Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:27:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 155510 пъти)
 
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 05, 2010, 09:48:36 »

Дани-к11 - бладодаря за поздравленията!
Магито - благодаря и на теб за поздравленията и бързата информация, отивам да се образовам в другата тема. До скоро и стискам палци на всички!
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #436 -: януари 05, 2010, 09:51:18 »

Честито и от мен на двете бъдещи мами Bravo
Пожелавам ви хубава бременост , леко раждане и да си имате здрави и хубави бебочета и дано наистина повлечете крак та и ние скора да се похвалим give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: януари 05, 2010, 10:11:32 »

Ехааа не бях влизала от около седмица и ето,4е ве4е имаме две бъдещи мами  *YAHOO*Първите за новата година *YAHOO*Тихо 4естито на Дани и Наташа.
Пожелавам много скоро вси4ки да се похвалят.Ще посетя другата седмица и аз докито да видим на къде върви и при мен и се надявам вси4ко да е наред,с мъж ми нещата да се оправят и каквото Бог дал heart
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #438 -: януари 05, 2010, 10:16:17 »

valia_diva и shava, не знам защо не искат АГ-тата да се заемат по-сериозно с въпросите ви и да ви пускат изследвания - какво от това, че са минали 6 месеца, а не една година, в никой учебник не пише че само след едногодишни неуспешни опити трябва да се почнат изследвания, пациентката може да иска и по-рано и това си е нейно право, например ако е в по-напреднала възраст (което не е вашият случай, просто давам пример, че може да си имаш причини и по-рано да се изследваш). Ако искате да се заемете по-сериозно, въпреки че не е минала една година, съветът ми е да отидете при специалист по репродуктивна медицина, а не при АГ-лекар в болница. Там си плащаш, разбира се, но никой няма да ти откаже да ти пусне каквито изследвания искаш и когато искаш.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: януари 05, 2010, 10:17:43 »

Абсолютно съм съгласна с Розовка, аз затова престанах да ходя по АГ-та.Само се ядосвам, а те нищо не правят и не разбирам тези направления защо ги къткат така направо ми идеше да я убия моята пак се ядосах сега. diablo
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 05, 2010, 10:26:55 »

Момичета,не искам да защитавам докторите,но те не си къткат направленията,а наистина тези които са по здравна каса имат ограничен брой направления.Работя с доктори и мога да ви кажарче всичките с които работя всеки месец касата ги глобява за надвишени направления и им отдържа от парите.Проблема не е в докторите а в скапаната ни система.Дават им лимит за направленията,като им дават еднакъв брой за пълна кръвна примерно и за клизма smile.Системата е абсурдна.Това е,човек или трябва да чака за направление или да си плати.
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #441 -: януари 05, 2010, 10:34:26 »

Знаете ли момичета май аз ще опитам и този месец. Овулациатя трябва да ми е около 15 и ако този месец не стане ще се заема сериозно с ходенето по доктори и изследвания.
Надявам се да се получи и да зарадвам милото за 30-та му годишнина.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 05, 2010, 11:28:19 »

dani_k11 и natashka82 толкова се радвам за вас - чудесни новини имате!!!

Аз си имам малко проблеми с микробиологията - след лечение с едни капсули нямаше подобрение и сега съм с антибиотик и после още някакъв вид лекарство - дано скоро да се реши този проблем  smile Сега даже малко се тревожа дали да правим опити този месец, защото ако случайно се получи, а не съм се излекувала може да е вредно за бебко  girl_impossible Много съм объркана а лекарствата ще свършат след овулацията ми...

На всички ви желая да сте много здрави, спокойни и усмихнати, да правите много любов и от тази любов да се ви се родят бебчета  give_rose
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 05, 2010, 17:39:32 »

Момичета заповядайте в новата тема: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,23735.msg359118.html#msg359118
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines