Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:39:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 149462 пъти)
 
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #225 -: януари 15, 2010, 20:33:19 »

И как да изберем DJ след като не сме виждали какво правят...те са толкова много  yahoo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #226 -: януари 15, 2010, 20:48:55 »

Малко ставаме  Offtopic
Ами потърси от познати филмите от сватбите им и гледай частта в ресторанта. Освен това, ако сте присъствали скоро на сватби, сигурно имате и лични впечатления. Тук са споменати имената и координатите на по-известните DJ във Варна, те са и водещи. Аз вече препоръчах Тенев. Сещам се и за една двойка съпрузи, които са DJ и водеща, много са приятни -  за съжаление в момента не се сещам за имената, но ако те интересува ще ти намеря координатите.
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: януари 16, 2010, 00:14:47 »

Някой може ли да ми даде информация за булчинския бутик Шу-ши (представител на Cymbeline). Преди се намираше в "Атриум", а новия адрес трябва да е ул. "Прага" 9, но не можах да го открия. Да не са го затворили?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #228 -: януари 16, 2010, 16:40:40 »

Аз съм го посещавала докато се помещаваше в Атриум. На новия адрес го видях докато беше в процес на откриване, сега не знам дали са още там. Иначе като отношение и обслужване съм много доволна  good Имам някъде визитна картичка на собственичката. Ако искаш мога да я потърся и да ти дам координатите на жената smile
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 16, 2010, 23:25:36 »

Здравейте, момичета и от мен - още една "пролетна" булка от Варна. Датата ни е 08.05 и вече яко ни тресат сватбените емоции.  tease
Днес капарирахме "Корал" на Дружба, вече си намерихме и "нашия" диджей ;-) и май това е всичко засега, а си има още доста неща...
Изчетох мноого теми във форума и съм страшно благодарна на всички момичета, които продължават да пишат тук, след като вече са преживели тези емоции. Толкова много помагате на новобранките, просто исках да го знаете - голямо благодаря!   Flower
Ще разчитам на вас и за останалата част от подготовката - сега съм в търсене на фото и видео и на Нея - моята рокля...  girl_wink
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #230 -: януари 17, 2010, 13:43:54 »

Добре дошла  give_rose !Успешна по нататъчна подготовка при избора на рокля ! На лични съм ти пратила някой фото и видео колеги  който за мен са едни от най добрите !
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 17, 2010, 17:42:48 »

Здравейте момичета. Вчера се поразходихме из ресторантите около и във Варна. Макар че нашата дата е 04.09 няколко ресторанта бяха вече заети, което доста ме пристесни. В крайна сметка отидохме до Златни пясъци- там нищо не работи, става само с предварителна уговорка по телефона. Отидохме на Дружба в Сириус Бийч - казаха, че можело да имат туристи на All Inclusive и нищо не можеха да ни обещаят ( ресторантът хич не ми хареса- много нисък таван, мирише на закусвалня) -- това е мое лично мнение. Отидохме до Естрея Палас - там също беше затворено, но имаше кординати на портала-някой ако се интересува ще му ги дам. После бяхме в хотел Романс ( Дружба) - вътре е много приятно, но залата е за около 80 човека максимум.. Във Варна посетихме Бриз 2, Хоризонт и Димят. Спряхме се на Димят - наи-много ни хареса обстановката там, а и това което предлагат като цена и обслужване е абсолютно приемливо.
Надявам се да съм била поне малко полезна с информацията smile Ще пиша пак
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #232 -: януари 18, 2010, 09:40:27 »

Trufel , и ние се стягаме за 08.05 Wink. Ние си избрахме вече и DJ и съм вече по - спокойна . След малко се мятам в темата за поканите да видя къде , какво , що .
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: януари 18, 2010, 10:37:55 »

ehoooo,
ето ме и мен отново....след доста проблеми и несигурност вече и ние си имаме сигурна дата....20.06.2010  weddingday
в началото на януари говорихме с управителя на хотела, който си избрахме *х-л Романс* и ресторанта е свободен...днес трябва само да се обадя и да потвърдя....много се вълнувам...
обаче с ДЖ май на никъде не съм  girl_impossible...може ли да споделите вие кои сте си избрали.... danceg
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: януари 18, 2010, 10:46:45 »

И ние тази седмица капарираме Димят  Bravo
Мислим даже и ритуала да направим там, за да не се размотавам напред-назад много много, а и гостите все пак lol)
Та така - роклята е избрана, украсата е избрана, ресторантът е избран smile
Остават менюто (за което родителските тела много се месят) и поканите smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: януари 18, 2010, 10:54:49 »

Браво, девойки - напредвате! Bravo
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: януари 18, 2010, 10:59:14 »

sn0wflake Поздравления, и ние тази седмица ще го капарираме. Кога е вашата сватба и колко човека ще сте. Извинявам се за любопитството, но емоциите не ме напускат дори за момент smile
П.С. Мислим нашият църковен ритуал да е изнесен, тъй като знам колко е досадно за всички гости да стоят на крака 30-40мин в църквата, а гражданският ще е в Ритуалната зала.

Моля някой, ако има информация за това дали в СЪБОТА ще се забраняват църковните бракове, да каже. Аз бях вчера до Катедралата и от там казаха, че още нямали заповед..но всичко било възможно ! sad
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 18, 2010, 11:02:48 »

Здравейте бракувани и предстоящи на бракуване smile

Хотелът е избран - сега проблемът е в изнесената церемония.За тези от вас, които не знаят, Ритуална зала Добрич ти идват на крака, с книгата и ритуалчика, където пожелаеш за 270 лв.(нямаш разходи бензин - те си поемат всичко).

уф...аз току що говорих с тях..и ми казаха,че няма как да дойдат до варна...изнасяли са регистъра но само в рамките на града  cray а аз така се зарадвах....да не би да има 2 ритуални зали в добрич  crazy
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #238 -: януари 18, 2010, 11:10:35 »

toni8301  от Суворово също изнасят книгата  можеш и там да питаш !Не искате ли предварително да подпишете през седмицата и само да извикате човек да Ви венчае пред гостите ?

sn0wflake за сега си остават браковете през  съботите  май само в Пловдив и Добрич  няма да сключват  църковен брак през съботите .
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: януари 18, 2010, 11:12:34 »

Сещам се и за една двойка съпрузи, които са DJ и водеща, много са приятни -  за съжаление в момента не се сещам за имената, но ако те интересува ще ти намеря координатите.
да не говориш за сем. Дочеви - Ники и Деси?

Иначе наистина виждам, че важните неща вече ги отмятате - дати, ресторанти  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines