Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:15:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 155509 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 04, 2010, 16:52:59 »

Аз се отказах от тези ову тестове, защото нищо не мога да засека с тях, а спазвам абсолютно стриктно описанието и всех да се психясвам имам ли ову, нямам ли? И за да бъда спокойна и да не мисля отрицателно не ги правя вече. Понякога се замислям да си взема, но като се сетя как отчаяно чаках да видя втората черта и се спирам. Ние бебеправим вече 6 месеца и нищо. Този месец ми се иска да поискам изследвания от доки, но се притеснявам да не ми кажат същото, че трябва след година опити да се почнат.
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #421 -: януари 04, 2010, 16:59:47 »

Valia_diva направо не знам от къде намираш сили в себе си да НЕ си купуваш тестове Oh my ....
Може би аз с тях се успокоявам въпреки, че като погледнеш реялно няма за какво тъй като пак нищо не става въпреки че МЦ е супер редовен и ми идва всеки месец
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #422 -: януари 04, 2010, 17:02:39 »

Което ме притеснява най много МЦ ми е редовен идва ми на 28 дни и нищо не става, а доки каза изследвания чак след 1 година опити
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 04, 2010, 17:10:37 »

Аз даже вече не тръпна толкова, когато чакам да ми дойде. Естествено надявам се да не ми дойде, но се старая да запазя спокойствие. Така се чувствам по-добре после. Аз също бях абсолютно с редовен цикъл, но сега от няколко месеца (3-4) датата ми играе с +/- 2-3 дена, ако въобще на това му се вика нередовен цикъл. 
Активен
pikpik
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #424 -: януари 04, 2010, 17:19:06 »

Здравейте момичета!
Да ви кажа аз когато се бях шашнала,че бебо нестава си пуснах изследвания още на 8-я месец от бебеправенето.Не съм чакала 1 година.Но да ви кажа се иска страшно спокойствие.
Аз бебеправих 2 години почти и по изследванията не се виждаше нещо нередно,но когато си казах че повече не мога да се тормозя и да чакам всеки месец,точно тогава стана бебчо. smile
Стискам палци на всички вас скоро да видите мечтаните 2 чертички и скоро да напуснете тази тема. good
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #425 -: януари 04, 2010, 17:35:09 »

perli4ka, за какво точно ти изписаха Дуфастона? Според мен е хубаво да си изследваш и хормоните преди да почнеш да го пиеш.

Мацки, четох, че през 2010 според астролозите ще се заченат и родят много деца  good  girl_wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 04, 2010, 17:43:07 »

Мацки, четох, че през 2010 според астролозите ще се заченат и родят много деца  good  girl_wink

ММмм ДА и аз чух така, затова хайде всички бързо и задружно да видим така чаканите + резултати - желая го на всички от сърце  give_rose
Аз се завръщам с нови сили със стимулация с Фемара, на 07.01 съм на преглед да видим дали има доминантни фоликули (е силно се надявам де  blush) и имам предчувствие, че този месец може и да се получи  Wink, ако ли пък не минавам на Инсеминация. Така каза моята докторка - "Няма смисъл да си играем повече, не стане ли и този месец по-добре инсеминация"

Успех момичета и нека 2010 е по-плодородна  blum
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 05, 2010, 08:14:29 »

Слънце, Дуфастон ми изписа заради това зацапване преди цикъл, но най-странното е ,че не ми пусна хормонални изследвания. Всички други излседвания и прегледи ми направи, за да съм спокойна още октомври и всичко е много добре. Сега се чудя дали да го пия този Дуфастон, овулацията си ми е на 13 ден, както и предполагах-предния месец правих -с доста наситена тестова черта.Освен това пия и Pregnacare, ама те са си витамини, така че тях не ги броим. Та сега много се чудя, дали въобще да го пия или да продължаваме.
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #428 -: януари 05, 2010, 08:27:06 »

Момичета чета какво си пишите и ми е толкова познато и болезнено на 18 се омъжих родих близнаци който живяха само няколко часа и след това  5 години чаках момента да стана и аз майка и от сърце Ви желая тази година всички в тази темичка да си имат отделна  ;)Да имамаме  форумски бебета на килограм като тази двойка


* sextupletDM2608_468x320.jpg (39.33 KB, 468x320 - видяно 304 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 05, 2010, 08:42:05 »

Перличка много АГ-та отказват да пускат хормони ако всичко с теб е наред т.е имаш нормален цикъл, редовен и нямаш никакви оплаквания.На мен ми се случи същото с моето АГ и го смених.Яд ме е защото си плащам всеки месец като поп здравните, а като искам нещо по-различно от това което са свикнали венага ми казват НЕ. nea
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 05, 2010, 08:58:15 »

Маги, мен за това ме е яд-аз искам, тя не иска-всичко ми е наред, перфектни изследвания от цитонамазка, от ехографите-ама как да го пия това нещо без изследвания на хормоните. Знам, че ако до 6 месеца няма резултат тогава се назначават някакви лекарства, а ние опитвахме 3 месеца. Много се чудя blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 05, 2010, 09:02:20 »

Ще ти кажа аз какво направих в началото на нашите опити.Първо отидох на гинеколог нормално нали.Видях че всико ми е наред т.е цитонамазка, микробилогия, матка и разни други глупости.Абе лекаря ми каза, че ме чака скоро да се запиша на ЖК.Да де ама то не стана повече от 6 месеца и аз отидох пак, пак всичко наред.След година вече си тръгнах сериозно по лекари.Ще ти кажа нещо което ще чуеш много пъти, но не се психирай вие пробвате от скоро и това не трябва да ти се превръща в идея X. Wink
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 05, 2010, 09:29:42 »

Здравейте момичета! Днес, след 2 теста за бременност от по-рано с бледи втори черти, най-накрая днес ми се появи хубава видима втора черта на теста, които е някаква куча марка, но няма значение. Другата седмица съм отпуск и смятам да отида на лекар. Моля ви за помощ, тъй като от скоро съм в Пловдив, да ми препоръчате добър лекар. Не знам дали има специална тема за това и по тази причина отправям въпроса си тук. Благодаря ви предварително! 

Стискам палци на всички!
Активен
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #433 -: януари 05, 2010, 09:34:39 »

поздравления natashka82 smile
 момичета, както обещах отбивам се отчет - направих си теста и си имам 2 много ясни черти yahoo , случи се и нашето Коледно чудо, на 8-ми съм на лекар и тогава ще се местя в другата темичка, дано всичко да е наред.
целувки на всички и дано да повлека крак give_rose
аз съм с вас момичета , стискам палци give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: януари 05, 2010, 09:35:50 »

Има тема за лекари ето тази http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11211.0.html даже последно май за Пловдив писаха момичетата прочети я и все ще изкочи зайчето от някъде, ако ли не питай.

И тихичко Честито, Дани_к11 и на теб тихичко.Когато сте сигурни се запишете в съответната тема, за да могат да ви честитят момичетата.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines