявам на интуицията си за хората.  girl_wink Иначе от това, което изчетох, другият много препоръчван е Уили. Имам координатите и на двамата, ако ги искаш.


Иначе за църковните бракове в съботите, ние вече капарирахме за събота (8 май) в църквата и нямаше никакъв проблем..
Активен
mishoranche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #253 -: януари 19, 2010, 10:53:45 »

Момичета, pls help. Харесах няколко сватбени агенции, но нямам време да обикалям всички, помогнете ми да се насоча:
Marr Angel
Biju
Donista
Zvezden praznik
Nikol
Natalina
Pertito
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: януари 19, 2010, 10:56:40 »

Чувала съм много добри отзиви от познати за Пертито( много добър водещ имали ) и Наталина, но и аз още не съм избрала.. smile Успех
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines