Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:46:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 155476 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 13, 2009, 19:19:55 »

Клео, оххх, за жалост чак януари-февруари предвиждам подновяване на опитите с пълна сила. Дотогава ако стане - късмет, ако не - до година до амина с нова сила и удвоени надежди ни чакайте smile

А за близнетата - аз предлагам вие да направите близнетата (ама двуяйчни) и да ни дадете едната яйцеклетка, че да минем по тънката лайсна  tease funnytooth
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 13, 2009, 20:06:10 »

Бера, миличка не се отчайвай това  чувство сме го изживяли много момичета ..
При нас на следващият месец стана...така че girl_wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 13, 2009, 22:35:40 »

Здравейте момичета, да се запиша и аз в новата тема. Дано да е още по-късметлийска тази темичка!!!  girl_wink
Аз исках да попитам момичетата, които пият Дуфастон, горе-долу колко време след като го приключат им идва. Аз знам за 3-4 дни, а предишния път ми дойде на 2 ден. Сега вече е 6 ден от последния ден с прием на Дуфастон и съм с 2 дни закъснение на М. Имам от 7-8 дни ПМС, но теста от тази сутрин ми е отрицателен.  nea Та да си споделя, че от няколко дни мисля да пиша, но все нещо се отказвах.
Пак да кажа успех на всички!!!  good

maria_hs, цикъл може да се появи до седем дни след приключването на приема на Дуфастон, така че има време. Само спокойно и ще видиш, че мсичко е наред. А просто може да е твърде рано за тест и да е отрицателен. Затова най-добре изчакай още ден-два и говори с лекаря си, ако все още не ти е дошло.

Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 14, 2009, 00:44:41 »

Рени, благодаря за отговора. Аз явно нещо съм недоразбрала за Дуфастона, както и да е. Теста го направих, защото последните 10 дни температурата ми се задържа между 37 и 37.2 и просто исках да проверя  pardon Но по принцип този месец не очаквам да е станало нещо, така че ще си чакам да ми дойде тези дни.
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 14, 2009, 01:48:57 »

Здравейте,
И аз се записвам в тема 14 за съжаление  sad

Дано е последна за всички нас  good
« Последна редакция: ноември 14, 2009, 01:55:02 от ivkam82 » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 14, 2009, 13:22:57 »

Здравейте дами. И ние сме с вас.
По повод това, което писа Армани, моя мъж пък отбеляза обратното, че откакто бебеправим, еякулацията му е по-обилна. Аз пък забелязвам, че не всеки път количеството е така обилно. Понякога се случва да еякулира по 2 пъти в рамките на 4-5 мин., за което аз съм много доволна, защото има повече принцове за моята "спяща красавица"  blush но то си е въпрос до възбуда. Ама и на него му става гадно като се вманиача, че съм в ову и трябва да бебеправим и за това ми се скара веднъж, че бебето трябва да е създадено с любов, а не със секс. Това много ми помогна да слезна на земята и сега да се наслаждаваме един на друг.
Желая много  PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ в новата темичка
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 14, 2009, 13:46:08 »

пожелавам на всички Ви за Коледа в коремчетата ви да има по едно малко сладко бебче Love LOVING
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 14, 2009, 13:47:58 »

Ама ,те принцовете които пристигат последни са най-умаломощени и май хич не вършат работа.Затваряй вратата за тях!  ROFL
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 14, 2009, 14:00:53 »

Здравейте дами. И ние сме с вас.
По повод това, което писа Армани, моя мъж пък отбеляза обратното, че откакто бебеправим, еякулацията му е по-обилна. Аз пък забелязвам, че не всеки път количеството е така обилно. Понякога се случва да еякулира по 2 пъти в рамките на 4-5 мин., за което аз съм много доволна, защото има повече принцове за моята "спяща красавица"  blush но то си е въпрос до възбуда. Ама и на него му става гадно като се вманиача, че съм в ову и трябва да бебеправим и за това ми се скара веднъж, че бебето трябва да е създадено с любов, а не със секс. Това много ми помогна да слезна на земята и сега да се наслаждаваме един на друг.
Желая много  PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ PREGQ в новата темичка
и при нас милото много гадно се чувставаше като мъ говорих за ову..
затова спрях и казах каквото и когато стане....и то взе че стана след 3-4 опит
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 14, 2009, 18:14:59 »

Привет пак от мене на всички, не съм редовна в писането, но ви чета с любопитство, защото осъзнах, че колкото и да си подготвен за този момент от живота си, всъшност си пропуснал малките детайлчета, които се оказват доста важни за получаването на заветните  PREGQ  Странно е цял живот се пазиш да не се случи, а като се решиш не става веднага... pardon
   Вярно е, че ние от три месеца само опитваме, но вече се прокрадва мисълта ами защо не става....знам, че е нормално да не стане веднага, но някакси.....криво ми е....просто всички около нас са или бременни или вече родили и аз съм малко разтроена, че не се получава....няма проблеми при нас, но просто си мислих дали нещо не пропускаме....смисъл редовни сме с бебеправенето, уж винаги изчаквам след това около 15 мин., пия си фолиевата киселина.......ами засичам си и увото....ами май това е.... smile поправете ме ако имам пропуски....и просто споделям с вас, защото днес ми е нещо криво....и като го споделя ми става по-леко.....А и гадният грип ме тръшна с висока температура 38,6 град. и хем ми е зле, хем чета опътването на всяко едно лекарство дали не е противопоказно при бременност, ако има такава  pleasantry, че все още е доста рано за каквито и да е тестове...., но здраве да е каквото трябва да става ще стане.... smile
    Иначе радвам се искрено за всички от 13 тема , които разбраха за хубавите новини и много стиснати палци за всички нас които продължаваме с бодри сили в 14 тема и нали са казали, че по коледа стават чудеса..... smile
 Good luck и дано скоро напуснем тази тема и се запишем в следващата.... Wink

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 14, 2009, 18:23:53 »

Момичетa имaм един много неудобен въпрос blush
Кaк aджебa виждaте колко е "обилно" количеството еaкулят????Ми,че то нaли е във вaс crazy crazy *crazy*Честно не рaзбирaм и кaк те го знaят.Може ли мaлко зa непросветените blush
Вaле пък товa зa 2 пъти в рaмките нa 4-5 мин ме хвърли в тъчa.Според мен е невъзможно повече от веднъж зa 24 чaсa ohmyМоят мъж ми го е кaзвaл и aз вярвaх де...не съм се и зaмислялa зa товa...Може дa сa ми тъпи и по детски нaивни въпросите,но нaистинa не съм нa ясно blush
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 14, 2009, 19:00:17 »

Според мен за количеството може да се съди, за това което изтича след като станеш. Аз съм забелязвала понякога е по-обилно, понякога не чак толкова, но с точност мисля, че така не може да се определи  crazy
Иначе kleo мъжът може да еякулира повече от едни път, но това си зависи вече от организма, според мен  pardon
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 14, 2009, 19:05:53 »

И на мен не ми е ясно как разбирате колко е.Можете само да предполагате.Да не говорим,че ако стоя с краката нагоре 20мин и после нищо не тече от мен.
Клео,много ме озадачи твоя въпрос.Всеки може различно-някой с почивка от 2 мин ,някой с почивка от 10,а други повече,както някой свършва за 3,а друг за 30мин.

Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 14, 2009, 20:05:39 »

здравейте, мацки smile
и аз съм си тук все още  Wink
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 14, 2009, 20:21:44 »

Здравейте мили момичета,

Записвам се и аз в темата и стискам палци скоро всички да сбъднем мечтата си -  Momy
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines