Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:37:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Силистра?  (Прочетена 4985 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« -: юли 06, 2009, 16:59:40 »

Много ще ми интересно да се запозная с настоящи и бъдещи булки,ако има от Силистра,защото аз съм от там yahoo А и,ако дай боже скоро се омъжвам ще има кой да ми помага и дава съвети разбира се.
« Последна редакция: юли 06, 2009, 17:02:59 от mucanka » Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 15, 2009, 20:30:27 »

Здравей Роси,
Открих я  smile Кога е твоя ден? Ако имаш въпроси питай  smile
А ако има други бъдещи булки от Силистра нека споделят вълненията около подготовката на своя най - прекрасен ден от живота им.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 15, 2009, 20:41:50 »

Все още си нямам мой ден,но исках и Силистренските булки да си имат темичка,а и когато дойди моя ден да има кой да ми помага! *THUMBS*Да те попитам ти роклята от Асеновград ли си я поръча,че ми е познато мястото където си пробвала роклята?
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 15, 2009, 21:14:34 »

Не от Силистра  smile
Активен
nilrem
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #4 -: февруари 03, 2010, 15:54:56 »

Здравейте силистренки,темичката Ви е много стара,но се надявам да продължим от тук.Аз съм от Силистра и на лято йивот и здраве ще имам сватба.Има ли някой от Вас,който да е празнувал в Чевермето,понеже още от сега капарирахме датата.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 16, 2010, 15:47:09 »

Здравей nilrem и добре дошла! Welcome
Много ще се радвам да ти помогна с каквото мога макар и да не съм нито бивша,нито бъдеща булка. pardon
Аз имам познати,които са празнували в "Чевермето",но все си мисля,че все още не е ли раничко да се капарира датата..е,зависи и кога ви е сватбата де.А кога всъщност е тя?
Активен
nilrem
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #6 -: февруари 16, 2010, 15:56:13 »

Здравей отново,датата ни е на 07.08,според мен не е рано,защото доколкото разбрах имало много желаещи за там и исках да гарантирам датата.Засега сме готови с ресторанта и организатора(в същото време и оркестър).Всеки казва че е рано,но аз съм такава,искам всичко да идеално и навреме,страх ме е да не остава нищо за последния момент.Аз също съм ходила на сватби в Чевермето,но при нас проблема е че гостите ще бъдат многооо-около 400:)))))незнам как ще се съберем там,наскоро разбрах,че имало по-голям ресторант горе на Крепостта,но на 2 етажа.Ако имам някакви въпроси ще те питам
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 16, 2010, 16:00:36 »

Разбирам те тогава защо толкова рано сте капарирали,но наистина горе на Крепостта има нов ресторант на два етажа,който е много хубав!А и щом казваш,че ще бъдете около 400 човека....В "Чевермето" какво ви казаха...в смисъл ще успеят ли да съберат толкова хора?А за оркестър кого избрахте?За рокля ще обикаляш ли тук в Силистра или ще търсиш във Варна?
Активен
nilrem
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #8 -: февруари 16, 2010, 16:05:59 »

Може да е хубав реторанта горе,но ме притеснява че е на 2 етажа и гостите от 2-я етаж нищо няма да виждат,но вече няма връщане назад.Казаха макс.400,това е кофтито че ще е вътре и вънка,ще се справим някакси.Оркестъра е от гр.Дулово-заемат се със цялата организация на сватбата,нещо като мини агенция.Много си позната,но незнам от къде,къде си учила или работила в Силистра?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 16, 2010, 16:10:42 »

Наистина ще е кофти,ако сте в този ресторант на Крепостта "Булкрис"-а,защото както казваш ще е кофти заради гостите и мисля,че няма да им бъде много удобно,но поне в "Чевермето" макар и половината да са вътре,а другата час вънка пак е по-добре! good Ами аз съм учила в "Икономиката",а съм работила единственно в един супермаркет в "Деленките".Я,ако можеш ми покажи една твоя снимка и ще ти кажа дали сме се виждали или дали се познаваме,защото аз съм голяма физиономистка! blush
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines