Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:58:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 7  (Прочетена 148167 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #480 -: февруари 19, 2010, 11:39:37 »

Didkata1984, преди 2 години заедно с Иво работеше моя приятелка. От нея знам, че като изключим редките ситуации на крайно високо самочувствие и завишени цени, той работи чудесно и би се съобразил с желанията на клиентите си.
Активен
bubulina
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #481 -: февруари 19, 2010, 12:29:33 »

Здравейте,и аз се присъединявам към бъдещите летни булки yahoo
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #482 -: февруари 19, 2010, 12:34:29 »

bubulina, здравей и добре дошла  give_rose!!! за да влезеш в крачка, казваш бързо кога, как и къде ще си булка!  Bravo
Активен
bubulina
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #483 -: февруари 19, 2010, 12:43:47 »

Имаме си само дата-28.08.2010г.Сега на дневен ред е ресторанта-в събота ще оглеждаме,и ако харесаме ще запазим.Проблемът е ,че ще организираме сватбата от разстояние и когато си идвам искам да свърша повече неща.Това ,което е ясно засега е ,че ще сме около 100-110 човека и искаме сватба на открито-градина или тераса crazy.Ако имате предложения ще се радвам да ги споделите.
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: февруари 19, 2010, 14:09:46 »

bubulina добре дошла и от мен! И нашата сватба ще е на открито и затова съм проверявала Тера Груп и Изворът на Баните! И на двете места ни казаха ,че ще ни съберат 120 човека (тогава си мислехме, че ще сме толкова) така, че може да провериш! Предлагаха ни и отвън на ресторанта на Колена,но там не съм била!
Активен
bubulina
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #485 -: февруари 19, 2010, 15:48:44 »

Благодаря за информацията,аз се ровя и в интернет за да видя колкото мога повече ресторанти.Хареса ми Арт Комплекс,имате ли отзиви за него?Не намерих нищо в последните страници.я
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: февруари 19, 2010, 18:10:56 »

 Значи съм пропуснала
 2 основни ресторанта:      Арт Комплекс
                                       Мериан Палас

 На мен лично единственото което не ми допада на Арт Комплекс са дървените пейки! Иначе е много добър вариант!
Активен
4i4o_Me4o
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #487 -: февруари 20, 2010, 13:38:36 »

Това, което разбрах до момента, като информация, прочитайки нашия форум е, че предпочитани от Старазагорските булки са:

................................
Фото - Светлана Узунова
          Дукс
          Фото "Алекс"
          Йонко Русев
          Фото Дъга
          Фото Тимпас

Видеооператор - Митко Димитров
                        Петьо от Рефлекс

Със сигурност има и още, и се надявам момичетата да ми помогнат да ги попълним, за да улесним бъдещите булки!

Здравейте, нов съм във форума и се питах дали сте чували за Митко Узунов/Нищо общо със Светла Узунова, просто съвпадение/ и някой знае ли как се справят.Предлагат фото и видео.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: февруари 20, 2010, 21:54:44 »

Днес поръчах ритуалните свещи. В петък ще са готови и ще ги снимам непременно. Записаха си каква украса искам и така. Цената им е 28 лв.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: февруари 21, 2010, 14:53:16 »

bubulina добре дошла и от мен! И нашата сватба ще е на открито и затова съм проверявала Тера Груп и Изворът на Баните! И на двете места ни казаха ,че ще ни съберат 120 човека (тогава си мислехме, че ще сме толкова) така, че може да провериш! Предлагаха ни и отвън на ресторанта на Колена,но там не съм била!
  bridezilla      Аз лично съм очарована от Изворът баните . Имах удоволствието да го посетя и адски ми хареса !  yahoo
« Последна редакция: февруари 21, 2010, 14:55:15 от NINA STYLE » Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: февруари 21, 2010, 15:48:03 »

Колкото до р-т "Сребърно езеро" на Колена- сега след  ремонта градината е много  хубава. С две езерца,  фонтани и доста зеленина. Ние планираме две градински  сватби за там и смея да твърдя, че ще се получи страхотно.
Активен
Letensnqg
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


www.letensnqg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: февруари 21, 2010, 20:59:23 »

Виждам, че няколко бъдещи булки се вълнуват от сватби под открито небе good.Получават се романтични и ефектни тържества .Що се отнася до комплекс "Сребърно езеро", наистина след ремонта градината е приказна. През сватбен сезон 2009 наши младоженци сключиха там граждански и църковен брак и при интерес бих показала няколко снимчици smile.
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: февруари 21, 2010, 22:40:33 »

Letensnqg аз определено имам интерес да видя снимчиците!!!
Nina Style съгласна съм с теб! Имат уникално меню, особено филето от елен!  good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: февруари 21, 2010, 23:23:21 »

Letensnqg аз определено имам интерес да видя снимчиците!!!
Nina Style съгласна съм с теб! Имат уникално меню, особено филето от елен!  good
bridezilla Това не го опитах ,но и само за едно кафе пак бих отишла и да си почина .  good
Активен
Letensnqg
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


www.letensnqg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: февруари 21, 2010, 23:51:07 »

bridezilla в "Моите снимки" съм направила едно малко албумче /"За bridezilla"/, където съм поместила 4 снимки от градината на комплекс "Сребърно езеро". Снимките са от сватбеното тържество на сем.Тодорови, което се проведе вътре в ресторанта и добре че беше така, защото вятъра навън стана непоносим. Дори не успяхме да направим декорацията която бяхме предвидили, защото всичко, което не беше здраво закрепено за земята направо литваше smile, а и винаги трябва да имаш опция за преместване на тържеството под покрив, ако в най-лошия случай "времето не е с теб". Надявам се чрез снимките да придобиеш представа за обстановката.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines