Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:31:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 7  (Прочетена 149182 пъти)
 
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: февруари 12, 2010, 13:26:11 »

Krisisss и на теб едно голямо благодаря! Сега с имена и сайтове е много по-лесно!  smile
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #466 -: февруари 12, 2010, 13:36:44 »

Нищо лично към сайта на тия симпатяги но на сватба но открито при това за 200 души ще глътнат въздух от всякъде с техтиката която имат може да погледнете в сайта им само лаптоп и микрофонен пулт не диджейски.

А ето за сравнение с какво работят хората които са дж.
http://djpbs.hit.bg/index.files/tehnicataskoqtorabotq.htm
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #467 -: февруари 12, 2010, 14:18:09 »

Брей, брей че реклама. Чакайте и аз да ви пусна www.djniko.eu
Успех в подготовката дами и какво да се прави - всеки е пристрастен към своя фаворит.
« Последна редакция: февруари 12, 2010, 14:20:36 от manthebest » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: февруари 13, 2010, 22:28:00 »

Ееее, моля ви се, пак започвате с нескопосаните си реклами! angry Тъкмо се закрепи темичката и си вървеше нормално в обсъждания и съвети, и пак се намери кой да развали всичко. Ми пък платете си рекламата и си я правете където му е мястото. Толкова сте прозрачни. И не се извинявам за последното.

Встрани от това, добре дошли на новите ни попълнения и късмет в подготовката give_rose

Аз най-сетне си получих вазичките за гостите. Честно казано, очаквах нещо по-добро. Проблемът е в това, че са ръчна изработка и съответно не са съвсем еднакви. Има разлика от по 1-2 см във височина и дебелина. Определено ателие Мънисто не ме спечелиха като клиент, защото можеха да ме попитат дали ги искам ръчна изработка или с машина. И ако са смятали, че няма да се справят, да ми бяха казали, когато ги питах...Но...станалото станало. В крайна сметка не това е най-важното на сватбата blum

След малко ще кача 2-3 снимки на една от вазичките. Без панделка и плейс картичка все още. Като реша каква да им е визията, пак ще ги снимам, вече "облечени" blum

Другото което свърших е че доплатих цялата сума за роклята. Видях си я пак и ми стана едно милооо blush  Говорихме за презрамките и т.н. Дори си взех и парченце плат, за да мога спокойно да избирам обувки и други аксесоари, дори и без роклята.

Ритуалните свещи в Сф ми се сториха еднакви, всичките bad С един брокат по тях, брррр....Ще търся някакви по-изчистени и стилни, има време.

Това е от мен засега smile
« Последна редакция: февруари 13, 2010, 22:32:18 от velvet » Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: февруари 14, 2010, 00:18:26 »

 Това, което разбрах до момента, като информация, прочитайки нашия форум е, че предпочитани от Старазагорските булки са:

Ресторанти – Сити
                   Елеганс
                   Кипарис – до 120
                   Железник
                   Марица Изток на баните
                   Верея
                   Ефир - за до 60 души


Aгенции Стара Загора - "Приказен свят"   
                                  "Ами сега"       
                                  "Летен сняг"     
                                  "Стелина"           
                                  "Temira wedding" 


DJ и озвучаване - Стара Загора

             DJ Николай Колев
             DJ Петко Сербезов
             Niko Music             
             Ели и Жоро           
             DJMUSIC Company  (Никола Чернев)
             Веско и Йовко
             DJ Димитър Върбанов
             Веско Василев
             Радо и Вили
             DJ Жеко
             Петър Петров (телевизия Ст.Загора)  и водеща Стела Алексиева от Радио FM+


Фото - Светлана Узунова
          Дукс
          Фото "Алекс"
          Йонко Русев
          Фото Дъга
          Фото Тимпас

Видеооператор - Митко Димитров
                        Петьо от Рефлекс

Със сигурност има и още, и се надявам момичетата да ми помогнат да ги попълним, за да улесним бъдещите булки!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: февруари 14, 2010, 00:28:14 »

Ами фото Венци (фото и видео) също е доста търсено.
А DJ Music Company мисля, че няма нищо общо с Никола Чернев...Последният не е ли DJ на Niko Music? Не съм сигурна, но не е от DJ Music COmpany.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: февруари 14, 2010, 11:24:25 »

Velvet честито за вазичките. Наистина са малко по-различни, но на мен са ми симпатични good. А и в повечето случаи, като е по поръчка не винаги става едно към едно. Всички в бял цвят ли са?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: февруари 14, 2010, 13:05:17 »

Да, Зори, белички са, но аз така ги исках (поне това е станало както искам tease). Искам да се съчетават добре с всеки цвят, затова....
Абе, единственото различно от тези на снимката е няколко см разлика в размерите и на някои гърлата им не са достатъчно издължени. Но пък, както половинката ме успокоява, никой няма да тръгне да сравнява вазичката си с тази на другите danceg, така че важен е жеста. А и кумицата каза, че с удоволствие би си я ползвала за пролетни цветя, нали това е целта  girl_wink
« Последна редакция: февруари 14, 2010, 13:06:48 от velvet » Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #473 -: февруари 14, 2010, 15:18:05 »

Това, което разбрах до момента, като информация, прочитайки нашия форум е, че предпочитани от Старазагорските булки са:

                                 


DJ и озвучаване - Стара Загора

             DJ Николай Колев
             DJ Петко Сербезов
             Niko Music  (Никола Чернев)       
             Ели и Жоро           
             DJMUSIC Company  
             Веско и Йовко
             DJ Димитър Върбанов
             Радо и Вили
             DJ Жеко
             Петър Петров (телевизия Ст.Загора)  и водеща Стела Алексиева от Радио FM+




Просто дамата е сгрешила,явно доста неща е научила за кратко време за разлика от някой други които са във форума дълго време,Махнал съм Веско Василев  защото се повтаря.
Мога да пожелая само успех в избора и подготовката.
Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #474 -: февруари 15, 2010, 11:29:23 »

Bridezilla, Браво за събраната и систематизирана информация! Bravo Bravo Bravo
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: февруари 15, 2010, 14:36:48 »

bridezilla, пропуснала си при ресторантите Мериан палас, а той е единствения в Стара Загора, който може да събере по-голяма сватба, да не говорим че и според мен, като една минала булка е един от най-хубавите и като визия, и като отношение, и като обслужване...
Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #476 -: февруари 15, 2010, 17:29:24 »

Rosi09 можеш ли да ми пишеш малко по-подробно за Мериан палас? Планирали сме нашата сватба да е там, тъй като ще сме около 200 човека, а никой друг ресторант в града не ни събира и ще съм ти много благодарна за всяка информация! Може да ми пишеш и съобщение на "лични" за цени и куверти.
Активен
bozhikova
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #477 -: февруари 16, 2010, 21:15:11 »

Здравйте момичета:))))

Аз не съм се включвала от доста време и съм пропуснала доста неща:)

Добре дошли на новите булки, радвам се че ставаме все повече Bravo

Ние също напредваме с подготовката малко-по малко  и мога да се похваля, че вече имаме фотограф и музикално озвучаване  danceg.

Velvet честито за вазичките. Сигурна съм, че като ги укрсиш ще изглеждат невероятно girl_wink.

Зори честито за роклята, не можах да видя снимки но по думите на другите момичета съм сигурна ,че ще си прекрасна булка smile

svet23 нашата сватба също ще е в Мериан Палас, и мога да ти скенирам примерните менюта които ни дадоха от хотела. Пиши ми на лични ако си заинтересувана. Това е единственото с което мога да ти помогна за момента. Управителя беше много отзивчив и разбран като ходихме да капарираме залата, надявам се и занапред да е така:)

До скоро от мен  blum

Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: февруари 19, 2010, 11:27:18 »

rosi09 мислех да го пиша ,но явно съм забравила!
Момичета, къде сте? Гледам няма много активни булки последно време!  sad
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #479 -: февруари 19, 2010, 11:34:57 »

Мхм, може да щуреят по другите темички .... или да правят планове за уикенда .... или просто да подготвят сватбата тичайки напред-назад ....
Абе момичета, зяпах аз букети и се замислих в Стара Загора освен прословутия Иво, който прави букети (ама за него има и положителни и отрицателни мнения), има ли друг известен флорист/цветар?
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines