Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:57:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 149520 пъти)
 
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 08, 2010, 15:46:57 »

може би не тук мястото да питам за DJ SUNNY дали някои го познава и дали има негови кординати и за впечатления към него,ще съм ви благодарна и ако ме насочите към коя тема да го търся

ами аз в темата Моите номер едно за варна съм чела доста добри отзиви за него..и дори съм си записала телефона му...незнам колко е актуален, защото съм го взимала точно от тази тема...0888 20 48 38
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 08, 2010, 16:21:35 »

благодаря,ще проверя и ще пиша girl_wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 08, 2010, 16:33:22 »

моля помагайте,интересуваме какви цени са водещ на сватба ,DJ,и видеооператорите.питам защото за тези три услуги ни искат 1700лв

Мариана, тази цена от агенция ли е за DJ и видео? Защото най-вероятно, ако е така - те също ще вземат някакъв % от сумата. Най-добре, ако имате възможност, си потърсете и си договорете цени директно с фотограф, оператор и DJ. Някой DJ-и мисля, че си работят с техни водещи, ако не - може само водещ да вземете от агенцията.
При положение, че оператора с 1 камера обикновено е към 500-600лв, то 1100 лв за DJ и водещ като че ли са малко множко  huhhuh.gif
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #168 -: януари 08, 2010, 19:29:37 »

mariyanakutsarova добър избор Съни  е един от най добрите за мен те са общо само 3 най добрите ДЖ  във Варна, ако го наемиш него не ти трябва водещ защото водещия няма да може да се вреди  ;)прави страхотен ритуал при посрещането  води през цялото време много е  харесван и мисля че е на 500 лв  хонорара му Цените на фото и видео варират от 800 лв
Колкото до Росица котюр чувала съм доста добри отзиви от булките !
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 08, 2010, 19:49:56 »

Само видео заснемане ли влиза в тези 1700лв или и фото?
Малко е относително много или малко е тази цена, зависи кои екипи ти предлагат, точно какви са офертите. На мен DJ и видео и фото заснемане ще ми излязат 1300лв, няма да има водещ отделно.
Днес пообиколих няколко сватбени бутици, даже харесах три рокли. Другата седмица продължавам  smile
Активен
GLPN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: януари 10, 2010, 17:04:32 »

Привет на всички smile !
Ние сме за 10.04 и до тук пообиколихме няколко места за ресторант, но неможем да си харесамв все още..  pardon или ние сме каризни или нещо не попадаме на подходящите места smile
Последните, които си набелязахме и мислим да погледнем са: Естрея, Ерма, Орхидея и Гранд Хотел Варна. Ако някой има вече наблюдения за тези ще се радвам да сподели мнението си  girl_wink
Имаме положително мнение за Димят, добро съотношение между стил и цени: от 29лв. за куверт, 1,5 на човек за алкохол и 1,5 на човек за украса.
Други, които минахме са: Сириус, Лилия, Иберо Старс, Димят и Атлас.

Попаднах на няколко положителни мнения за следните:
http://ukrasa-bg.com/gallery1.aspx
http://nmitev.com/svatbena-fotografia.php
http://myartwedding.com/


До скоро smile
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 10, 2010, 18:19:04 »

 Welcome GLPN

Относно ресторантите, които си изброила, мога да ти дам впечатления само за Естрея и Димят.
Естрея -  управителаката Таня Симеонова много лъчезарна дама, определено си разбира от работата. Цените са прилични, имам менютата им, ако искаш ще ти ги изпратя. Залата е добра, уютна е, а с окраса ще бъде супер. Къде е проблема при Естрея - вечерните сватби. Най-късният час за оставане е 23,00 ч, а това нас не ни удовлетворяваше.  Ако вашата сватба е вечерна, проблем няма, защото Април все още няма туристи. Нямат такса за алкохол.
Димят определено ми е фаворит - екипа е само от млади хора, кипящи от енергия и искащи да спечелят нови клиенти. Цените за 5 ***** компекс са отлични. Проблемът е, че не са правили много сватби, но и те отнякъде трябва да започнат  pardon

Ако може да споделиш това за украсата по 1,5 лв на човек какво включва ще съм благодарна, защото съм пропуснала да попитам smile

Лично според мен трябва да побързате при избора на ресторант, защото не ви остава много време  smile

Успех в избора  girl_wink
Активен
GLPN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 10, 2010, 20:49:02 »

Димят ще си заслужава и според мен, това което ни въздържа все още е, че ще сме около 120 и на снимките, които ни изпратиха не се виждаше местенце за игри. Ще се опитам да ви публикувам снимките, които имам на залата. Украсата включва аранжировка от живи цветя за всяка маса, салфетка и тишлайфер по техен каталог, калъфи на столовите и панделки. За тази цена не познавам някой, който да направи такова оформление било то и само на маси и столове, а реално на тази зала не са й необходими други излишни кичозности. Предлагат избор, любезни са (както и  Rossito отбеляза), стараят се да поддържат нивото си въпреки ниските оферти, които предлагат.


* 1.jpg (68.27 KB, 778x583 - видяно 320 пъти.)
Активен
GLPN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 10, 2010, 20:51:20 »

Украсата на сватбената маса също е от тях, но това което ни посъветва съвсем приятелски управителят е да се погрижим ние за нея smile


* 2.jpg (67.24 KB, 778x583 - видяно 233 пъти.)
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #174 -: януари 11, 2010, 00:18:43 »

За "Димят" искам само да отбележа, че банкетната зала в която провеждат сватбени тържества е за максимум 100 човека и пак няма да остане много място за танци. Освен това изгледа от панорамните прозорци е към близкия блок. Столовете са задължително с калъфи, защото както личи и от снимките които си качила те са тип конферентна зала. Това са и едни от причините условията им да са толкова изгодни. Не го казвам с лоша мисъл, просто да го имате предвид! А ако ви се разхожда до курортите с две ръце препоръчвам Кристалната зала на х-л Елена! Кувертите им са по-високи 38-44лв, но нямате допълнителни такси за алкохол, мезета и т.н., и включват и Welcome Drink, също имате и приятни бонуси. Въобще няма да споменавам страхотната обстановка, обслужването е на ниво. Последно бяхме там на Нова Година - 4 сервитьора обслужваха към 150 човека без никакъв проблем! Успех на всички с избора! good
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #175 -: януари 11, 2010, 10:29:21 »

Ние запазихме фото и видео . Сега идва ред на Ди джея , имаме няколко имена препоръчани ни от оператора и фотографа , на които се спряхме. Някой ако иска да сподели идейки за мястото на фотосесията . Мислим нещо с плаж и девствена природа , но то не остана почти такава май. Честно казано нямам търпение да дойде вече сватбата , след това нямам търпение да ходим на меден месец (ние ще си резервираме нещата , като мине сватбата , че не знаем с какви парички ще разполагаме). С кръстниците мислим да ходим за 3 дена някъде . След сватбата ми предстои и една готина среща със съученици , изобщо тая година се очертава много интересна . Дано не ми мине котка път само и да сме живи и здрави.
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: януари 11, 2010, 10:55:00 »

red_roses , били споделила на кой фотограф и видеооператор се спряхте, какви са ти впечатленията. И ако може какво предлагат и за колко парички? Благодаря  give_rose
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: януари 11, 2010, 11:29:06 »

Здравейте бракувани и предстоящи на бракуване smile

След 10 годишна прекрасна връзка точно навръх Нова Година (на фона на химна и Многая Лета  Girl_hide) и аз получих така чаканото предложение за брак  yahoo
Нашата дата е 22 Май и от няколко дни тече трескава подготовка - ресторанти, ритуали и т.н.
Аз съм нестандартен човек и ще пропуснем много от обичайните ритуали, през които много от вас са минали  blush
Хотелът е избран - сега проблемът е в изнесената церемония.За тези от вас, които не знаят, Ритуална зала Добрич ти идват на крака, с книгата и ритуалчика, където пожелаеш за 270 лв.(нямаш разходи бензин - те си поемат всичко).Папкането и пийката ще са в Димят и сега се ровя да видя къде да направим церемонията, за да не се разкарваме много.
Роклята избрах в първия магазин, в който влязох  Bravo (доста ще променя модела, но е точно каквото харесвам).
Това е засега.Ако някой има предложения за изнесена церемония с място за 120 човека и агенция, която да не ти сваля и ризата от гърба - очаквам коментари smile
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: януари 11, 2010, 11:37:14 »

Тази информация за изнесения ритуал е много полезна.
За място не знам дали не може да ти направят ритуала примерно в Морската Градина. Друг вариант за който се сещам е в арт галерия актив, но не е до Димят. Най-добре се консултирай със сватбена агенция, така или иначе ще ти трябва за украсата.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #179 -: януари 11, 2010, 11:39:36 »

sn0wflake , честито миличка , да сте много много щастливи ви пожелавам . А за ритуална зала Добрич - ехх да знаех и аз по - рано . Ние също ще пропуснем църковния брак , ще се венчаем , както се казва пред Бог само , че в някой манастир в нашата китна родина smile. Това по - натам де . Иначе ще сме си с битовия ритуал , който се оказа и по - евтин между другото . Аз малко не го харесвам , че някак си ме натъжава , ама ние много набързо отидохме в ритуална , решихме за 5мин , че нямаше време  , бързахме за работа и айде. Ще имаме 3 часа луфт между ритуална зала и ресторанта. Оня ден споменах на едни познати , че 3 часа ще има свободни и те малко останаха недоволни , а честно казано не ми се обвързва на всички да им поемам коктейл за тия 3 часа. Парите не стигат ей . Ох , това ще го мислим по натам .
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines