Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:14:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 7  (Прочетена 149912 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 13, 2009, 07:39:26 »

Deliysky, мерси за мнението smile

Аз също се стремя да не протакам много нещата, доколкото това зависи от мен де Wink Не бях съобразила да вмъкна по едни 15 минути между различните части от деня - за освежаване и глътка въздух. Сигурно ще имаме нужда, всички. Било то от нерви или заради размазан грим pardon

Вече ми се изясни какъв час да запазя за църквата другата седмица. Уж мислим другия петък да пуснем отпуск, за да си запазим датите и в ритуалната, и в църквата. Може и с някой от DJ-те да се срещнем вече smile
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #16 -: ноември 13, 2009, 09:57:38 »

Успокоих се че за един ден можем да свършим работата в Асеновград. Ние ще си минем през Старозагорските салони, ама приятелките на майка ми й казали, че там са най-хубавите стоки, та няма да ми се размине ходене до там. Елитооо, сватбата е на 22 май. Знам, че е натоварена дата, но тогава имат възможност да дойдат родителите на приятелката ми. След Нова година ще запазим час за ритуална за колкото ни дадат, без претенции. Тъй като ще сме не повече от 25 човека можем да се черпим и в малко ресторантче, дори и да има други клиенти там. Събирам отзиви за Мания, Инфинити, Орфей, И Езерото(залата на втория етаж). Като визия ми харесват и четирите места.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 13, 2009, 10:10:40 »

Аз лично много се кефя на Мания-та good Доволна бях и от обслужването, харесва ми и като обстановка. А съдейки по снимките в сайта им, и стаита са доста интересни и приятни smile

А някой да знае къде в СТЗ продават сатен? Че ще си украсявам (или поне ще пробвам pleasantry) кошничката за късмети.

Таня, би ли си разчистила пощата, че не мога да ти пратя лично? smile
« Последна редакция: ноември 13, 2009, 10:54:07 от velvet » Активен
tania_vass
Любопитен
*
Публикации: 28


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 13, 2009, 13:43:24 »

velvet, пощата ми е достъпна вече!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 13, 2009, 15:44:25 »

Извинявай, имах предвид друга Таня smile blush Става дума за Таня Николаева.
Между другото за сатена, предполагам, че в магазините за пердета ще продават, как мислите?
« Последна редакция: ноември 13, 2009, 15:46:27 от velvet » Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 13, 2009, 16:32:01 »

Velvet сатен има със сигурност в магазините за пердета. Сега като си написала се сетих, че преди време съм купувала от там.
Активен
mistral
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #21 -: ноември 13, 2009, 20:16:39 »

в магазините за платове
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 14, 2009, 20:27:26 »

velvet , купи ли сатен. Продават в  магазините за платове- до Кукления театър има. На спирката на Верея, на  улица Гурко, точно до  офиса на ДСС Сот. В универсалния магазин на сутерена.  В тези магазини съм сигурна.
Надявам се да съм ти  била полезна. girl_wink
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #23 -: ноември 16, 2009, 21:39:08 »

Здравейте! Къде са се изпокрили всички smile? Последните дни нямах възможност да се включвам, че капитализмът не прощава  blum, но като гледам и останалите не са били много активни.
Мога ли да помоля ако някой има координатите на Рене или друг гримьор в Стара Загора, да ми ги прати на личен? Или ако знаете дали някои от професионалните гримьори в театъра не се занимават също и със сватбен грим извън работата си в театъра ...
Вярно още е рано, но ми се ще да използвам следващото си посещение в СЗ за един пробен грим - нали трябва да сме хубави булки  give_rose
« Последна редакция: ноември 16, 2009, 22:11:04 от melusina » Активен
tsury23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #24 -: ноември 17, 2009, 10:04:06 »

melusina
пратих ти го на лични.
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #25 -: ноември 18, 2009, 12:30:32 »

Velvet, благодаря за мнението за Мания. И аз харесах менюто там. В Инфинити също е много нестандартно и имат добър готвач, в Орфей също. Аз обаче искам да те питам какъв е смисъла на коктейл преди влизането в ресторанта, щом няма да има разписване там? Замисляла ли си се, че коктейла също ще трябва да бъде озвучен с лека музика.Т.е. или ДЖ-я, който наемете трябва да е с 2 апаратури или да наемате двама ДЖ-и. Единствения ДЖ, който може да озвучи едновременно на 2 и повече места е Чернев.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 18, 2009, 16:00:16 »

Ами за музиката ще говоря като се срещам с DJ. След като самият ресторант предлагат коктейле, значи имат вариант за озвучаването. Но това тепърва ще го обсъждаме. За самия коктейл и целта му - повтарям се, но пак ще кажа - не ми харесва самото обикаляне по масите за Наздраве и Горчиво. А така отвън ще сме все още свежи, ще отделим по минутка на всеки от гостите си, ще е по-различно и свежо просто. Въпрос на предпочитания.
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 18, 2009, 17:27:00 »

velvet, много добре си  решила. Наистина, получава се много  хубаво. Но  доста  хора не го  възприемат  все  още. Въпрос на  време е. успех. girl_wink
А колкото до  Дисководещият - не са  необходими  нито двама, нито две уредби. Хората си  знаят  работата. Не е невъзможно. А м/ду другото на кой ДЖ се  спряхте...?
« Последна редакция: ноември 18, 2009, 17:30:11 от Temira-Wedding » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 18, 2009, 18:10:01 »

Оф, мен направо ме е срам да кажа, че още не сме се срещали с нито един. В петък сме в отпуск и мисля да запазим тогава и датите, и да се срещнем поне с двама DJ. Дано насмогнем. Ще пиша веднага като си уредим и това, защото е важно все пак Wink
Активен
plam4eto
Новак
*
Публикации: 19


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 19, 2009, 13:53:42 »

Здравейте и от мен. Някой може ли да ми каже за подаването на документите към гражданското и ритуалната зала задължително ли трябва да отидем двамата или може само един от нас да ги занесе? Питам защото и аз като velvet трябва да си взема отпуска, за да отида до там, а нещо ни е много проблемно вземането на отпуски във фирмата на последък.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines