Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:53:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 7  (Прочетена 148170 пъти)
 
ivcheto87
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #510 -: февруари 23, 2010, 13:57:30 »

Здравеите на всички много ми харесва форумчето  , и аз съм бадеща булка от стара загора и имам някои вапросчета кам вас? Спрели сме се на DJ Николай Колев каква му е цената ,за ресторант Мериан Палас -какви са цените на кувертите. колко време предварително се запазва дата в савета и дали има свободни часове за 12 .06.2010  Благодаря Ви предварително.
« Последна редакция: февруари 23, 2010, 14:12:03 от ivcheto87 » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: февруари 23, 2010, 14:26:53 »

Ивчето, добре дошла!
Не ние сме хората, които да ти кажат дали има свободни часове на датата, която сте избрали. Трябва да отидеш на място и да ти кажат. Вече ви е време.
За Мериан Палас Роси_09 ще ти каже цени на кувертите. Мисля че за нейната сватба бяха малко повече от 40 лв.
За ДЖ също е време, особено ако ще е Ники Колев, защото той и половин година преди това се е случвало да е зает. Тарифата му не знам точно колко е в момента.

Определено трябва да се захващаш, за да не се стига до компромисни варианти good Успех! smile
Активен
ivcheto87
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #512 -: февруари 23, 2010, 14:38:04 »

за датата мислех че някои ако е ходил скоро може да е видял,ще ходим в петък в съвета ,но ме притеснява дали всицхко не е заето затова попитах.Благодаря за инфото ще чакам да ми пишат
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: февруари 23, 2010, 14:42:06 »

Нещата се менят всеки ден, особено що се отнася до пролетни-летни булки, така че "око да види, ръка да пипне" good
Активен
ivcheto87
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #514 -: февруари 23, 2010, 14:55:20 »

В петък съм решила да отида до съвета и до ресторанта да разпитам и запазвам,само тогава имам вазможност тази седмица ,но ми е малко притеснено и затова се извинявам за неумесните вапроси
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #515 -: февруари 23, 2010, 16:21:06 »

Ivcheto87 добре дошла и на теб! Е сега вече наистина станахме много булките! За датата не ми се иска да те отчайвам, но има вариант да няма свободни часове, или поне такива, които да са удобни за теб. Искрено се надявам да имаш късмет, но аз като запазвах за нашата сватба - беше декември, запазвах за август, та тогава ми казаха че доста бързичко се запълва "тетрадката на лелите в ритуалната"  Bravo
да ни уведомиш при първа възможност. Аааа, и имай предвид, че ако ще сключвате църковен брак, трябва да питаш в църквата дали може на тази дата, защото на мои познати в Пловдив, са им отказали за някакви дати през юни, тъй като били Петрови пости ....Аз да си призная, не знаех, че има такива .... girl_impossible
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: февруари 23, 2010, 17:09:26 »

Привет на  всички, и добре дошли на новите ни  бъдещи  булки.
Относно  часовете и датите в  ритуална  зала- побързайте!!!!! Защото вс. е заето особенно за пролетно - летните  месеци. обикновенно има  свободни  часове преди  обяд за  подписване, но естественно  това означава че сватбата  трябва да е  по  обяд sad
Примерно в ресторант "Сити" вече  няма  свободни  дати за  сватби. единственно  вече за  ноември......
Активен
ivcheto87
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #517 -: февруари 23, 2010, 17:22:12 »

дано да има час за съвета ,а заради Петровите пости по нататък църковния.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: февруари 23, 2010, 23:57:45 »

Момичета, заповядайте в новата тема за булките в Стара Загора ТУК
« Последна редакция: февруари 24, 2010, 00:00:06 от Капризче » Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines