Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 00:02:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 157256 пъти)
 
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #330 -: декември 08, 2009, 08:51:22 »

дам ще започна от 9-ия:)
благодаря момичета  give_rose
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: декември 08, 2009, 20:23:15 »

Здравейте момичета! На мен ми закъснява вече три ден! Гърдите не ме болят изобщо,но яйчниците и кръста да! Нон стоп се наливам с вода изпитвам луда жажда и ходя по малка нужда много често! Тази вечер не издържах и си направих тест но беше отрицателен! Но няма и цикъл! Какво да правя може би не е отчел правилно направен е вечерта! Дали да не изчакам още време да видя какво ще стане? Като видях,че е отрицателен и ми стана много гадно! sad
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: декември 08, 2009, 21:05:43 »

krisipisi,като си правиш тест е хубаво да е сутрин,а ако е по-късно,то е добре да не пиеш много течности камо ли да се "наливаш",а пък и като пиеш много,ще ходиш и по-често до тоалетна.Направи си тест утре сутринта с първа урина и тогава мисля че ще е по-достоверен резултата.УСПЕХ!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: декември 09, 2009, 10:39:00 »

Аз ще ти препоръчам да не си правиш тест. Ако има бебче, след още няколко дена ще си покаже, но ако и утре теста е отрицателен, ще ти е още по гадно. За това изчакай и ако имах още 3-4 дена закъснение, тогава. Аз направих предния път така и  cray  - 1ви ден закъснение - отрицателен, на 3-ти ден отрицателе и на 5-тия лелката дойде.
Аз ще ти стискам много силно палци  PREGQ
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: декември 09, 2009, 12:11:02 »

Аз не че имам кой знае какво за споделяне, но викам хайде и аз да се разпиша, че отдавна не съм. Писах ви за ниския прогестерон, но си мисля че тези резултати не са много правилни. В смисъл те са си верни като стойности, но просто не съм била във фазата, в която си мисли лекарката и за това моите стойности не отговарят на тези които са характерни за периода. Смятам така, защото все още не ми е дошло, т.е. имам закъснение от 17 дни. Днес съм на лекар да видим тя какво ще каже по повода и дано скоро стане ясно защо не ми идва и да ми се нормализира цикала, че вече тотално ми омръзна с него...
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: декември 09, 2009, 17:45:32 »

За стотен път си казвам,че повече няма да се надъхвам ако ще и две седмици да ми закъснява diablo
После ми е още по-гадно! След 4-ри дена закъснение днеска взе,че ми дойде! Незнам какво да кажа сега цикъла ми се измени идва ми вече на друга дата!
Както и да е това е от мен момичета пожелавам Ви успех аз се отдавам на почивака докато не ми свърши:)
Активен
shampioni
Любопитен
*
Публикации: 20


www.shampioni.com


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: декември 09, 2009, 17:56:45 »

За стотен път си казвам,че повече няма да се надъхвам ако ще и две седмици да ми закъснява diablo
После ми е още по-гадно! След 4-ри дена закъснение днеска взе,че ми дойде! Незнам какво да кажа сега цикъла ми се измени идва ми вече на друга дата!
Както и да е това е от мен момичета пожелавам Ви успех аз се отдавам на почивака докато не ми свърши:)
Съжалявам за случилото се и вероятно желанието да забременееш, но все пак не е нормално след 3-4 дни закъснение да се самонадъхвате и да си правите тестове за бременност... най-важното е да сте спокойни и да не мислите за това пък то, ще си дойде ... пожелавам Ви успех ... и най-важното е да си следиш овулацията...
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: декември 09, 2009, 18:22:51 »

не е нормално след 3-4 дни закъснение да се самонадъхвате и да си правите тестове за бременност... най-важното е да сте спокойни и да не мислите за това пък то, ще си дойде ... пожелавам Ви успех ... и най-важното е да си следиш овулацията...
Е че защо да не е нормално? Аз си направих тест след 2 дни закъснение и бях бременна!
Това, че при вас или при нас се е случило от първия или втория опит, не значи, че при всички е така. Тук има момичета, при които нещото не идва така, както ти си го описал. Да, важно е да са спокойни, но понякога това е извън техния контрол.

Успех, момичета! Стискам ви палци!  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: декември 09, 2009, 18:51:11 »

Е че защо да не е нормално? Аз си направих тест след 2 дни закъснение и бях бременна!
Това, че при вас или при нас се е случило от първия или втория опит, не значи, че при всички е така. Тук има момичета, при които нещото не идва така, както ти си го описал. Да, важно е да са спокойни, но понякога това е извън техния контрол.

Успех, момичета! Стискам ви палци!  give_rose

А аз не си направих и сега съжалявам  blush Лекувахме липса на цикъл, а сега се чудя по кое точно време е станало бебето, за да разберем дали се развива нормално за седмиците си, ако си бях направила като хората тест, щеше да е доста по добре  good

Въпроса е че наистина хората малко повече се надъхват и после се чувстват зле. Иначе си е нормално при закъснение и опити за бебе да се надяваш че е станало  blush Надали някой може точно да каже след колко точно дни трябва да се направи тест, така че ако резултата е отрицателен да няма разочарование  nea
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: декември 09, 2009, 20:33:16 »

Момичета някой чувал,ли е за виско пролактин? Не сам си правила изследвания за това,но съм чувала ,че било причина да не се забременява?
Една позната ми каза,че е хубаво да си проверя нивото на този хормон!
Четох в нета за него,пише,че получаваш от него секрет от гърдите,завишено тегло( аз съм 50 кг)!
Някой правил ли си е изследвания за него и дали това може да е причина за незабременяване!
Освен,че искам да чуя вашето мнение няма да пропусна и да говоря с личната си лекара! Благодаря! give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: декември 09, 2009, 20:54:08 »

Освен хормонът Пролактин, причините могат да са още страшно много.

Говори с АГ, не с личния. Даже, за репродуктивни изследавния е добре със специалист по стерилитет да се срещнеш.

Само да обясня, че подобни изследвания се правят след минимум 1 година безуспешни опити. А не просто, защото твоята приятелка чула или разбрала.

Желая ти успех!!!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: декември 09, 2009, 22:55:01 »

Абсолютно съм съгласна с Гостенка.Хормоните могат много да повлияят но за да се вземе правилно решние говори или с АГ-то си или със специалист по репродуктивно здраве.Всичко това се прави след година неуспешни опити.

Съветче не се вманиячавайте така става по-трудно.

И още нещо за което се сетих тази сутрин.Съветите ни да се ходи при специалист по репрудиктивно здраве не са, за да се правим на важни.Лошото е че много от АГ-тата не се развиват и седят на една женска консултация.Едино АГ мислещо се за велико може тотално да ви обърка и да похабите нерви, време и пари на вятъра, а мъката от липсата на бебе да стане огромна.Затова момичета ако се съмнявате, че нещо не е наред или мислите, че просто трябва да включите тежката артилерия харесайте си клиника.Дано не ви се налага.
« Последна редакция: декември 10, 2009, 08:22:11 от магито » Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: декември 10, 2009, 09:39:02 »

Цитат
И още нещо за което се сетих тази сутрин.Съветите ни да се ходи при специалист по репрудиктивно здраве не са, за да се правим на важни.Лошото е че много от АГ-тата не се развиват и седят на една женска консултация.Едино АГ мислещо се за велико може тотално да ви обърка и да похабите нерви, време и пари на вятъра, а мъката от липсата на бебе да стане огромна.Затова момичета ако се съмнявате, че нещо не е наред или мислите, че просто трябва да включите тежката артилерия харесайте си клиника.Дано не ви се налага.
Абсолютно подкрепям!!!Маса пари пръснах по обикновени АГ и по-лошото е, че никой не ти обръща внимание, не срещаш съпричастност. В специализираната клиника получих професионализъм и подкрепа, единствено там не чух думите "само трябва да се успокоиш, Господ си знае работата"
Ох, че разрових стари рани cray cray cray
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: декември 10, 2009, 09:44:39 »

Валка, мила, успокой се, важното е, че сега си по-близо до своето малко чудо!!!

Важно е да вярваш на своя доктор, да се чувстваш сигурна в неговите ръце, а той ще направи, каквото е необходимо, за да се радвате и вие със съпруга ти на едно малко, сладко и пухкавко бебче!!!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: декември 10, 2009, 09:48:13 »

Благодаря за подкрепата gostenka_82   give_rose
Надявам се да сме по-близо
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines