Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:35:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 7  (Прочетена 149140 пъти)
 
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 11, 2010, 14:07:04 »

Хехеееее, значи допълнителна веселба с водещия!  danceg
На всяка сватба има по няколко клоуна, за които после всички говорят  good Важното е майтап да става!
Активен
gals
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #451 -: февруари 11, 2010, 15:05:26 »

Здравейте милички blum
Krisisss, доколкото аз съм информирана изборът Ви за фото и видео е страхотен - само добри отзиви съм чувала за тях. За DJ - ите, на които сте се спрели не мога да изкажа мнение, тъй като нямам впечатления.
svet, ами вие освен ресторант нещо друго харесали ли сте - dj - и, фото, видео?
bridezilla този dj от София наистина изглежда на доста ниска цена?
Нашият dj беше Ники Колев - доста съм доволна от него и от техниката му - вкарва доста ефекти, които придават друг вид на тържеството.
Успех милички give_rose
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #452 -: февруари 11, 2010, 15:09:10 »

Препоръчан е от 100 места и апаратурата му е добра! Следва лична среща! Стискайте палци,това да е човекът!

Това от къде е дж не е еквивалент за качество,това ако е цена + транспорт до Зарата си е повече от смехотворно, а и голяма част от дж от провинцията ходят на такива мероприятия  в София ,замисли се защо,добър дж от София при това с техника  както казваш няма да дойде до Зарата за тези пари,при това за озвучаване на открито за 200 души техниката не се побира в лек автомобил!!!!
Има един измислен от София който е и тук във форума и се прави на разбирач и се слага на всякъде и наистина идва в Зарата като подбива цените на колегите си умишлено,мога да кажа че по лош избор от това няма понеже и идвал в ресторанта в който работя.А високата цена е почти винаги еквивалент за качество.
Активен
Krisisss
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 11, 2010, 15:37:36 »

Мерси gals! Ами похвалими ги ще видим как ще се представят,

а и между другото дата ни е 22 май.

 heart heart heart heart heart
« Последна редакция: февруари 11, 2010, 15:41:40 от Krisisss » Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #454 -: февруари 11, 2010, 17:01:41 »

Да, освен датата и ресторанта, мога да кажа, че си имаме ангажирани видеозаснемане и DJ.  good
Исках тези неща, които са с предварителна резервация, да ги уговорим колкото се може по-скоро, че да няма после някакви издънки. И дано всичко е наред  good
Активен
sun_riZe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 11, 2010, 18:58:37 »

Здравейте на новодошлите булки- Krisisss, svet23 и на вече преживялата голямия ден gals Bravo ! Хубаво е че се увеличаваме, така ще може да споделяме и повече инфо по различните въпроси:) danceg.
Gals,много ме зарадва изказването ти относно обслужването в "Кипарис". тъй като и нашата сватба ще бъде там. В интерес на истината досега не съм чула никакви отрицателни мнения за този ресторант. Конкретно искам да те попитам цветово как беше украсен, коя фирма бяхте наели? Наскоро видях, че са направили малки промени в интериора и сега се чудя дали моето желание украсата да ни е в  лила няма да отпадне sad.

Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 11, 2010, 23:47:58 »

Gals и Miro_81  цената за 5 часа ще скочи, след като го задържим 3-5 часа повече! Да не говорим за спане и транспортни разходи! А и все още си "сверявам часовника"! Казах,че приемам предложения, но имена не виждам! Вече споменах , че Ники Колев е зает на нашата дата и нямам много варианти!
 svet23 кои са твоите DJ и видеооператор?  smile
 
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: февруари 12, 2010, 08:39:18 »

bridezilla моят ДЖ е Димитър Върбанов и цената му е 650лв. до 12.30ч. и по 80лв. на час след това. За фото и оператор съм избрала фото Венци.
Активен
gals
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #458 -: февруари 12, 2010, 10:15:21 »

Здравейте мили момичета smile
Sunrize, относно "Кипарис" наистина мисля и се надявам да останете изключително доволни, както нас. Наистина от началото на годината са с нов интериор, в смисал завесите са им сменени - керемидено-кафеви са на цвят, но са много хубави. Нашата украса ни я правиха от "Стелина" - от тях също сме много доволни - ако избереш те да ви украсят празника ще поговорите и те ще ти кажат дали е подходящо в такъв случай украсата да е в лилаво. Също съм чувала, че от агенция "Ами сега" правят много хубава украса, но излиза малко по-скъпичка от тази на "Стелина" - мисля, че около 500 лв, докато на нас ни излезна около 350лв.
bridezilla относно dj-я незнам какво да те посъветвам, защото аз си исках Ники Колев и на други варианти не сме се и спирали, но съм чувала че от доста добрите са също Джими Върбанов, Чернев, Веско Василев, както и една млада двойка (надявам се само да не бъркам имената, ако е така много се извинявам) Ели и Жоро. Но по-добре е може би за тях мнение да изкажат момичета, които са ползвали услугите им.
Усмихнат ден мили момичета give_rose
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: февруари 12, 2010, 10:25:14 »

Zori83 мерси за инфото! Има ли някакъв сайт, който може да се види?
Gals и на теб, едно голямо благодаря за имената!  Bravo
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: февруари 12, 2010, 10:54:44 »

bridezilla не знам да има сайт, но моят съвет е да се срещнеш с няколко и да поискаш да гледаш диск с тяхна сватба, защото всеки има различни виждания за добър ДЖ. Аз се срещах с Ели и Жоро и с Веско и Йовко, т.к. са доста хвалени, но определено не са това, което търсех аз, но това не означава, че на теб няма да ти харесат. Точно поради тази причини не мисля, че могат да се дават квалификации кой е добър и кой не. За едни и същи хора може да чуеш доста противоречиви мнения.
Само не наемай някой преди да си се срещнала с него просто, защото го хвалят много good
Успех Wink
Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #461 -: февруари 12, 2010, 11:25:10 »

bridezilla, изпратила съм ти отговор на лични. Дано съм го направила като хората, че в все още съм "нова" във форума  girl_wink
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: февруари 12, 2010, 11:45:19 »

Мерси много Zori , но не съм си и помисляла дя наемам някой без лична среща!
svet миличка, много ти благодаря и на теб за цялата информация! На лични ми писа и друг DJ, които се интересуваше също от моя избор и добрата новина е, че след като разбра каза ,че наистина е добър!  chee DANCE Сега вече имам избор! Какво щях да правя без форума,не знам!  girl_wink
Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #463 -: февруари 12, 2010, 12:12:05 »

bridezilla, стискам палци да избереш възможно най-доброто! Хубаво е, че имаш избор, защото хората и предпочитанията са различни: това което се харесва на едни, може да не се хареса от други. Важното е не DJ-я да най-най-най, а да успее да създаде настроение, да стане купон и в крайна сметка всички да са доволни  danceg
Активен
Krisisss
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: февруари 12, 2010, 13:00:03 »

ето нещо и от мен

http://www.dj-joro-eli.com/

дано не греше че го пускам тук. Това е саита на Ели и Жоро. Надявам се, че съм Ви полезна smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines