Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 16:05:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 158919 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 14, 2009, 21:29:53 »

kleo, възможно е да се еякулира няколко пъти ..всичко зависи колко пъти правите секс на ден /на вечер/ ние на медения месец правехме по 3-4 пъти на ден /всеки път си имаше еякулация/ а сме заедно от 8 години така 4е е въпрос на нагласа според мен Girl_hide
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 15, 2009, 10:27:19 »

Мдaaaaaaaaж блaгодaря зa рaзяснениятa.Понеже и aз съм с моят мъж от 8г и никогa не се е случвaло товa,което обяснявaш ти, Ливa тa зa товa ми е интересно.Може пък повредaтa дa е в моя/неговия телевизор.Но кaквa е зaвисимостa?Кaзвaш зaвиси колко пъти нa ден.....дето викa мъжa ми,че в нетa било лесно дa се пише *crazy*Нямa знaчение give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 15, 2009, 11:05:49 »

ами клео аз мисля . че тук си споделяме всичко..при нас така стоят нещата ...
при всеки е различно аз не се опитвам да те обедя в моята истина просто ти питаш и аз ти отговарям при нас как стоят нещата
дори когато бебеправихме в началото йеланието и на двамата за бебче беше много силна и по цял ден само в леглото сме стояли и сме правили любов...но това не означава че е всеки ден по няколко пъти нали не ме разбирай погрешно
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #63 -: ноември 15, 2009, 12:26:38 »

Здравейте и от мен. И аз да се впиша в новата темичка, дано наиситна за повечето от нас тази темичка да е последна и дано бъде още по-успешна от първата.Искам да поздравя Огнена с добре дошла и да й пожелая да не се задържа дълго тук.
Мария и аз имам същия проблем с дуфастона и по-точно, след като го спра цикъла не се появявява, като това става при мен за трети път тази година, включително и в момента е така. Вече минаха 11 дена откак го спрях и цикъл няма. Предишният път доктора ми беше казал пак да започна дуфастон за 10 дни, след което още преди да го спра се появяваше цикъла.Според мен, ако е минала седмица при теб от спирането на дуфастона и цикъла липсва, добре е да идеш на доктор да види да няма някоя киста.
Аз да ви кажа вече ми писна от тоя дуфастон, от една седмица ме мъчи ПМС, на всичкото отгоре съм се изнервила максимално.Трябваше да почваме стимулация тоя месец, но заради този цикъл и това не може да направим.Вече взе да ми омръзва, а и кофтито е че съм се вманиачила в идеята за бебе, което определено ми пречи.
Бера, съжалявам, че така се е поучило при теб, но не се отчайвай, ще видиш че следващия път всичко ще е наред, а и аз съм убедена, че това ще е съвсем скоро.
« Последна редакция: ноември 15, 2009, 12:30:21 от eliss » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 15, 2009, 12:35:52 »

ливa ти не ме рaзбрa миличкa @}->--Не нaмеквaм убидa ни нaй-мaлко.Имaх в предвид,че в интернет е лесно дж се пише и обяснявa,но нa живо не е тaкa елементaрно дa се случи и дa се опише @}->--Товa искaх дa кaжa blum
Елис милa и при мен беше много кофти с приемът нa дуфaстон :!И все чжкaх и се чудех ще дойде или не след спирaнето му.Успех и стискaм пaлци give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 15, 2009, 13:08:42 »

Здравейте сладурки  Flower
Добре дошли и на новите в клуба и дано не се задържат много много  good Girl_hide

При мен лелката днес си замина вече...колкото и слаба и странна да беше този месец...
утре трябва да ида на изследвания и вече съм втресена от тази толкова страшна игла  angry и се чудя дали да отивам изобщо като знам че няма бременност...а друго ако има...в смисъл някакъв проблем не знам дали ще го видят...че страха това е голяма работа   girl_impossible

Клео за какъв преглед за какви чудесии ми говориш мила...като аз отивам при личния си и му казвам че имам проблеми гинекологични а той вместо да ме прати на гинеколог ми прави цитона маска...
резултата на която все още не съм видяла а я правиха януари...отивам в спешното с болки в яйчниците и вместо да ме видят на ехограф или да ме пратят на гинеколог ми изписват болкоуспокояващи...и въобще никой на гинеколог не те праща...не знам толкова ли са разбиращи какво ама...ако и след като ми излезнат резултатите и ида при личния не ме прати поне на ехограф да видят тия яйчници наред ли са не са ли ,ще ме накара да се ядосам и да си отворя устата  diablo beating много са ужасни тука думи нямам ...ама каквото това...

важно е всичко да  си е на ред и декември месец дядо коледа освен подаръците под елхата да ни постави и бебче в коремчето  Bravo   

пожелавам на всички от сърце много положителни тестчета и за коледа още едно малко сърчице да бие с вас yahoo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 15, 2009, 13:41:04 »

Бера, на мен като ми се случи така макар че бях в 6-7 седмица някъде док каза, че няма нужда от кръв а само на ехографа ме видя и това бе достатъчно, още повече че уринният  ти тест вече нищо не отчита излишно е най -добре върви на гинеколог ,просто при теб на раннен етап е станало всичко преди дори да е имало инплантация girl_wink
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 15, 2009, 13:48:48 »

Бера,правилно ли съм разбрала,че личния ти лекар ти прави гинекологичен преглед????????? shok
Ами да ти кажа,не не разбират от всичко и един уважаващ себе си личен лекар би трябвало да те прати на специалист.Или аз нещо не разбрах?????
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 15, 2009, 14:41:55 »

Еliss, и при мен вече е 8 ден и няма цикъл. Аз ходих преди 3 седмици на лекар и след прегледа каза, че няма киста. Ще изчакам още малко и тази седмица ще преценя какво да правя.
Добре дошла на ognena и успех на всички!  good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 15, 2009, 14:54:15 »

Бера,правилно ли съм разбрала,че личния ти лекар ти прави гинекологичен преглед????????? shok
Ами да ти кажа,не не разбират от всичко и един уважаващ себе си личен лекар би трябвало да те прати на специалист.Или аз нещо не разбрах?????

не си разбрала грешно мила...личния ми лекар ми взема цитонамаската...и на мен ми беше странно...ама уви...път до гинеколога не мога да си пробия...когато ми правиха съответните изследвания си измолих от личния да ме прати на гинеколог ...трябваше да ида на рецепцията и да ми дадат час...да ама те ми казаха че до няколко месеца ще ми с еобадят за да ми дадат съответния час...е...това беше януари и аз още си чакам...преди малко говорих с една позната която ми каза че мога да отида на часно ама били много скъпи прегледите...почвали от 80-100 евро... Oh my ... лудница някаква...да не ти се наложи...ама в крайна сметка ще си платя като поп защото здравето ми не струва 100 евро или колкото там ще ми излезе прегледа...
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #70 -: ноември 15, 2009, 15:02:33 »

maria_hs, eliss това са много дни, би трябвало да ви е дошло. При мен с киста, от която не ми идваше цикъл 2 месеца след дуфастона ми дойде след 3 дни нормално. Да не сте бременни  girl_impossible
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 15, 2009, 16:27:18 »

Бера,чак сега видях,че си в Испания.Ама аз до колкото знам здравеопазването там е на ниво,странно ми звучи това което казваш.Поне за Майорка знам,че когато ти трябва лекарска помощ я получяаваш.Е знам ли,а ние тук се оплакваме от нашата система.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 15, 2009, 17:13:49 »

Така е за самата Испания сигурно е така...ама ние тука сме на Канарските острови...Fuerteventura и сме много зле с тия неща...за да ми направят изследваниятя най напред ги пращат на Лас Палмас после не знам си къде и докато ги върнат и става някаква лудница...затова и има определени дни в които се вземат кръв и ала бала...е...каза ми шефката че нямало да оставят никой да умре непрегледан ама...като ги гледам и се отчайвам...а наще са цветета в сравнение с тия тука...не ми се е и налагало кой знае колко да ходя по лекари и по добре де,...ама ето че като ми се наложи и най вече за гинекологичните истории е много смотано...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 15, 2009, 22:32:46 »

Успех, Огнена, дано не се задържиш дълго.
На всички момичета - стискам силно палци.

Бера, това, което си написала направо ...  Oh my ...  crazy, четох го два пъти...направо нямам думи, личен лекар да ти прави цито намазка....

Мария и Елис - стискам палци причината да не идва да са така чаканите малки бебчета!!!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 16, 2009, 10:00:03 »

офф не мога да разбера нещо, как така нищо не изтича след еакулация???? ние като правим секс, толкова много изтича, че ми трябват по 4-5 слафетки да го избърша, почвам да се притеснявам, дали пък не изтича всичкото?Моля кажете как е при вас?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines