Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:29:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 165351 пъти)
 
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: декември 13, 2009, 21:58:32 »

Fiama  Стискам ти палци и ти пожелавам да се оправиш good Само не губи надежда и не се отчайвай! Всички някой ден рано или късно ще видим  PREGQ и ще сме щастливи с малките бебочета:)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: декември 14, 2009, 21:13:10 »

Мили, момичета, ето нещо за забавление и много силно ви стискам палци скоро всички да видите и да налуснете тази тема!!! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: декември 14, 2009, 21:42:57 »

fiamaa мила, какво стана ходи ли при лекарката? Надявам се да си добре, само не се отчайвай, сигурна съм, че ако си спокойна скоро ще видиш  PREGQ силно gu6
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: декември 14, 2009, 21:56:46 »

Здравейте, момичета  give_rose
Отдавна не съм ви писала, но последните месец-два душа не ми остана да ходя по кабинети, "доктори" и лекари и все не ми оставаше време. Толкова съм отчаяна, плаче ми се - не си спомням от кога не съм имала здрав сън....и все гледам да се усмихвам..ама.. girl_cray3 girl_cray3
Направих си някои изследвания, смених поредния гинеколог (а така похвалих предишната), постоянно търчане до София и обратно, препращаха ме като предмет при тоя и оня.....ох, както и да е- и в крайна сметка резулататите са следните:повишение на някои от хормоните,поликистози на яйчниците + гуша  Cray Cray
Сега ми предстоят още изследвания и надявам се до месец се започне някакво лечение, защото не издържам...какво ще се случи не знам.
Съжалявам, че ви натоварвам, но исках да си споделя.....
и сега ..кога ще бебеправим един Господ знае cray
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: декември 14, 2009, 22:17:30 »

Агентче, мила, кои хормони са ти завишени? Много неприятно, но вяжното е да намериш своя доктор, който да ти помогне да преодолеете трудностите.
За гушата, не съм много сигурна, но мисля, че не е страшна тя, имам позната с гуша, има си две напълно спонтанни и успешни бременности (но не се кърми, понеже ще пиеш лекарства). И поликистозата е преодолима, важно е да намериш докторът, с който да извървит езаедно този път!!! Успех мила, няма да се отчайваш, пътят е черен, но плодовете са сладки!!!

Фиама, мила, на теб също стискам силно палци всичко да се нареди. Може би е добре да говорите подробно с твоята докторка и да обсъдите всичко подробно, както и вариантите, които стоят като възможности.

Капризче, дано това с прогестеронът се окаже някаква грешка.

Армани нещо се изгуби....
« Последна редакция: декември 15, 2009, 08:23:34 от gostenka_82 » Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: декември 14, 2009, 23:15:35 »

Гостенка 82, Завишени са ми тестостеронът и 17 алфа ОН прогестерон.
Утре отивам при моята гинеколожка да обсъдим ситуацията и какво предстои да се прави.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: декември 15, 2009, 08:24:20 »

Успех, Агентче, после ще чакаме да кажеш!!!

Дано всичко се нареди. За Алфа ОН не знам, но тестостеронът се регулира също, спокойно.
« Последна редакция: декември 15, 2009, 08:26:03 от gostenka_82 » Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: декември 15, 2009, 09:11:32 »

Фиама, аз съм пила Регулон около 3 години, два пъти ми се е получавало такова течение по средата на цикъла. Така и не разбрах при мен от какво се получи. Кажи как е минало при лекарката и силно ти стискам палци.  good
Агентче, надявам се всичко при вас да се нареди в най-скоро време. Много успех ти пожелавам!!!  Good luck
Момичета на всички силно стискам палци по Коледа да стане чудото!!!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 15, 2009, 09:38:55 »

Момичета, моето коледно чудо няма да го бъде cray... лелката ме изненада сутринта, подранявайки 4 дни angry, но на всички стискам яко палци good  good  good
« Последна редакция: декември 15, 2009, 09:52:10 от valka27 » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: декември 15, 2009, 10:29:22 »

Ето ме! При лекарката не ходих, а й се обадих по телефона (като предварително ми бяха внесли досието при нея) Обясних и ситуацията и тя ми каза, че било нормално при приема на Регулон  shok Ама да ви кажа за мен лично не е нормалко, защото продължава, разбирам да е за 3-4-5 дни, но НЕ продължава си кървененто и това си е. На 27.12 е дежурна и ще ходя при нея да видим, решила съм стимулацията да е с Фемара и ще го обсъждам, като имам отговор пак ще пиша.
Благодаря Ви, че сте мислено с мен  give_rose  give_rose  give_rose
Стискам палци на Всички ви  Sunshine
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: декември 15, 2009, 10:48:01 »

Фиaмкa силно ти стискaм пaлци.Дaно скоро вси4ко влезе в релси,дa се поуспокоите и дa се отдaдете нa безпроблемно бебепрaвене  heart
aгентке пожелaвaм ти дa откриеш нaй-сетне "своят" лекaр и дa спеш дa обикaляш по некомпетентници  }:->Успех с ле4ението.Вярвaм,4е вси4ко ще е нaред heart
Вaле и през януaри имa прaзници ;)Може тогaвa дa дойде и вaшето 4удо heart
И сегa зa мен.Принуденa съм/тaкa изглеждa/дa нaпуснa клубa  :'(При мен нямa проблеми и вси4ко си е съвсем нaред,но явно моя мъж не е добре.Според мен психи4ески но товa е другa темa.Гледaм дa прaвя кaквото могa,но  :\Кaкто и дa е.Поне нямaме физиологи4ни проблеми,което зa мен е нaй-вaжното.Пожелaвaм успех нa вси4ки и скоро дa се местите по другите теми give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: декември 15, 2009, 11:00:36 »

Мире, аз пък сега видях че си в клуба ! И тъкмо да се зарадвам и ти се отказваш.  Трябва да те поздравя за смелостта да имаш две малки дечица, не се отказвай.
Незная какво имаш предвид за мъжа ти, но някъде в други теми бях чела коментара ти и първо искам да ти кажа че изобщо не си дебела !!!! Аз винаги съм те намирала за много женствена и атрактивна, но появата на новият член на семейството често стряска мъжете и ги прави много неадекватни. Дайте си малко време и както е каза КлараФина ще се намерите.
 Offtopic Макар че аз съм толкова скапана и изнервена че лично аз не искам никой да ме намира funnytooth funnytooth
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: декември 15, 2009, 17:34:39 »

 И аз да се отчета момичета и при мене няма резултат този месец и остават надежди за след Новата година.След цяла седмица закъснение най-накрая ми дойде и ми се скапа настроението.Но все пак идват хубави празници и това трябва да ни повдигне духа и да не се отчайваме.
  Пожелавам ви на всички, да получите  по две чертички  PREGQ за новата година и много късмет догодина smile give_rose
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: декември 15, 2009, 18:18:03 »

Толкова мъчно ми става като чета за всичките проблеми, които постоянно изникват при всяко от момичетата в клуба cray  cray  cray. Прегръщам ви силно и стискам палци на всички  heart. Сигурна съм, че ако имаме вяра, нещата ще се подредят! good
Иначе и при мен нищо ново. Още не съм тръгнала по доктори, защото сме в клуба от съвсем скоро  smile (пък и имаше един два месеца, в които по стечение на обстоятелсвата не бяхме много активни), но естествено въпроса "дали всичко ще е наред" постоянно ме тормози. Дано скоро никой не остане тук Wink give_rose!
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: декември 16, 2009, 09:44:36 »

И моята лелка дойде, при това със звесрски болки....а ми беше и закъсняло, гърдите ще ми се пръснат, натова отгоре и ми се  bad всяка сутрин. Сега ще трябва да ходя на гастроентеролог, да видя какъв ми е проблема със стомаха, защото гадененто продължава. Нищо, поне ще си изкараме спокойно празниците. На щастливките честито, да им е всичко нормално, на останалите весело посрещане на празниците. Аз този месец няма да пробвам, че съм предубедена, имам си лични причини, ще се "чуем" към 20 февруари, надявам се да ви няма дотогова.... good. На онези, които засегнах в последния си пост извинения, не исках така да изглежда, не съм от хората, които биха обвинявали друг за собствените си грешки, сега като го прочетох извън емоциите, наистина звучи тъпо, но не съм имала това предвид....
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines