Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:25:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 7  (Прочетена 149194 пъти)
 
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #495 -: февруари 22, 2010, 08:17:59 »

Здравейте, по повод АРТ комплекса бих искала да ви споделя нещо: бях там на сватба на 09 август 2008. Сватбата беше в залата, която се пада по-долу (после разбрах, че има и друга) .... Споменът миз а тази сватба, освен, че бе на много добра приятелка и бе весела сватба, е невъобразима жега!!! Никога друг път през живота си не съм изпитвала такава жега, от ресторанта твърдяха, че нямат климатици и няма как да охлаждат залата  Oh my ..., аз водех всеки един сервитьор до климатика да му покажа всъщност какво е климатик, докато накрая признаха, че няма платена такса за климатик ...Която била 2-5 лева на гост!!!  Oh my ... А бяхме само 80 човека, ами ако бяхме 130 .... На сватба хората поръчват музика и пиене, ние си поръчвахме салфетки и вода.... danceg
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: февруари 22, 2010, 13:46:45 »

Затова най-добре сватбата да е април/май/септ., това са най-добрите месеци. Винаги съм се чудила на хора със сватба юли и август, това е мор! Мин. година бяхме кумове на 5 септ. и пак изпукахме от жега ...
Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #497 -: февруари 22, 2010, 14:54:33 »

Привет и от мен bubulina!  girl_wink
Така като гледам, летните (и по-специално булките през август) ставаме все повече и повече  Wink.
Активен
bubulina
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #498 -: февруари 22, 2010, 18:09:57 »

Ходихме до Арт комплекса,хареса ни и ми казаха ,че на 13 март имат сватба и мога да отида да го видя украсен.Още не знам  какъв да е основния цвят на украсата ,знам само ,че калъфите  са задължителни.Иска ми се или в прасковено-розово или зелено-нищо общо crazy,но знам ли?Колко вървят цените на роклите в Ст.Загора,нищо не свършихме в събота-уж щях да гледам роклип,да отида до някоя агенция-но ,то времето едно хубаво ,слънчево  blush
я
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: февруари 22, 2010, 21:57:22 »

Благодаря много на Letensnqg!!! Сега знам, 100% ,че снимките от сватбата ще станат супер!  Bravo
 Didkata, за плащане такса за климатик, за пръв път чувам!  shok Тези не са наред!
Активен
hriskudri
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #500 -: февруари 22, 2010, 23:14:32 »






Здравейте на всички,аз съм нова тук и ще се надявам да ме въведете във форума,тъй като и аз съм бъдеща булка!Сватбата ни мислим да е на 21 август,още нищо нямаме,нищо не сме запазвали,засега проучваме само.ако можете да ми дадете някакви съвети относно подготовката,дж-я,фото и видео оператор.за ресторант сме се насочили към Кипарис,за дж бяхме за Веско и Ѝовко но са заети,така че моля Ви помагайте!И горе долу как вървят цените на дж-те и операторите и кувертите за около 50-60 човека.Благодаря ви предварително!
Активен
Letensnqg
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


www.letensnqg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: февруари 22, 2010, 23:37:32 »

Няма нужда да ми благодариш bridezilla .Ако мога да бъда полезна с друго, само попитай Wink
Активен
hriskudri
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #502 -: февруари 23, 2010, 00:06:36 »

Здравейте на всички,аз съм нова тук и ще се надявам да ме въведете във форума,тъй като и аз съм бъдеща булка!Сватбата ни мислим да е на 21 август в Стара Загора,още нищо нямаме,нищо не сме запазвали,засега проучваме само.ако можете да ми дадете някакви съвети относно подготовката,дж-я,фото и видео оператор.за ресторант сме се насочили към Кипарис,за дж бяхме за Веско и Ѝовко но са заети,така че моля Ви помагайте!И горе долу как вървят цените на дж-те и операторите и кувертите за около 50-60 човека.Благодаря ви предварително!
« Последна редакция: февруари 23, 2010, 00:13:08 от hriskudri » Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: февруари 23, 2010, 09:19:12 »

hriskudri, няколко странички назад бях написала най-спряганите имена в Ст. Загора за DJ,фотографи и оператори, и ресторанти! А след това, момичетата допълниха списъка с нещата ,които съм пропуснала! Хвърли един поглед,може да свърши работа!  smile
Активен
hriskudri
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #504 -: февруари 23, 2010, 11:15:02 »

Много благодаря,а като цени как вървят
Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #505 -: февруари 23, 2010, 11:16:58 »

Добре дошла hriskudri! Ще помагаме с каквото можем! good
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: февруари 23, 2010, 11:34:07 »

За цените - зависи какво ти харесва и какво търсиш! Аз за фотограф ще платя повечко (според приятелките ми) ,но много харесвам работата му и точно него исках!
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: февруари 23, 2010, 12:12:27 »

Момичета, включвам се да ви кажа за едни слухове, които чувам напоследък - относно Ресторанти, както и други обществени заведения - барове, аптеки, магазини и т.н. - канят се от Общината да приемат наредба, че тези заведения от гореизброените, които се намират в жилищни блокове ще бъдат задължени да затварят в 23 часа. Не знам до колко е вярно и дали ще я приемат тази наредба, но сметнах че на булките, които планират сватби в такива ресторанти ще им е от полза да са нащрек.
Целувки и успешна подготовка
!
 give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: февруари 23, 2010, 12:28:40 »

Момичета, включвам се да ви кажа за едни слухове, които чувам напоследък - относно Ресторанти, както и други обществени заведения - барове, аптеки, магазини и т.н. - канят се от Общината да приемат наредба, че тези заведения от гореизброените, които се намират в жилищни блокове ще бъдат задължени да затварят в 23 часа. Не знам до колко е вярно и дали ще я приемат тази наредба, но сметнах че на булките, които планират сватби в такива ресторанти ще им е от полза да са нащрек.
Целувки и успешна подготовка
!
 give_rose
Това и в Пловдив се коментира много усилено .  Ще се следи много за работното време и за шума на заведения, които се намират около блокове и къщи . Лошото е ,че 90% от р-тите са на една крачка от блоковете.  И в крайна сметка само големите хотели няма да ги засяга това .  good Аз лично мисля ,че това никога няма да влезе в действие .
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: февруари 23, 2010, 12:30:59 »

Мдам, и аз не вярвам. Защото, нали се сещате, какви големи интереси ще бъдат засегнати nea Много шум за нищо ще стане. Което ми напомня за "забраната за църковни бракове в събота".
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines