Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 09:19:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 159533 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: ноември 26, 2009, 13:05:18 »

аз ползвах теста clear и съм много доволна от него защото лесно се прави...контролната лентичка винаги се появява най- отгоре не зависимо от теста
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #226 -: ноември 26, 2009, 13:06:25 »

Тестовата трябва да се появи в същото пространство, където е и контролната, на няколко милиметра от нея в посока към стрелките. На предната страница има снимки на такъв тест  good
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: ноември 26, 2009, 13:21:56 »

Ето теста от днес,вече линийката е доста по-тъмна от контролната,слагам една снимка за полза на тези,които не са правили досега.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: ноември 26, 2009, 13:47:56 »

значи след 24-48 часа ще си в ову...успех give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: ноември 26, 2009, 13:57:54 »

krisssy просто празнувайте два дни Св. Валентин пиле  tease - любовно време настъпва след таз хубава чертичка  give_rose  gu6 twohearts Love infatuated kiss2
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #230 -: ноември 26, 2009, 15:17:24 »

Ето на това му се вика хубава тестова чертичка, не само еднаква по цвят с контролната, но и по-тъмна  good Хубаво е да си следиш и друго симптоми, за да си по-сигурна, церкв. слуз, болки в яйчниците...
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: ноември 26, 2009, 15:21:00 »

Криси, много ясно ми го показа. Благодаря. На мен ми се получи нещо в розово, но там където започва палстмасовото, но после изчезна. Явно съм си въобразила, но сега ми стана ясно...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: ноември 26, 2009, 17:32:58 »

Блaгодaря ви зa отговорите.И нa Крисито @}->--Нaй-сетне видях тест зa овулaция blushНе вярвaх,че покaзвaт...Супер.Криси успех милa.Скоро ще се похвaлиш сигурнa съм yahoo
Още утре ще с икупя и aз тестове пък дa видим.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #233 -: ноември 26, 2009, 17:39:18 »

Тема 13- та се оказа и щастлива и нещастна за мен ,щастлива защото видях най после желаните две чертички ,обаче в понеделник прокървих,а днес лекарят ми каза ,че сме загубили бебето.Така се надявах да се развие всичко добре и се радвах, че коледата ще е по различна   ,на не е било писано.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: ноември 26, 2009, 18:14:39 »

juji, миличка надявам се скоро след празниците да ни зарадваш отново...съжалявам, че си изживяла това разбрам те напълно и те подкрепям ако мога да помогна съм насреща.....от опит ще ти кажа трудно е , но се преживява така че не се отчайвай и мисли положително give_rose
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #235 -: ноември 26, 2009, 18:21:18 »

juji, миличка надявам се скоро след празниците да ни зарадваш отново...съжалявам, че си изживяла това разбрам те напълно и те подкрепям ако мога да помогна съм насреща.....от опит ще ти кажа трудно е , но се преживява така че не се отчайвай и мисли положително give_rose
Благодаря ти ,бременноста стана факт благодарени ена доктор Стаменов,не е инвитро просто той прави стимулацията през октомври и каза дните който са за бебе ......и от първият опит и хоп готово ,но мисля ,че докторите тук в Италия не положиха никъкви усилия да помогнат,просто казаха ,че нещата са в ръцете на съдбата и толкова.
Успех на всички момичета, а аз имам нужда от почивка сега.
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: ноември 26, 2009, 18:25:32 »

Juji, сигурно се чувстваш ужасно, но мисли по -оптимистично, щом се случило, значи е трябвало да се случи, в естественият подбор оцеляват здравите и силните..... ;)ще видиш, че следващият път всичко ще бъде наред и не губи ентусиазам и надежди... Good luck
« Последна редакция: ноември 26, 2009, 18:40:40 от Anne » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: ноември 26, 2009, 19:38:40 »

Благодаря ти ,бременноста стана факт благодарени ена доктор Стаменов,не е инвитро просто той прави стимулацията през октомври и каза дните който са за бебе ......и от първият опит и хоп готово ,но мисля ,че докторите тук в Италия не положиха никъкви усилия да помогнат,просто казаха ,че нещата са в ръцете на съдбата и толкова.
Успех на всички момичета, а аз имам нужда от почивка сега.

juji, знам какво чувстваш, защото след стимулацията и аз забременях от раз и загубих бебето, в началото, както и ти. Това, което ми каза лекарката е, че се случва при някой момичета след стимулация бременността да не може да бъде запазена, защото можело организма да не понесе добре самата стимулация и хормоните, от нея и от там да изхвърли плода. Затова при втора стимулация на такива момичета се давала по-малка доза. Може да е само успокоение това, което тя ми каза, но много скоро след няколко месеца видях отново двете чертички. Е отново неуспешно, но по медицински причини. Пожелавам ти късмет и разбира се оптимизъм, все пак - Нова година - нов късмет.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: ноември 27, 2009, 08:53:14 »

Juji, много мъчно ми стана, като прочетох какво ти се е случило!!!
Най-добре, когато ти е възможно, се виж с доктор Стаменов и му обясни всичко!!! Просто изреди хронологията на нещата.
Убедена съм, че ще намери най-добрият за твоя случай вариант!!!
Миличка, причините може да са много, от некачествено ембрионче, което просто е спрало до се развива, до някакъв друг проблем или просто случайност!!!

Обясни всичко на доки и съм сигурна, че съвсем скоро и ти ще се радваш на растящо коремче и прекрасните трепети на  pqz

Гушкам те и силно стискам палци!!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #239 -: ноември 27, 2009, 10:06:50 »

Juji, не че мога да те успокоя сега, но си мисля, че щом си се повлияла от стимулацията, това все пак е добър знак, че можеш да забременееш и при следваща такава нещата ще се развият добре, стискам палци   good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines