Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:05:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номинации за албум на месец Ноември!  (Прочетена 34655 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 05, 2009, 13:24:53 »

Еххх,ама май никой не чете правилата  nea
Не с червено,ами с бебмбено да се напишат и да  са уужааасно големи,пак ще има неразбрали  pardon crazy
Албумите отдавна станаха 5 !
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 05, 2009, 13:30:49 »

Еххх,ама май никой не чете правилата  nea
Не с червено,ами с бебмбено да се напишат и да  са уужааасно големи,пак ще има неразбрали  pardon crazy
Албумите отдавна станаха 5 !
Това не пречи на хората да изразят собственото си мнение, живеем в Декомрация все пак good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 05, 2009, 14:10:36 »

Това не пречи на хората да изразят собственото си мнение, живеем в Декомрация все пак good

Мнението се изразява като пъкне анкетата и гласуваш за който си искаш  good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 05, 2009, 14:19:51 »

Мнението се изразява като пъкне анкетата и гласуваш за който си искаш  good
п.п грешката е моя ПРЕДПОЧИТАНИЕ blush
Съгласна съм, но не можеш да спреш някой да си изрази предпочитанията, въпреки ограничения брой възможности Wink
а това да си пишем, как никой не чете правила, защото видиш ли е стигнал заветния брой 5, обаче хората продължават да си номинират е излишно (но и това е израз на собствено мнение pardon). Те / АЗ ги чета/т, разисквахме ги в миналите номинации и какво от това, "кучето си лае, кервана си върви"?! tease
може би, темата трябва да се заключва след достигането на заветния брой 5, знам ли smile
« Последна редакция: ноември 05, 2009, 14:26:44 от petrova83 » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 05, 2009, 14:32:35 »

Сори че съм повторила албума на сем.Вичкови, носи мислех че всеки може да си напише за кои албум е и 5 които има най много гласове ще са на финала, а и преди мен пак има други повтарящи се албуми. Още веднъж се извинявам  sad
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 05, 2009, 15:11:52 »

6. Албумът да е пълен със снимки, подреден, да е писано в различните раздели на албума и да има вътре обяснения към снимките!

Без да предизвиквам спор, но съм съгласна с поста на Данитка, защото поне два албума не отговарят на т.6 от правилата. Нали избираме албум, не булка, не съфорумка....., а АЛБУМ. 
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 05, 2009, 16:02:02 »

6. Албумът да е пълен със снимки, подреден, да е писано в различните раздели на албума и да има вътре обяснения към снимките!

Без да предизвиквам спор, но съм съгласна с поста на Данитка, защото поне два албума не отговарят на т.6 от правилата. Нали избираме албум, не булка, не съфорумка....., а АЛБУМ. 
Аз лично по моите критерии на точка 6 не намерих такъв албум, който да е неподходящ. Във всички албуми има писано към снимките и в разделите, така че незнам кои точно албуми не бива да се класират. Виждали сме номинации с много по-празни албуми...Пък и смятам, че на всички вече трябва да е ясно че тук се номинира албум, не съфорумка smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 05, 2009, 16:16:12 »

Сори че съм повторила албума на сем.Вичкови, носи мислех че всеки може да си напише за кои албум е и 5 които има най много гласове ще са на финала, а и преди мен пак има други повтарящи се албуми. Още веднъж се извинявам  sad

Роди, не съм искала да те засегна с поста си. Просто ти казах, за да може ако си харесала друг албум да напишеш него. Въпреки, че ние според правилата се номиринат максимум пет албума 2. Номинират се максимум по 5 албума за гласуване!, а те вече са толкова. още веднъж извинявай, ако съм те засегнала.
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #23 -: ноември 06, 2009, 00:30:10 »

Аз пък предлагам да се закрие изобщо цялата тема. Защото:
 - се е превърнала в някаква луда надпревара за изява, нещо като треска за злато.
 - гласува се на приятелски начала, са съфорумки, не за албум.
 - масово не се спазват правилата.
 - никои от модераторите не се занимава сериозно с темата, явно хората си имат други ангажименти.
 Ще приложа и съответните аргументи.В номинациите за Октомври , темата излезе след една седмица, а гласуването беше само една седмица. Албумът взел първо място има страхотна преднина пред всички останали, а сбора от всички гласове е доста повече от гласовете участвали в няколкото предходни месеца.И това става в месец, в който активността във форума е по-ниска като цяло от летния период.Сами се сещайте за какво иде реч. Може би ще попитате от къде имам такава информация - чета и останалите теми, изводът е мой.Освен това, мое лично мнение за спечелилият албум е, че не е най-добрият защото: Независимо, че много от кадрите са много интересни и заснети от един много добър фотограф, по-голяма част от снимките са с много ниско техническо ниво - тъмни и без фокус, има и леко размазани, има и преосветени.Е ако такива са ви критериите...........за какво да се борим (и най-лошия фотограф от моите колеги не дава тъмни и размазани снимки на клиентите).За да не си направите изводь , че плюя по албума ще посоча, че за предишните 3 месеца, нещата са съвсем наред и печелят албуми напълно заслужено.
 НАВЯРНО не сте съгласни с написаното и изложено от мен, навярно не ви харесва, но е ИСТИНА. Сложете си ръка на сърцето, помислете и ще се убедите сами.Не че между вас няма и такива дето спазват правилата, ама са малко(нека не ми се сърдят)
 - може да си остане темата но ВИЕ досат я опорочихте, стегнте се малко, това е за удоволствие, никои не раздава милиони на победителите.Ясно е че нашето гардже си е най-хубаво и нашият албум си е най-хубавият, както и нашата сватба е най-интересната, ама от страни не винаги е така.А щом за нас, нашето си е най-добро какъв е смисъла от тази класация?И всеки търси чрез темата някаква  слава и медиина изява.Ако не се променят малко нещата то нека някои да предложи друг вариант, номинирайте например 10албума, да няма сърдити и недоразбрали(уж).
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 06, 2009, 09:38:46 »

dark_avenger  доколкото разбирам си професионален фотограф, според ти вече по изкривена представа за снимките и албумите, гледаш ги от друг ъгъл. Аз личнио рядко гласувам за албум, дори за този за м.октомври не съм гласувала (за сегашните ще гласувам защото много си харесах един), но искам само да ти поясня аз обикновения потребител как избирам за кой албум да гласувам. Не го избирам нито по това на кого, нито по качеството на снимките, просто защото дори немога да забележа дали снимките са качествени или не, освен ако не е нещо фрапиращо естествено. Та аз гласувам за излъчване, за настроение което предават снимките, има едни особенни албуми пълни с емоция, гледаш ги и те грабват, карат те да се усмихнеш пред монитора, има и други дето ако ще не знам какво осветление да има просто не пълни с нищо, празни без емоция, не че младоженците не се обичат примерно просто са явно не са фотогенични и аз не знам каква е причината  Wink Та аз от такъв ъгъл гледам на нещата ....  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 06, 2009, 09:42:05 »

dark_avenger   Bravo съгласна съм с всяка дума от поста ти  goodpost
Аз лично отдавна спрях да надничам пък какво остава да гласувам защото е голяма борба, голямо чудо и наистина има албуми, които си остават някъде във времето  sad защото винаги напред са от последните сватби и тези, които са писали във форума -а има толкова други  blum
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #26 -: ноември 06, 2009, 14:16:45 »

Здравей Герганчето, принципно си права, всеки има собствени критерии за гласуване, но съгласи се че нещо трябва да се промени , защото темата се опорочи много.Относно албума за месец октомври, верно е че аз имам други критерии, но според мен трябва да си сляп да не забележиш колко много некачествени снимки има, а и как така за 1 седмица супер активност от 34 гласа?Я вижте предходните месеци и ги съпоставете.Не че искам да споря с някои, но това НЕ Е конкурс така както би трябвало да бъде , или както е замислен още от началото, съгласете се.
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 06, 2009, 14:51:46 »

dark_avenger  Та аз гласувам за излъчване, за настроение което предават снимките, има едни особенни албуми пълни с емоция, гледаш ги и те грабват, карат те да се усмихнеш пред монитора, има и други дето ако ще не знам какво осветление да има просто не пълни с нищо, празни без емоция,

 good good good взе ми думите от устата
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 06, 2009, 15:47:01 »

Здравей Герганчето, принципно си права, всеки има собствени критерии за гласуване, но съгласи се че нещо трябва да се промени , защото темата се опорочи много.Относно албума за месец октомври, верно е че аз имам други критерии, но според мен трябва да си сляп да не забележиш колко много некачествени снимки има, а и как така за 1 седмица супер активност от 34 гласа?Я вижте предходните месеци и ги съпоставете.Не че искам да споря с някои, но това НЕ Е конкурс така както би трябвало да бъде , или както е замислен още от началото, съгласете се.


Подкрепям това че тия конкурси, даже силно казано конкурси, ама както и да е, предизвикват почти всеки месец заядици, разногласия, спорове, ще каже човек че не знам какви пари се раздават тука такива ожесточени спорове се водят понякога  nea Аз за това и казах че рядко гласувам. Така че тази част от поста ти я подкрепям, просто с останалото не съм съгласна което описах в предния пост  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #29 -: ноември 13, 2009, 01:17:35 »

Здравейте, аз пък си мисля че темата не трябва да се закрива, всичко е толкова хубаво, всички младоженци са хубави, нали това е най-светлият ден в живота ви.Всички албуми са хубави.Но наистина може би трябва да има някаква промяна.Може би да се номинират двойно повече албуми? И да не се обръща на треска за злато. Всичко да бъде за удоволствие. Като всяко състезание, докато не се намеси корупцията и допинга. Нещо като олимпиадата в древна Елада. Явно си зависи от самите вас!!!!Или се състезавайте честно и безпристрастно или няма смисъл. Замислете се малко, Дарк Авенджер ви го е казал много правилно!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines