Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 08:12:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 157756 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: ноември 20, 2009, 09:58:25 »

Ели, днес реших да звънна на мойта лекарка в БГ за да я питам за тези хапчета Фертил Аид. Тя не ги беше чувала, но каза че щом са само витамини и са на билкова основа, да пробваме, дори да не помогне поне няма да навреди, но да почнем с по малка доза, 2 пъти на ден и след 10 дни да е 3 на ден, както пише на описанието на хапчетата. Та това ми каза тя. Ако ги почнете, моля те сподели дали си доволна.

Ани, още не съм ги купила. Чудя се кога да ги започнем, защото ние сега пием витамини и имуностимуланти. А аз и фолиева киселина. И не знам ако започнем и това дали няма да ни стане много, а забравих да питам лекарката. Другата седмица като ходя с резултатите от хормоните ще я питам и евентуално после ще ги взема. И ще пиша.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: ноември 20, 2009, 11:37:06 »

Момичета,

за мен май вече е време да се разкрия, нашето бебче го очакваме 18 май 2010год.  yahoo yahoo yahoo

Искам само да кажа на момичетата, които им се струва, че са от доста време в тази темичка НЕ ГУБЕТЕ НАДЕЖДА, ЧОВЕК КОГАТО ИСКА НЕЩО МНОООГО СИЛНО ТО СИ СЛУЧВА, аз съм истинският пример за това.
« Последна редакция: ноември 20, 2009, 11:38:50 от a_iordanova » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 20, 2009, 15:21:13 »

Ехеееееееее  yahoo 5дни  ме няма и цели две нови мами  yahoo yahooКакво по-хубаво от това.
Имаме и нови попълнения-успех и скоро да се похвалите
 Offtopic Дигита с теб ще повтарГаме ми се струва blum.СИлно стиснати палци.
При нас нищо ново.Взех си тестове за овулация,но малко късно и за другия месец ще ги пазя.До 10 дни чакам цикъл.Със сигурност ще си дойде,понеже този месец с мъжото не сме си играли beatingТо така както го караме Мони ще завърши гимназия преди да стане кака funnytoothКаквото такова.
Отново пожелавам успех на всики give_rose и никой да не остане в темичката
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 23, 2009, 10:13:17 »

Я да раздвижа темичката и да ви съобщя, че лелката се появи точно на 28ми ден angry
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #169 -: ноември 23, 2009, 13:28:15 »

valka27 Какво да ти кажа - не е хубаво, че се е появила, но успокоителното е , че е точна на 28-ми ден. Така, че нов цикъл - нов късмет.  blum
Пожелавам приятно бебеправене на всички и успех!  give_rose
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 23, 2009, 16:53:04 »

И ние влизаме в тази категория Bravo. Бях писала преди две три седмици, за милото, което все се дърпаше, но се нави преди да съм взела нещата в свои ръце diablo. Сега ще чакам...Първите резултати ще ги разберем като коледен подарък, надявам се, ноп искам да попитам освен фолиевата киселина, която пия от няколко месеца, пиете ли други витамини, че то има протеворечиви мнения по този въпрос?
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: ноември 23, 2009, 17:09:59 »

По принцип овулацията трябва да ми е около 1-2, но аз съм започнала отсега....Че аз си страдам от неразположение и когато съм в овулация...Имам същите признаци като ПМС, даже веднъж ходих по спешност, защото си помислих, че имам възпален апендикс...И още един въпрос, колко издържа спермата вътре? Чувала бях че е между 12-24 часа? Че милото понякога му се налага да излиза по спешност...



Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 23, 2009, 17:45:11 »

И ние влизаме в тази категория Bravo. Бях писала преди две три седмици, за милото, което все се дърпаше, но се нави преди да съм взела нещата в свои ръце diablo. Сега ще чакам...Първите резултати ще ги разберем като коледен подарък, надявам се, ноп искам да попитам освен фолиевата киселина, която пия от няколко месеца, пиете ли други витамини, че то има протеворечиви мнения по този въпрос?

Аз доколкото знам преди да забременееш не трябва да пиеш никакви други витамини (не е нужно). Само фолиева киселина. Яж пълноценно. Наблягай на сезонни плодове и зеленчуци. Яж много ядки, млечни храни и избягвай тестени и мазни неща.
Поне аз това правя и не съм прибягвала до витамини smilesmilesmile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: ноември 23, 2009, 17:47:48 »

да Стаси е права само фолиева е достатъчно .. аз я пиех месец точно преди да забременея просто така се получи girl_wink
Активен
shibi
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #174 -: ноември 23, 2009, 19:21:09 »

Здравейте на всички smile
някъде около 8 месеца се опитваме да правим бебо, но все не става и нестава. Аз съм нова, надявам се да ме приемете във вашия клуб и взаимно да обменяме опит.

Моля, пишете на кирилица!!!
« Последна редакция: ноември 23, 2009, 21:34:32 от Bulechka™ » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 23, 2009, 20:46:10 »

shibi, добре дошла в клуба. Осем месеца не е период, който да те кара да се притесняваш, че не става. Наслаждавай се на живота и времето прекарано с мъжа до теб, всичко друго ще се нареди. Ако вече периода за правене на бебче стане по-дълъг от една година може да се консултираш с лекар и да търсиш евентуален проблем. Но като човек, който две години очаква своето чудо мога само да ти кажа, че твоето бебче ще се появи тогава когато му е писано. Минах през какво ли не, но не съм се отказала, момичетата тук ще ти кажат същото. Пожелавам ти късмет и скоро ти и всички останали да видим заветното  PREGQ

П.п. Едно от правилата на форума е - задължително се пише на кирилица!
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: ноември 23, 2009, 21:00:06 »

shibi,наистина не трябва дате притесняватова ,че вече 8 месеца пробвате.Ние бебеправихме 12 месеца преди да забременея.И на мен както на теб ми минаваха всякакви неща през главата,дори ходихмена доки да ни направят стандартните изследвания дали всичко ни е ок.Но доки ни каза,4е може би за тази една година просто не сме олучвали ову и да си вземем тестове и да пробваме с тях.И така и стана.След 1 год. опити,още на първата опаковка с тестове стана нашето малко чудо. pqz
Така,че  Welcome и успех  good
Активен
shibi
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #177 -: ноември 24, 2009, 09:48:21 »

момичета благодаря!до сега не съм споделяла с никого  но вече взе да ми тежи!Хората взеха да питат хаиде няма ли вече бебе! И аз умирам чудя се какво да кажа!благодаря  най-искрен пожелавам на всички момичета успех!Дано чудото ни споходи в най-скоро време!
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: ноември 24, 2009, 10:15:00 »

Shibi, добре дошла във форума!  give_rose Напълно те разбирам, но наистина не трябва да го мислиш. И мен вече много пъти ме питат и ме гледат вторачени в корема, но просто гледаш колкото можеш да не им обръщаш внимание. Пожелавам ти успех и по-бързо да стане!  Good luck
m_eleva19 стискам палци и при теб да се развият добре нещата!   good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: ноември 24, 2009, 11:02:16 »

Момичета днес си взех изследванията. Пролактина ми е ок, но прогестерона ми е ужасно нисък за лутеалната фаза. Тези дни ще посетя лекарката да видим тя какво ще каже. Междувременно намерих 1 статия по темата. Поствам я и тук http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=525&Itemid=17 може на някой да му влезе в употреба smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines