Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:04:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 155499 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 12, 2009, 17:37:04 »

Успех и от мен нa всички,
Берa стиснaти пaлци и не чaкaй до утре,чееее beating.Още днес дa ни кaжеш кaкво стaвa give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 12, 2009, 17:41:45 »

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!Не трябваше да свършва тема 13! ЗАЩО! ЗАЩО! ЗАЩО!
 cray

хехехе...не се притеснявай ангелче...не темичката носи бебчета... girl_wink не е дори и щъркела а  twohearts така че обичайте се правете лзбов а бебчето само ще си дойде дори и в най некасметлийската темичка...  give_rose give_rose give_rose

Клео не знам дали ще успея да влезна в нета днес понеже у нас нямам а на бързо ще се прибера и излизам пак на работа...много благодаря за палците наистина са ми нужни  give_rose а да видим...ако чичо доктор има и малки съмнения за  PREGQ pqz може и да си остана вкъщи да не се тръскам по пътищата...това май стана  Offtopic извинявам се

 Flower Flower Flower
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 12, 2009, 19:41:33 »

Много силно стиснати палци и от мен BeRa good , а доки да няма съмнения и да ти каже хубавата новина Momy за да ни зарадваш и ти нас yahoo
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 12, 2009, 21:17:22 »

Аз само да се отчета, чее и аз още съм в тази тема. Надявам се този месец да е нашия smile Както и вашия smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 12, 2009, 21:27:55 »

Ей, Капризче, аз тъкмо мислех да те подпитвам, да не си ни напуснала, без да ни кажеш!!!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 12, 2009, 21:31:57 »

Ей, Капризче, аз тъкмо мислех да те подпитвам, да не си ни напуснала, без да ни кажеш!!!

За съжаление не съм ви напуснала, но и да бях щях да ви кажа. Обаче нещо този месец ни е много мързеливо и изобщо не бебеправим  blush Така че сигурно няма да ви напусна скоро, ако продължаваме така  blush blush blush

Да питам нещо, мисля да си взема тестове за овулация. Четох доста за тях. Но не знам коя марка е добра. Дайте съвети моля smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 12, 2009, 21:36:49 »

Капризче, аз първо взимах едни клиър тест или нещо подобно, е нито веднъж не ми показа +++ резултат. После си взех едни американски от аптеката до нас, бяха 5 броя + един безплатен, та общо 6 броя. Честно казано, при тези тестове +++ резултат съвпадаше с болките, кървенето и цервикалната слуз.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #22 -: ноември 13, 2009, 09:40:59 »

Може пък 14-та тема да продължи и дори увеличи късмета на 13-та  girl_wink
armani_code , на мен ми се струва много възможно стресът да оказва влияние на мъжа ти - след като при нас има толкова голямо значение, със сигурност и при тях е така  nea А също е възможно и той да си обръща внимание повече от преди и да търси "проблеми" без те наистина да съществуват, точно както ние постоянно си мислим, че имаме определени симптоми и изследваме по-подробно тялото си сега, когато бебеправим. Иначе много ми хареса това за яденето, пиенето и празничното настроение  goodpost goodpost goodpost
Капризче, може да пробваш Clear Ovu - 5 бр. + подарък тест за бременност - 9.80 лв или Oview - 5 бр. в кутийка - 6.80 лв (цените, разбира се, варират). Продават се и единични бройки, но е по-добре поне 3-5 дни да се правят подред, за да се хване точно ову-то и то ако имаш редовен цикъл. На самата кутийка е обяснено според дължината на цикъла кога трябва да започнеш да ги правиш.  good
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 13, 2009, 10:15:40 »

Ха здравейте и от мен. Честита нова тема и отново пожелавам да не дочакваме 15-та.Аз тази сутрин имах малко кървене crazy незнам защо, но другият месец като отида на доки непременно ще му спомена.Четох назад в темата, че при пукането на фоликула може да се получи такова кървене, дано да е от това, защото май тези дни трябва да стане овуто.Но наистина със сигурност само доки може да каже това.В 11 имам час при ендокринолог, за всеки случай да видим и нивото на хормоните, така че стискайте палци и дано всичко е наред.... Лек и спорен ден от мен.... give_rose
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 13, 2009, 11:38:04 »

Ох, като заговорихте за ендокринолог да ви споделя, че аз съм с тиреодит на Хашимото и на всеки шест месеца си правя изследвания!!!
По принцип знам, че има проблеми при забременяване и при иносване на плода, но докторката казва, че много жени с тази диагноза са изкарали нормална бременност с постоянно следене не хормоните и пиене на лекарства за поддържане на нормалното ниво!!
Притеснена съм, но не предприемам мерки за в момента, защото първата ми и "неуспешна бременност" беше случайна и това ме кара да си мисля, че не бих имала проблем със забраменяването(поне тайничко се надявам да е така).
Така, че при бременност задължително трябва да посетя ендокринолога си и да предприемаме мерки....

И все пак ще съм благодарна ако някоя от вас е запозната и сподели..
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 13, 2009, 12:14:53 »

mi6kata_85 , не съм много сигурна че тук е мястото да ти отговоря и дали не сме   Offtopic , но все пак говорим за този проблем при забременяване. Аз също имам тиреоидит на Хашимото. Мога да те посъветвам да си направих изследване на ТСХ хормона, защото той е много важен и много често всичко зависи от неговите стойности. От моя лекар знам , че нивото му трябва да е около 2 . По време на бременност също трябва да се поддържат тези стойности, защото повишаването ми над нормата може да доведе до спонтанен аборт.

Ако трябва да обсъждаме това в друга тема моля модераторите да преместят там поста ми (и ако може да ми кажете къде  pardon)
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 13, 2009, 13:40:29 »

Здравейте момичета, да се запиша и аз в новата тема. Дано да е още по-късметлийска тази темичка!!!  girl_wink
Аз исках да попитам момичетата, които пият Дуфастон, горе-долу колко време след като го приключат им идва. Аз знам за 3-4 дни, а предишния път ми дойде на 2 ден. Сега вече е 6 ден от последния ден с прием на Дуфастон и съм с 2 дни закъснение на М. Имам от 7-8 дни ПМС, но теста от тази сутрин ми е отрицателен.  nea Та да си споделя, че от няколко дни мисля да пиша, но все нещо се отказвах.
Пак да кажа успех на всички!!!  good
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 13, 2009, 14:00:33 »

  И аз се записвам в новата темичка и този месец оставам при вас момичета girl_cray3
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 13, 2009, 14:07:01 »

Успех и стиснaти пaлци момичетa give_rose
Хеееей кaкво стaнa с Берa??? До сегa толковa дълго време не е липсвaлa дa се отчете *crazy*Дaно всичко е нaред при нея
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 13, 2009, 14:21:36 »

Хеееей кaкво стaнa с Берa??? До сегa толковa дълго време не е липсвaлa дa се отчете *crazy*Дaно всичко е нaред при нея
Клео, взе ми думите от устата и аз цял ден надничам за новинки, вече почнах много да я мисля, дано е добре  good give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines